Opinie o Brosso-Pasze Sp. z o.o. w Kuślin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Brosso-Pasze Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Brosso-Pasze Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brosso-Pasze Sp. z o.o. w Kuślin

Miras

Brak miłej atmosfery. Kierowcy musza rozładowywać ręcznie pojazdy po 6-10t przerzucając każdy worek... Pracodawca zgrywa cwaniaczka ... ZUS od najniższej krajowej reszta pod stołem .. w dodatku nie wypłaca umówionej kwoty tylko zaniża pensje, twierdząc ze jest nietykalny poprzez najniższa krajowa na umowie ..

@Jelonek

Hej, serio z dnia na dzień potrafią człowieka zwolnić? Na wszystkich stanowiskach, czy chodzi o jakieś konkretne? Wyżej ktoś pisał, że przez 5 lat tylko jednego kierowcę zwolnili, i to mnie przekonało, bo sam chce się przyjąć za kierowcę. Teraz to już sam nie wiem, skoro nie idzie znaleźć tu stabilności. A czemu te zwolnienia się posypały? Firma ma jakieś problemy finansowe? Coś o tych kłamstwach więcej mógłbyś napisać?

Miras

Wirus
@Miras

Widzę kolego , ze przeżyłeś to samo co ja w tej firmie ( czyt jeden wielki koszmar ) Pracowałem przez miesiąc , umowy nie przedłużyłem , za co zostałem (usunięte przez administratora) na pensji . Praca w firmie Brosso pasze była dość specyficzna praca i pierwsza po której w 1 dniu pracy miałem już dość , ale przez okrągłe 30 dni ciagle dawałem jej szanse . Co do rozładunkow to się zgodzę ze ręczne - wystarczyło ze klient powiedział ze nie ma czym zdjąć i musiałeś ręcznie zrzucać a klientów zdarzało się kilku na jeden kurs ... W firmie panuje dość specyficzna i sztywna atmosfera .. z zewnątrz ideał na pierwszy rzut oka . Również nie obowiązują w tej firmie zasady czasu pracy kierowców - magnes , jazda busem w pauzie ( przeładowanym ) wyrzucanie tarczek ... jak kolega niże napisał w ten firmie tachograf to ozdoba . Ja osobiście nie polecam .

Michal
@Wirus

Tak patrzę na to co piszesz z różnych nicków i radzę swoje żale wylewać w innych miejscach niż internet. Pracuje ponad 4 lata i te rzeczy które piszesz to zwykła bzdura. Busy na tarczki? Przeładowane Busy? Tarczki ozdoby? Wypłaty pod stołem? Bzdura bzdura bzdura!!! Od pięciu lat po miesiącu pracy zwolniono jednego kierowcę - na prośbę innych pracowników - kierowca obrażał innych ,był opryskliwy wobec klientów i współpracowników ! To pewnie Ty ????Firma jest mała firma a ty piszesz w imieniu kilku osób które tu niby pracowaly.tak jakby rotacja była niczym w Amazonie. Następnym razem zastrzeż swoje IP - będziesz mógł robić takie rzeczy pokryjomu. A ten magnez to już mistrzostwo! Próbowałeś kiedyś magnez założyć w busie albo porcelanie ???? widać doświadczony kierowca - bardzo ! Nie pozdrawiam i nie rób zamieszania chłopie bo śmierdzisz lenistwem z daleka!

Jelonek Nowy wpis
@Michal

Rotacja , zwolnienia z dnia na dzień bez wyrzutów sumienia czy ktoś ma rodzinę na utrzymaniu i dzieci czy nie. Wieczny zamęt , kłamstwa i brak organizacji. Brak szacunku.

@Jelonek

Jakich warunków pracy można się aktualnie spodziewać, pracując na stanowisku kierowcy? Czy można liczyć na pełne wynagrodzenie bez żadnego zaniżania? Nadal jest tak, że umowa na najniższą krajową, a reszta do ręki? Czy może już całość wpływa na konto? Jak to jest? Myślę, czy złożyć tutaj CV...

