Opinie o J.R.Purtec Sp. z o.o. w Międzyrzecz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy J.R.Purtec Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w J.R.Purtec Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J.R.Purtec Sp. z o.o. w Międzyrzecz

Zbigniew Nowy wpis

Znalazłem ogłoszenie, że firma szuka pracownika działu logistyki, zakupów i zamówień. Praca z klientami zagranicznymi, ale w siedzibie firmy. Czy w grę wchodzi także praca zdalna? W ogłoszeniu nie znalazłem takiej wzmianki.

Aneta Nowy wpis

To jest firma wykańczająca ludzi, jak zobaczą, że chorujesz to dadzą Cię na najcięższą pracę, gdzie maszyna siądzie a człowiek padnie z bólu i nikt nie ma współczuć . Kierownictwo okropne krzyczą, wyzywają pracowników jak w (usunięte przez administratora) W powietrzu na halach dużo trucizny .Kierownictwo to z dyrekcją to koleżanki i koledzy śmieje się Pani Detektor jak kierownik,czy kierowniczka gnębi pracowników, to jest jeden wielki chlew a nie firma!!! Nie polecam tej firmy,to jest firma wykańczająca ludzi!! (usunięte przez administratora) w Polsce!!!

Damian Nowy wpis
@Aneta

Jeśli Pani o sobie pisze, to proszę powiedzieć, jakie obowiązki Pani przydzielono i za co na Panią krzyczą rzekomo? I co jest z tym powietrzem, nie ma w firmie wyciągów powietrza, by można było bezpiecznie bez szkody dla zdrowia pracować?

Lobo Nowy wpis
@Aneta

Pytam jako osoba poszukujaca obecnie pracy. Czy w firmie JR Purtec kobiety są zmuszane do najcięższej pracy na maszynach? A co z mężczyznami?Czy ktoś może potwierdzic, ze Pani Aneta zostala zmuszana do tej pracy? Dlaczego ludzie chodzą do pracy której nie lubią? Padają z bólu, wykańczją się i trują? Nigdy nie mogłem tego zrozumieć. Nie łatwiej jest iść do pracy, którą się lubi? Na każdym forum to samo. Jakąkolwiek firmę nie sprawdzić to sami niezadowoleni pracownicy. Latwiej jest nakrzyczec w internetach zamiast znalezc prace ktora sie pokocha?

chudy

Troche mnie nie bylo w ojczyznie i po tym jak dowiedzialem sie o zmianach w zarzadzie zastanawaim sie nad powrotem. Slyszalem ze ma byc system premiowania od nowego roku.ktos moze potwoerdzic? Ile placa na godzine?

Lobo
@chudy

Na maszynie teraz 27 brutto . Jak chodzisz caly miesiac to dostajesz dodatkowa kase za obecnosc a jak dobrze pracujesz to tez. Ale lepiej się innym nie przyznawać bo cie zeżrą z zazdrości bo przeciez kazdy jest lepszy od ciebie i to jemu sie nalezało a nie tobie haha

Olha

Дякуємо за роботу у вашій компанії. Ти найкращий!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w J.R.Purtec Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Hans

Firma kiepska tylko własciciel kasę nabija zero poszanowania dla pracownika omijajcie jak najdalej wyzysk totalny

Nojman

Kilkanaście lat pracy minęło i teraz firma zbiera piękne opinie. Dla mnie praca w takiej firmie i z tak fajnym zespołem jest super.

xxx

Менеджер. пройдіть собі тест на коронавірус. Тому що ти заразиш весь хюб на заводі.

Rekin

Pan Piotr Pluta kierownik dla Doroty Środy zrobił zmianę jedną na rano , czyżby coś ich łączyło , ciekawe czy mąż Pani Doroty wie , że Pan Piotr Pluta biega za nią .Inne prosiły o zmianę to kierownik powiedział, że absolutnie ,i w ten sposób robi się wyjątki , dlaczego????? Bo kierownik ma wszystkich jednakowo traktować a nie jakieś ulubienice ,to nie jest dom publiczny to jest zakład produkcyjny , brak słów .

Adwokat997
@Rekin

Pomówienie w Internecie Kodeks karny wskazuje, iż osoba pomawiająca inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Jest to przestępstwo pomówienia w typie podstawowym. Jeżeli dopuszczamy się takiego czynu za pomocą środków masowego przekazu (do których należy Internet), narażamy się na surowszą odpowiedzialność. Kodeks karny przewiduje w tej sytuacji obok kary grzywny czy ograniczenia wolności, także karę pozbawienia wolności do 1 roku.

