Opinie o FPC Polska Sp. z o.o. w Poznań - przeźmierowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy FPC Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FPC Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FPC Polska Sp. z o.o. w Poznań - przeźmierowo

Kornel

Uwaga! Nie polecam nikomu tej firmy!!!. Unikać szerokim łukiem. Zwykły januszex jakich mało. Traktowanie pracownika poniżej godności człowieka. Najgorsze są problemy z wypłata pieniędzy, zdarza się to często. Stanowczo odradzam tam prace.

MP
@Marzena

Firma nigdy nie spóźniła się z żadnym przelewem. Firma ma jasne zasady etyczne i twardo się ich trzyma. Nie sądzę aby opinia P. Kornela mogłaby być prawdziwa.

Laura Nowy wpis

Witam, w ogłoszeniu dla konstruktora podkreślona została wysoka motywacja zawodowa. W jaki sposób od strony Pracodawcy może być ona zwiększana? W treści widać, że oferowana jest podstawa oraz premia świąteczna. Nie ma innych, cyklicznych dodatków?

Zarząd Nowy wpis
@Laura

Szanowna Pani Portal na którym zamieszcza Panj swoją opinię nie jest miejscem komunikacji pomiędzy firmą a kandydatem. Proszę aplikować na ogłoszenie. Jeśli firma wyrazi zainteresowanie Pani kandydaturą, porozmawia Pani z kierownikiem działu na temat wynagrodzenia i elementów dodatkowych.

Witam, przeglądam pobliskie oferty dla konstruktorów za pracą i wiem, że dawniej na takie stanowisko do firmy kogoś szukano. Było wtedy napisane, że wymaga się doświadczenia w budowie maszyn / mechatroniki. Ile lat? i czy praca byłaby w ogóle jeszcze aktualna?

MGM Nowy wpis

Szanowni Państwo Doświadczenie jest zawsze mile widziane, ale nie narzucamy konkretnej ilości lat. Istotnym parametrem decydującym o wyborze (i jest to weryfikowane podczas rozmowy kwalifikacyjnej) jest znajomość SolidWorks. Bardzo proszę o wysłanie aplikacji pod adres mailowy: info-pl@fpc.cz Pozdrawiam

Kornel

Marzena
@Kornel

Bzdura. Firma od początku istnienia nigdy nie opóźniła się z wypłatą wynagrodzeń. Pan Kornel nigdy nie był naszym pracownikiem - a ludzi bez ogłady, kultury i nastawionych na sianie negatywnych, bezpodstawnych opinii rzeczywiście prosimy o omijanie firmy szerokim łukiem.

MP
@Marzena

Widzieliście te opinie poruszającą problemy odnośnie wypłat? Czy któryś z handlowców to potwierdzi? Wisi właśnie oferta dla przedstawiciela. Widełki nie zostały jednak wskazane, wiec nie wiem o jakich kwotach może być teraz mowa, pomożecie? Widzę w ogóle ze oferowana jest uop. stad te benefity? to ile średnio jeszcze w tych bonach świątecznych wlatuje?

Firma FPC Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie firma FPC Polska Sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko operator produkcji. Może ktoś planuje aplikować?

Mila

Inżynier aplikacji jest już zatrudniony i wdrożony? :3 Ogłoszenie znikło, więc nie mogę poczytać o warunkach. Może ten kandydat wybrany napisałby, co tam wynegocjował i otrzymał? :) Czy są inne benefity poza opieką medyczną, na ile można rozciągnąć budżet stanowiskowy..

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie FPC Polska Sp. z o.o.?

Zarząd

Pytania, które zadajemy na rozmowach rekrutacyjnych uzależnione są od pozycji, na którą aplikuje kandydat. Ogólnie chcemy poznać kandydata, przebieg jego dotychczasowej kariery, jego doświadczenie zawodowe. Jako, ze sami jesteśmy firmą międzynarodową i współpracujemy z kontrahentami zagranicznymi, jeśli pozycja tego wymaga, chętnie sprawdzimy znajomość języków obcych. Sami również nie unikamy odpowiedzi na pytania, które może mieć kandydat. Pozdrawiam

Krzysztof

Od ponad roku nie widzę, aby szukali nowego konstruktora. Poprzednia oferta właśnie rok temu wygasła, czyli dobrze się pracuje skoro nikt sie nie zwalnia?;) Widziałem tu głosy, że dyrektorzy trochę marną atmosferę wprowadzają, ale i są wpisy, że klimat dobry. Jak to jest aktualnie, zależy od stanowiska? Jeszcze kwestia tych godzin rozpoczęcia pracy. Dalej jest tak, że pomiędzy 7 a 9 start?

@Krzysztof

Witam W firmie jest mała rotacja. Godziny pracy są elastyczne i dopasowane do pracownika i potrzeb działu. Aby przekonać się jaka jest atmosfera i zarządzanie, nie ma innej możliwości jak sprawdzić to osobiście. Obecnie nie szukamy konstruktorów, ale gdyby był Pan zainteresowany rozmową - serdecznie zapraszamy. Pozdrawiam

Kamila
@Zarząd

Jak często ta mała rotacja ma miejsce? Co ile można liczyć na rekrutację na to stanowisko? Co do tych godzin w takim razie, to w jakich ramach czasowych zazwyczaj się pracuje? Do której - najpóźniej - godziny siedzi się w robocie?

@Kamila

Szanowna Pani Zatrudniany pracowników z myślą o długotrwałej współpracy. Jednakże w obecnej sytuacji na rynku pracy, rotacje się zdarzają. Inną kwestią są przesunięcia wewnątrz firmy. Proszę spróbować i wysłać CV na adres ogólny firmy. Pracujemy w elastycznych godzinach zgodnie z KP. Pracowników obowiązuje 40h tydzień pracy. Jednakże zarówno godzina przyjścia i wyjścia z pracy może być dostosowana do obopólnych potrzeb. Pozdrawiam

byłypracownik

Odradzam podjęcie pracy w tej firmie. Kadra dyrektorska wprowadza nieprzyjemną atmosferę, słabe traktowanie pracowników i zarządzanie nimi. Płace nie za wysokie. Radzę omijać szerokim łukiem.

@byłypracownik

Witam Szanujemy i dziękujemy za Pana opinię. Dobrzy i zaangażowani pracownicy mogą liczyć na adekwatne warunki zatrudnienia oraz pełne wsparcie ze strony przełożonych. Ci mniej zaangażowani - tak, jak Pan napisał - powinni omijać nas szerokim łukiem. Pozdrawiam i życzę dużo sukcesów w karierze zawodowej.

Kajetan

Stabilna i dobrze prosperująca firma. Dobry klimat i atmosfera rodzinna.

Olek

Dobra i stabilna praca bo firma jest stabilna i rozwijająca się więc nie zbyt wielu chętnych do zostawiania tu opinii, polecam.

Feliks

Firma normalnie działa? Wiecie coś o pracy i zarobkach?

Ten typ
@Feliks

Działa, praca na jedną zmianę, zaczynasz 7-9. Zależy jak się dogadasz

Zostaw merytoryczną opinię o FPC Polska Sp. z o.o. - Poznań - przeźmierowo

• Jak się pracuje w FPC Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FPC Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

FPC Polska Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Rzemieślnicza 1
    62-081 Poznań - przeźmierowo