MJ

Pienianzki na czas . Przyjemna robota . Dobra atmosfera. 5/5

Mazur Nowy wpis
@MJ

Jaroch pewnie premie odbierasz za pozytywne komentarze na temat brosso

MB

Miła atmosfera, zgrana ekipa to co najważniejsze w pracy ,szef najlepszy

Brosso-Pasze Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Operator CNC. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Pracowałam tam 4 lata, jednak przez nadchodzące urodziny mojego dziecka musiałam się zwolnić bo zamierzam na pełen etat zająć się dzieckiem :) to napisze, że nie wiem skąd te niepochlebne opinie. Gdyby nie sytuacja ,która mnie spotkała do dziś bym tam pracowała bo właśnie coś na co zwracam szczególną uwagę w pracy, czyli atmosfera była super. Wiadomo jak to w firmach, zdarzały się sporadyczne sytuacje związane np. z dużą ilością zamówień i napięcia związane z tym itp. Jednak między pracownikami ani zarządem ja nie miałam ani nie zauważyłam żadnych nieprzyjemnych sytuacji. Nigdy z niczym nie było problemu, czy z urlopem , pieniądze zawsze na czas, z wzięciem nagle wolnego bo jak to w życiu różne są sytuacje i trzeba wziąść nagle wolne. Z Kierownictwem również żadnych problemów z komunikacją . Żadnego wywyższania się. Tak więc ciężko zrozumieć mi niektórych opinii bo ja gdybym zdecydowała się jednak wrócić do pracy to wybrałabym właśnie Brosso szczególnie właśnie ze względu na atmosferę . Bo pracę trzeba lubić . Było to parę miesięcy temu , więc nie sądzę żeby coś aż tak zmieniło się od tego czasu tym bardziej, że do dziś przyjaźnie się z ludźmi, którzy do dziś tam pracują . O opinii na temat inwigilacji życia prywatnego nawet nie wiem co napisać bo nie wiem co autor miał na myśli . Ja i przynajmniej nikt z moich znajomych z różnych działów nic takiego nie doświadczyli, ani nie słyszałam o takowych zachowaniach. Jeżeli chodzi o właścicieli to również nie było żadnych problemów z dogadaniem się . Szefowie jak to szefowie czasami wymagają jednak taka ich rola . . Pozdrawiam serdecznie wszystkich z firmy i napewno jak synek jeszcze podrośnie odwiedzę z wielką chęcią wszystkich ????????

O

Absolutnie nie polecam tej firmy, ani pracodawcy. Brak szacunku wobec pracowników , obgadywanie , wprowadzanie zamieszania. Nagłe zmiany decyzji bez wcześniejszych ustaleń z osobami odpowiedzialnymi za dane rzeczy. Niesłowność, nie docenianie pracowników, inwigilacja w prywatne życie pracowników i sprawdzanie.

Wiktoria
@O

Rozumiem, bardzo konkretnie wymieniasz minusy pracy w Brosso. A czy są jakieś plusy? Może wysokość pensji, albo dodatki do płac? Pytam, bo czasem strona finansowa sprawia, iż warto popracować w nieidealnej atmosferze.

O
@Wiktoria

Nie, praca i konieczność dyspozyjności nie przekłada się na jakiekolwiek zarobki i dodatki finansowe .

Mirek
@O

Pewnie Slawus kontroluje , wielki picie i tyle . Wypłacili ci chociaż umówiona kwotę ?

Weronika

Jest ok

Artur

Czy to mała firma ?

Andrzej Wawrzyniak

Świadczymy usługi transportowe dla tej firmy. Dowozimy surowce. Jesteśmy mała firma -sam jeżdżę jako właściciel i mamy jeszcze dwa auta. Pełen profesjonalizm. Sprawne rozładunki . Firma tętniąca życiem . Na minus duże obostrzenia związane z koronką-wymagają masek i dezynfekcji. Do biura nie wejdziesz. Na plusik - Otrzymujemy płatności za faktury przed terminem co dzisiaj jest rzadkością. Bardzo sprawne rozładunki.

Waldek

Świetna rzetelna i przede wszystkim wypłacalna firma- reguluje zobowiązania przed terminem. Polecam.

M

Pracuje 4 lata Rozładunki ręczne jak ktoś jest mameja i nie potrafi zagadać z rolnikiem. Taka specyfika pracy. Pracujesz z rolnikiem a nie z lekarzem. Wszystkie auta maja windy- po co rozładowywać ręcznie?Przez piec lat przewinęło się dużo „ściemniaczy” to fakt, ale albo przychodzisz robić albo ściemniać. Z tego co wiem to załoga jest stała- rzadko ktoś nowy przychodzi. Pensje stałe dla kierowców - trzeba być wyjątkowo kiepskim kierowca żeby sobie nie poradzić .

@M

No to jest stała załoga czy przewinęło się wielu ? Bo sam sobie przeczysz tym co piszesz ...

Mateusz

Ciężko jest na rozładunku?

Szef obiecuje złote góry co nie ma pokrycia z życiem codziennym , auta w stanie opłakanym strach tym jechać. Jazda przeładowanym busem lub w przypadku aut ciężarowych tacho to tylko ozdoba

Wojtek

Zostaw merytoryczną opinię o Brosso-Pasze Sp. z o.o. - Kuślin

• Jak się pracuje w Brosso-Pasze Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Brosso-Pasze Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brosso-Pasze Sp. z o.o.?

Brosso-Pasze Sp. z o.o.
  • Wodna 3