Opinie o House Invest Nieruchomości Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy House Invest Nieruchomości Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie House Invest Nieruchomości Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o House Invest Nieruchomości Sp. z o.o. w Legnica

Rysiek Nowy wpis

Współpraca bardzo udana, poprzez poszerzenie wiedzy dyzo udalo mi się nauczyć. System prowizyjny również mocno motywuje do pracy. Polecam

Jakie są mocne strony pracodawcy House Invest Nieruchomości Sp. z o.o.?

Nie Polecam Nowy wpis

Nie polecam współpracy z tą Agencją Nieruchomości ani z jej Właścicielem Bartoszem Wanotem. Na początku zakupu wszystko pięknie , kontakt na pstryknięcie palców - na każdą uwagę można usłyszeć , że wykonają poprawkę i aby niczym się nie przejmować tylko przejść do procesu sprzedażowego. Po zakupie jedno wielkie dno - Krętacz jak większość innych Developerów , zero dotrzymanych obietnic, kontakt utrudniony, jak w końcu uda się uzgodnić cokolwiek, to wielkie obiecywanki bez pokrycia. Najwyraźniej Pan Bartosz jeszcze się nie nauczył, że w biznesie tak poważnym, rzetelność, szczerość , dotrzymywanie słowa , są to cechy które są ważniejsze niż pieniądze. NIECH KAŻDY PRZED ZAKUPEM NIERUCHOMOŚCI ZA POŚREDNICTWEM TEJ AGENCJI I TEGO PANA MOCNO SIĘ ZASTANOWI BO LICZYĆ NA ICH I JEGO WSPARCIE NIE MOŻNA.

Klient Nowy wpis
@Nie Polecam

Witam, czy mogę prosić o jakiś kontakt? Mam identyczny problem.

R.D

Zgodnie z umową zlecenie zawartą w dniu 21.02.2022, w miesiącu kwietniu wykonałem wszystkie czynności zlecone przez zleceniodawcę na co posiadam dowody. W pierwszym miesiącu pracy zostałem poinformowany przez swojego przełożonego Pana Bartosza Wanota, że wypłaty wynagrodzenia będą realizowane do ostatniego dnia w miesiącu. Zgodnie z podpisaną obustronnie umową zlecenia wynagrodzenie za poprzedni miesiąc ma zostać wypłacone do piątego dnia miesiąca następnego. Pierwszą wypłatę otrzymałem terminowo bez zastrzeżeń. Wypłata wynagrodzenia za miesiąc kwiecień powinna nastąpić 29.04.2022. W tej chwili mija 25 dzień opóźnienia. Dnia 20.05.2022 zakończyła się umowa zlecenia, nie otrzymałem również wynagrodzenia za bieżący miesiąc mojej pracy. (MAJ) Dalszy kontakt w sprawie wypłaty mojego zaległego wynagrodzenia został mi skutecznie utrudniany - od początku maja miałem problem, żeby dodzwonić się oraz spotkać z przełożonym. Po wielokrotnych próbach kontaktu, w końcu otrzymałem informacje od mojego przełożonego, tj. Pana Bartosza telefonicznie, że wystąpił problem w księgowości i przelew mojego wynagrodzenia zostanie wykonany 15 maja. W wyznaczonym terminie, dnia 15.05.2022 wypłata nie została zrealizowana, a jakikolwiek kontakt w tej sprawie ze strony przełożonego nie nastąpił. Po czterech dniach i - ponownie - wielu nieudanych próbach kontaktu dodzwoniłem się do Pana Bartosza. Następnie umówiłem się na spotkanie 20.05.2022, które zostało przez niego odwołane 30 minut przed jego rozpoczęciem. Tego dnia, czyli 20.05.2022 wygasał również mój stosunek pracy względem firmy. Nie została omówiona żadna forma dalszej współpracy ani nie dostałem rzetelnej informacji od osoby decyzyjnej co dalej z moją umową. Następnie po kolejnych próbach kontaktu umówiliśmy się z Panem Bartoszem na dzień 23.05.2022 - to spotkanie również zostało odwołane. Zdecydowałem się nie kontynuować współpracy. Pan Bartosz zapewnił mnie, że w związku z moją decyzją dnia 24.05.2022 Pan Marcin przekaże mi moje wynagrodzenie oraz będę mógł zdać sprzęt, który pobrałem na początku współpracy. Sam jednak się ze mną nie spotka cytując: ,,bo nie ma sensu". Dnia 24.05.2022 w godzinach porannych zadzwoniłem do Pana Marcina, niestety nie posiadał on żadnych informacji na temat, który opisałem powyżej. Nie zostały mu przekazane pieniądze na poczet wypłaty mojego zaległego wynagrodzenia ani też wiadomość, abym miał mu zdać sprzęt. Zostałem wielokrotnie wprowadzony w błąd, zbywany oraz ignorowany przez swojego przełożonego. W tej sytuacji czuję się (usunięte przez administratora) i okłamany przez pracodawcę oraz finalnie pozbawiony wynagrodzenia za okres miesiąca i trzech tygodni.

Natalia
@R.D

Jakoś dziwnie się to potoczyło, zwłaszcza, że na początku było ok. :/ Teraz tylko zastanawiam się nad tym, czy będziesz próbował w jakikolwiek sposób to wyegzekwować? Bo niczego takiego nie wspomniałeś, a szczerze spodziewałam się tego dochodząc do końca opinii

R.D
@Natalia

Sprawa była jeszcze w toku. W tej chwili korzystają z moich pozyskanych nieruchomości i promują je sobie na fb. A moja sprawa została zgłoszona do PIPU. Jeżeli nic nie wskurają to sąd.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie House Invest Nieruchomości Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
Marian

Jak wygląda praca? atmosfera?

Klient

Radzę uważać na tego dewelopera. Po zakupie domu masa problemów, firma umywa ręce i unika tematu jak może. Przed zakupem oczywiście wszystko super, po zakupie bardzo ciężko o kontakt i merytoryczną rozmowę.

Zygmunt
@Klient

A konkretnie jak ta osoba ma na imię?

Zostaw merytoryczną opinię o House Invest Nieruchomości Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w House Invest Nieruchomości Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy House Invest Nieruchomości Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w House Invest Nieruchomości Sp. z o.o.?

House Invest Nieruchomości Sp. z o.o.
  • Chojnowska 54
    59-220 Legnica
  • NIP: 6912500741 REGON: 22059000 KRS: 0000450797

House Invest Nieruchomości Sp. z o.o.