Do roboty sie lepiej wez
@Rekin

Narzekać tylko umiesz, nie podoba sie to sie zwolnij sa inne zakłady. Do tej pory było po myśli ? Nagle się do dupy nalało? Adam wam już nie pomaga? Ch z niego nie kierownik. Cwaniactwo w internecie, boisz sie podpisać? To jest zniesławienie ktore zostało zgłoszone do odpowiedniego organu.

człowiek a nie śmieć!

Czy tylko mnie tak bardzo drażni ten emerytowany trep, który nie ma bladego pojęcia o niczym a obiecuje szefowi złote góry? jego metody rządzenia pozostawiają WIELE do życzenia, "darcie gęby" na pracownika i "trzaskanie" pięścią w stół zakrawa na mobbing, z moich informacji wynika że za coś takiego żołnierzyk już kiedyś miał okazję wylecieć z pracy, a może by tak zbiorowy pozew o mobbing? bo dlaczego ktoś ma nas zastraszać???

człowiek a nie śmieć

Jak dla mnie można mieć doktorat i być bucem, niestety marna postać Pana Piotra tylko potwierdza te słowa, "gościu" bez szacunku do drugiego człowieka. Bo egzekwowanie obowiązków pracowniczych to jedno, natomiast kultura osobista i szacunek (który należy się każdemu, bez względu na stanowisko) to drugie, a Pan Piotr jak tak bardzo lubi pokrzyczeć to niech wyjdzie na pole rozładować napięcia, lub poszuka kogoś w swoim bliższym otoczeniu kto sobie na to pozwoli TO NIE ARMIA!!! gdzie można szmacić każdego i za byle co.

@człowiek a nie śmieć

Zmieniło się coś?

@Bub

Owszem zmieniło się... Takiego dzi##ostwa nie było tam nigdy dotąd, teraz to już nawet zachorować nie można bo to grozi natychmiastowym wypowiedzeniem, omijać tą patologię jak najszerszym łukiem, tam zajadą każdego bez wyjątku w imię swoich chorych zasad.

@Człowiek a nie śmieć

A powiedz mi jak u was z produkcją ? Macie dużo zleceń?

@Bub

Jak w ogóle po zmianach dyrektora i kierownika produkcji o tym samym nazwisku?

@Bub

Na temat nowego kierownika wypowiedziałem się powyżej, i w tym temacie zdania raczej nie zmienię.

@Człowiek a nie śmieć

Ale jest lepiej bez tej dwójki?

@Bub

Zdecydowanie gorzej! A to za sprawą nowego "kierownika"

@Człowiek a nie śmieć

a nie słychać plotek zeby go zwolnili?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak. Umowa jest od pierwszego dnia.

nie ważne

Uciekać jak najdalej od tego (usunięte przez administratora) i jeszcze ta chemia a nawet po żadnych masek nie dają lub nie dołożą do maski a jak dają już maski to zwykle na pyl za 2zł szt

Kajka
@nie ważne

A co chciałeś maskę tlenowa czy jak??piszesz uciekać a ile lat tam.pracujesz??

Nnnn

Tam już gorzej być nie może każdy chce rządzić. Myślałem, że jak zwolnili dr. Kiero i ta Pandę to będzie dobrze ale się mylilem. (usunięte przez administratora) i nic więcej......

JA

Zastanawia mnie kto probuje oczernic Ad... i As... ? Na obróbce wszyscy As... bardzo szanuja i lubia (tylko jedna pani ktora dalej donosi bylemu dyrektorowi mowi zle o calym biurze). Od chlopakow z produkcji tez nigdy nie slyszlam zlego slowa na jej temat. Moze to byly dyrektor albo kierownik sie mszcza?

Robol

Ale kogos d.pa boli, ze Adam zajal jego miejsce haha! Nawet wyksztalcenie wytyka a sam ma nielepsze haha! Pani Asiu dla ma Pani szacunek! Marnuje sie Pani w qs i w tej firmie!

Ja tam Aske też bardzo lubie. Chociaz sie interesuje. nie podobalo mi sie natomiast jak kierownik zle sie o niej wypowiadal jak odchodzil. brak klasy, stracil w moich oczach, myslalam, ze to poczciwy starszy czlowiek. Adam wymaga ale chociaz syfu nie ma. kto co lubi- jedni lubia pracowac to beda za nowa ekipa a ci co przychodza posciemniac beda bronic starego kierownika. o dyrektorze sie nie wypowiem, bo byl mi obcy. malo sie produkcja interesowal.

Nowi

Skoro zwolnili dyrektora co z resztą ekipy... W biurze nie był sam miał koleżankę obok , która z nim trzymała i lizala mu nie powiem co... KABEL dyrektora pani R To Szef tego nie wie???

Cienizna. Zakładem zarządza osoba która mianuje się dyrektorem a defakto zatrudnił rodzinę z ojcem na czele.Stado kapusi i donosicieli. Za plecami właściciela swoje lody kręcą.Dbałość o pracowników żadna.Praca w chemikaliach, środki ochrony osobistej nie spełniające wymogów.Zresztą na Bhp nikt nie zwraca uwagi.Szkolenie stanowiskowe to fikcja.Nowy pracownik jest stawiany na stanowisko i ma produkować bez nadzoru i bez szkolenia.Kierownik produkcji tatuś ma to w nosi siedzi przy komputerze i cały dzień w niego patrzy. Pracownicy nie mają żadnych uprawnień np. do kierowania wózkiem akumulatorowym - pracownik magazynu.Z wózka akumulatorowego notabene niesprawnym korzystają wszyscy kto jest wolny.Mechanicy bez uprawnień elektrycznych, spawalniczych. Szafy elektryczne sterujące bez opisów otwarte każdy tam "grzebie" jak mu coś nie gra.Pracownicy pracują bez jakiego kolwiek nadzoru. W godzinach nocnych sami pracownicy z ukrainy bez nadzoru.Brak dostępu do środków pierwszej pomocy- praktycznie ich nie ma. Na stanowiskach pracy bałagan plątające się weże na powietrze z przewodami elektrycznymi.Środki chemiczna magazynowane w bezpośtednim sąsiedztwie pracowników produkcyjnych.Aceton leje się litrami przenoszony jest w otwartych pojemnikach.Maszyny nieszczelne na wszystko najlepsze są szmaty.Maszyny reanimowane mechanicy nie wiedzą co mają robić najlepiej jakby produkowali.Na produkcji bałagan i syf.Robione wszystko na pokaz jak ma ktoś ptzyjechać na audyt - średniowiecze, że taki zakład funkcjonuje brak słów.Gospodarka magazynowa brak słów nie ma żadnej.Dokumentacja techniczna praktycznie nie istnieje jest tylko na potrzeby kontroli.Szkoda tylko właściciela bo to fainy gość.

PROGRES

PURTEC TO PORZĄDNA FIRMA, WSZYSTKO NAPISANE TU PIC NA WODĘ...

Nadal pracownik
@PROGRES

Zastanawiam się pod jakim względem porządna? Jedynie pod względem wypłacalności i terminowości wypłat, reszta to niestety prawda co napisano powyżej (usunięte przez administratora). Doprosic się wszelkich materiałów niezbędnych do wykonania pracy t graniczy z cudem (rękawiczki wyliczane w ilości dwie pary na tydz, ostrza do nożyków czy nawet filtry do maski mimo iż zapylenie jest przeogromne) maszyny naprawianie na sztukę przy pomocy wszelkich dostępnych środków poza tymi do tego przeznaczonych (trytki druciki i szmatki), niestety pracowników z Polski brak więc ratują się ukraincami a niestety ci w większości maja dwie lewe ręce a jak się coś zadzieje to po plecach bierze Polak bo nie przypilnował. Absurdów tam niestety można by wyliczać więc kiedy ktoś mówi że to świetna firma i można ją polecać z czystym sumieniem innym to ja się pytam dlaczego od dłuższego czasu nie ma tam ani jednego polskiego cv?

J.R Purtec Międzyrzecz

Jestem pracownikiem tej firmy,wreszcie wyszła prawda na jaw Nie ma kierownika , który nie umiał docenić pracowników, miał swoje ulybienice no i jego synek wreszcie nie jest na stanowisku dyrektora .Szef to jest najlepszy człowiek na świecie, dyrektor i kierownik synek z tatusiem z szefa robili złego i też nie przekazywano do szefa wszystkiego,bo kryli swoją (usunięte przez administratora) . Wreszcie będzie normalnie bo szef jak komuś się krzywda dzieje to zawsze pomoże .

ON
@J.R Purtec Międzyrzecz

Możesz napisać więcej jaka prawda wyszła na jaw?

Zostaw merytoryczną opinię o J.R.Purtec Sp. z o.o. - Międzyrzecz

• Jak się pracuje w J.R.Purtec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy J.R.Purtec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w J.R.Purtec Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

J.R.Purtec Sp. z o.o.
  • Reymonta 5