Opinie o Jackowski Sp. z o.o. w Chomęcice Wypalanki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Jackowski Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jackowski Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jackowski Sp. z o.o. w Chomęcice Wypalanki

Czy w firmie Jackowski Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Elektromechanik?

Od Nowy wpis

Nie ma systemu zmianowego. Zadaniowy czas pracy czyli stała wypłata a pracujesz zazwyczaj więcej niż 8h. Do tego dyżury weekendowe pod telefonem.

Anna Nowy wpis
@Od

Te dyżury weekendowe są jakoś dodatkowo płatne? Ile w ogóle wynosi wynagrodzenie na miesiąc?

Tom Nowy wpis
@Anna

Nie, ma się wynagrodzenie zasadnicze i poza 13nastką nic. Zadaniowy czas pracy, czyli praca aż się nie wykona zlecenia. Może być 160 a może być 250h w miesiącu. Dyżury nie są płatne dodatkowo.

Jak długo czekaliście na odzew z Jackowski Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Były

Ja dostałem telefon w ten sam dzień co wysłałem CV, rozmowa również w ten sam dzień bezpośrednio z szefem, jeśli chodzi o stanowisko pracownika serwisu to polecam poprosić o oprowadzenie po warsztacie by zapoznać się z warunkami pracy by się nie zdziwić.

@Były

A jak wspominasz rozmowę? Jak ona dokładnie wyglądała? Jak długo działałeś w firmie?

Były
@Anna

Rozmowa przebiegła bardzo profesjonalnie, na temat, rzeczowo, wszystko zostało jasno określone, nie było żadnych niedomówień. Pracowałem niestety tylko 2 miesiące (odejmując urlop i parę dni gratis na szukanie nowej pracy to na dobre sprawę 1.5 miesiąca). Zostałem zatrudniony na samym początku pandemii i z powodu braku pracy, serwisów i zamówień zostałem zwolniony za wypowiedziem z obowiązującym okresem.

Zły wybór

To skansen z lat 90 zarządzanie jak i pracownicy niby ok ???? a jednak brązowe języki taki model ciągnie w dół wydaje im się że dobrze zarabiają 200 dni w delegacji wszystko na kredyt człowiek który dobrze zarabia kredytu nie bierze Szkoda tylko tych babeczek w tym stęchłym środowisku a szef lepiej nie słuchac sprzedawca prawdę powie jak się pomyli OMIJAM BOKIEM

Bochen

+ Szef w porządku, uczciwy, rozsądny jednak nie do końca chyba zdaje sobie ze wszystkiego sprawę. + Spoko kasa zawsze na czas + Nikt nie stoi z batem nad głową, jednak czasami trafia się za dużo zleceń. -/+ zadaniowy czas pracy i stała podstawa, na bazie trzeba swoje siedzieć, na wyjazdach nadgodziny nie odpłatne, niby późno wracając można przyjść później (niestety nie 1 do 1) ale w ostatecznym rozrachunku i tak robi się masę nadgodzin szczególnie w trasie a kasa zawsze taka sama. - Brudna i niewdzięczna praca, niestety, maszyny piekarskie rzadko w której firmie są czyszczone i jadąc na serwis trzeba się liczyć z ogromnym syfem i temperatura. - dyżury nocne i weekendowe na telefon (również nieodpłatne dodatkowo). - na warsztacie zimno (usunięte przez administratora) - na warsztacie (usunięte przez administratora) i bałagan, zero organizacji, brak wielu narzędzi, te które są zaniedbane i brudne. - brak segregacji śmieci, wszystko wyrzucane w jeden kubeł. - "kierowcy rajdowcy" raz się chwała, że śmigają po 200 km/h gadając przez telefon, innym razem wleką się 70 km/h autostrada żeby za szybko na bazę nie wrócić a po powrocie chodzenie przez godzinę i zbijanie bąków po kątach. (usunięte przez administratora) - nieregularne przerwy, zero kultury przy stole, siorbanie, mlaskanie, pociąganie nosem i inne dziwne odgłosy. - część pracowników spoko, jednak ekipa dość specyficzna, niektórzy tylko się obróć to nóż w plecy i tyłek obrobić. - jeden na drugiego jedzie, każdy od każdego mądrzejszy. (usunięte przez administratora) Praca dość specyficzna, na pewno ciekawa, ale nie dla każdego, jednak na pewno nie warta tej kasy.

Agata
@Bochen

Witaj @Bochen, niepokoi mnie kwestia nadgodzin, mówisz, że nie są wypłacane na wyjeździe? Co w innych przypadkach? Czy weekendy są może lepiej płatne?

Bochen
@Agata

Witaj, niestety nie, z góry ustalana jest stawka, np x zł, i taka stawkę dostaje się co miesiąc bez znaczenia ile godzin i weekendów się wypracowało. Czasami wyjdzie na plus, ale zazwyczaj godzin jest tyle, że "godzinowka" wychodzi bardzo mizernie.

Zadowolony
@Bochen

Ciekawe jak można napisać ze jeździmy po 200km/h kiedy mamy założone blokady na 150km/h. Brak segregacji - to po co mamy tyle pojemników przed zakładem. Brudne narzędzia albo słaba kasa. Może trzeba było coś więcej pokazać a nie tylko się chwalić umiejętnościami. Ja zarabiam bardzo dobrze.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jackowski Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Elektromechanik - serwis nowoczesnych maszyn ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu księgowo-rozliczeniowego
Kancelaria Prawna Solace
ww

Krótko i na temat. Firma bardzo solidna i rzetelna, zarówno wobec pracowników jak i jej klientów.

Dominika
@ww

To super, że masz pozytywne doświadczenia z firmą Jackowski Sp. z o.o. Może chciałbyś opowiedzieć nieco więcej na temat warunków pracy? Jakie stanowisko zajmowałeś, jaka panuje atmosfera, czy pracodawca zapewnia benefity? Możesz również skorzystać z opcji dodania rekomendacji poprzez portal GoWork.pl.

Agata
@ww

Hej @ww, zaglądasz jeszcze na to forum? Ciekawi mnie czy w dalszym ciągu pracujesz dla Jackowskiego? Orientujesz się jak sytuacja w firmie zmieniła się w czasach pandemii? Czy wprowadzili jakieś obostrzenia?

Ryszard

Nie znalazłem w internecie żadnych ofert pracy. Może ktoś słyszał czy potrzebni są ludzie?

Zostaw merytoryczną opinię o Jackowski Sp. z o.o. - Chomęcice Wypalanki

• Jak się pracuje w Jackowski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jackowski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jackowski Sp. z o.o.?

Jackowski Sp. z o.o.
  • Poznańska 33