Fritz Hansen Production sp. z o. o.

Opinie o Fritz Hansen Production sp. z o. o.

Ukraińec

Dzień dobry. Czy współpracuje firma z opcokrajowcami? Czy jest możliwość nauczyć się tapicerowaniu?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Szef

Tak. Zatrudniamy wyłącznie w oparciu o umowy o pracę.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Fritz Hansen Production Sp. z o.o.?

Odpowiedź

Złożyłam tam podanie i nikt się nie odzywa.. Też nie mam doświadczenia... Potrzebują tam do pracy..

Ilona
@Odpowiedź

Kogo potrzebują do pracy w Fritz? Jaki zakres obowiązków? Nie znalazłam żadnych ogłoszeń.

@Ilona

Obecnie zatrudniamy stolarzy oraz lakierników meblowych. Ogłoszenia są publikowane na olx. Aplikacje można też dostarczyć bezpośrednio do siedziby firmy (Rawicz, ul. Armii Krajowej 17).

SK

@Szef również zwracam się z pytaniem, jaki jest czas oczekiwania na odpowiedź po złożeniu aplikacji?

@SK

Staramy się odpowiadać na zgłoszenia w terminie od 1 do 4 tygodni. Jest to zależne od tego czy w danym czasie mamy wolne stanowiska. Polecam śledzić ogłoszenia na popularnych witrynach internetowych.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Fritz Hansen Production sp. z o. o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
@ga

Mam pytanie czy w obecnej chwili potrzebujecie pracowników. I jakie zmiany obowiązują w waszym zakładzie.

@@ga

Tak. Poszukujemy pracowników na stanowiska: lakiernik meblowy oraz tapicer. Na powyższych stanowiskach pracujemy na jednej zmianie.

PK
@Szef

Witam Jestem zainteresowany pracą u Państwa w firmie, w jaki sposób można rekrutować?

@Szef

Witam dziękuję za informację. Czy na tapicerów zatrudniacie kobiety i czy może przyuczacie do wykonywania pracy na tym stanowisku.

@PK

Aplikację (CV) można złożyć osobiście w siedzibie firmy (Pn-Pt; 07:00-15:00)

@@ga

Przy zatrudnieniu kierujemy się umiejętnością wykonywania powierzonej pracy nie płcią. Obecnie na stanowisku tapicera pracują również panie. Zatrudniamy osoby z doświadczeniem jak też bez doświadczenia (do przyuczenia).

PK
@Szef

CV - aplikację przekazałem w poniedziałek do siedziby firmy. Jaki jest czas oczekiwania na informację zwrotną?

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Pozdrawiam

Staszek

Firma fajnie się rozwija , co daje poczucie stabilizacji pracownikom. A jaka atmosfera panuje?

Czy zdarzają się nadgodziny w Fritz Hansen Production Sp. z o.o.?

Tak. Zdarzają się.

Franciszek
@Szef

Oprócz nadgodzin są jakieś dodatki w postaci premii lub benefitów? Ciekawi mnie czy nadgodziny można zrobić z własnej chęci czy to firma je wyznacza.

@Franciszek

Tak, są dodatki. Różne w zależności od wydziału. Nadgodziny są wyznaczane przez firmę i jest ich niewiele. Nie chodzi o to by zarabiać np. 3000zł za 300 godzin pracy.

Arek

Firma istnieje i ma się dobrze. Dobry pracodawca to i n pisarzy na forum brakuje!

marsjanin

A ta firma jeszcze istnieje w Rawiczu???

Eno

Witam , chciałem zatrudnić sie u was ale miałem nadzieję że atmosfera jest trochę lepsza. Nawet słyszałem kiedyś ze kierownikiem była równa babka , która kuma o co chodzi. Szkoda. Chyba wybiorę sie gdzieś w stronę większego miasta. A może coś sie poprawiło ?

Lidia
@Eno

Od Twojej wypowiedzi minął miesiąc. Czy zdecydowałeś się podjąć pracę w firmie? A może w dalszym ciągu się wahasz? Jeśli jednak jesteś pracownikiem firmy, podpowiedz nam, jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Fritz Hansen Production? Może zdradzisz nam, jakie pytania Ci zadano w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej?

Eno
@Lidia

nie zdecydowałem się poszedłem do innej firmy.

Nie polecam, ludzie strzeżcie się!!! Zarobki ok 1800 zł, trzeba wykazać się nie lada elastycznością, żeby dostać 20 groszy podwyżki ! Która przyznawana jest raz na rok. Poza tym stanowiska liderów czy managerów zajmują osoby, które kompletnie nie mają pojęcia o tym co robią. Sami nie potrafią nic zrobić, a od ludzi oczekują cudów. Atmosfera...no cóż, jeden drugiemu tyłek obrabia jak tylko może, donoszenie jeden na drugiego to norma. I nie liczcie na umowę o pracę przez zakład. Najpierw pół roku trzeba przepękać na umowie przez agencję, która jest odnawiana co tydzień. Dno dna...

Zostaw merytoryczną opinię o Fritz Hansen Production sp. z o. o. - Rawicz

• Jak się pracuje w Fritz Hansen Production sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fritz Hansen Production sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fritz Hansen Production sp. z o. o.?

Fritz Hansen Production sp. z o. o.