Opinie o Lin´ S International Education Management Group Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Lin´ S International Education Management Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Lin´ S International Education Management Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lin´ S International Education Management Group Sp. z o.o. w Lublin

Monika Nowy wpis

Dział administracji/kadr szczególnie jedna osoba to kwintesencja braku kultury i poszanowania człowieka. Reszta ludzi-bardzo fajni i sensowni. Plus za wynagrodzenie wypłacane w terminie.

Wanda Nowy wpis
@Monika

No jak jedna osoba jest niefajna to chyba jeszcze nie ma tragedii w pracy tutaj?

Monika Nowy wpis
@Wanda

Napisałam, że szczególnie jedna osoba, a nie tylko jedna osoba.

Lublin to dobre miejsce dla osób szukających pracy jako Osoba Sprzątająca? Co powiecie o pracy w firmie Lin´ S International Education Management Group Sp. z o.o.?

???? Nowy wpis

Mobing Mobing firma zarzadzaja młodzi pracownicy ktorzy nie maja pojecia o zarzadzaniu firmą (usunięte przez administratora) pieniadze obowiazkow ogrom brak poszanowania pracownika brak kontaktu z szefem brak jakiejkolwiek komunikacji nie polecam ludzie uciekajciez tej firmy jest tyle fajnych ofert.

Mariolka

Pracowałam dla nich parę lat temu przez krótki okres na bliżej nie określonym stanowisku. Firma funkcjonuje na przedziwnych azjatyckich zasadach, brak pionu decyzyjnego, totalna samowola i chaos, brak umowy, brak świadczeń, tragiczna komunikacja. Nie wiadomo kto tym zarządza, inni pracownicy wiedzą równie mało - głównie studenci z łapanki. Jakiś rzekomy szef - Azjata, traktuje kobiety bardzo infantylnie i przedmiotowo. Nie było i nie jest dla mnie jasne do końca czym firma się konkretnie zajmuje. To tylko wierzchołek góry lodowej. Szczerze odradzam.

Adusia
@Mariolka

Moging do tego.brak osoby odpowiedzialnej za prawa pracownika.brak umowy to standard.i do tego stawka godzinowa na rękę śmieszna.nie polecam i podziwiam osoby tam pracujące.

Zostaw merytoryczną opinię o Lin´ S International Education Management Group Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Lin´ S International Education Management Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lin´ S International Education Management Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Lin´ S International Education Management Group Sp. z o.o.
  • Witolda Chodźki 19 lok. 5P
    20-093 Lublin

Lin´ S International Education Management Group Sp. z o.o.