Opinie o Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego i Kolejowego Sp. z o.o. w Zielonka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego i Kolejowego Sp. z o.o., i Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego i Kolejowego Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego i Kolejowego Sp. z o.o. w Zielonka

Cześć. Chcę zapytać o wasze stanowisko w odniesieniu do charakteru współpracy w firmie Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego i Kolejowego Sp. z o.o.. Czy jest możliwość pracować na 1/2 etatu? Czy rekrutacja odbywa się zdalnie? Czy dobrze jest pracować w tej firmie? Dziękuje bardzo za wskazówki.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego i Kolejowego Sp. z o.o. - Zielonka

Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego i Kolejowego Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Marecka 101
    05-220 Zielonka
  • NIP: 1251198425 REGON: 17470899 KRS: 0000103370

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego i Kolejowego Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii