Fritz Hansen Production sp. z o. o.

Opinie o Fritz Hansen Production sp. z o. o.

@Furniture designer

Witam. Każdy ma swój gust. Pracuję w tej firmie i mogę napisać że krzesła jak i fotele wykonywane są z najlepszej jakości produktów. Osobiście bardzo podobają mi się meble Fritz Hansen, co do ceny hm każdy kupuję to na co go stać :)

Już cos wcześniej pisano o planiście ds. łańcucha dostaw, teraz także widzę ofertę z tym, że na opcje juniorską. zainteresował mnie ten przypis o wymagającej pracy z konkurencyjnym wynagrodzeniem, czy możecie jakoś do nich się ustosunkować? Jaki w praktyce zakres obowiązków otrzymuje osoba poczatkująca? I czy zarobki wzrastają z czasem? Ile wynoszą?

Nowy wpis

Dzień dobry. Szczegółowy zakres obowiązków (ogólny podany jest w treści ogłoszenia) jak i poziom wynagrodzenia omawiane są z kandydatami/tkami podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Jeśli spełnia Pan / Pani wymagania to zachęcam do przesłania swojej aplikacji. Pozdrawiam, Sebastian Kryś

Jacek

Jest jeszcze czas, by wysyłać cv na Magazyniera / Operatora wózka widłowego? Jeśli tak, to, czy podany zakres wynagrodzenia, czyli 4250 - 5550 zł / miesiąc, to kwoty netto i na jaki czas zawierana jest pierwsza umowa o pracą? Aha, i jakie godziny pracy? Dziękuję i czekam na odpowiedź!

Zapomnij
@Jacek

Pensja ktora podaja to sciema. Wiecej niz najnizsza podana w ogloszeniu nie dostaniesz… i to brutto bo 5500 to max z premia, ktorej nie masz przez 3 miesiące próbne (i tak nie dostaniesz pełnej) a tej pensji to nawet magazynierzy z doświadczeniem kilkuletnim tam nie maja a wymagają żeby robić wszystko co chcą za ta sama stawkę.

@Jacek

Dzień dobry, Rekrutacja na Magazyniera/Operatora wózka widłowego jest nadal otwarta. Wynagrodzenie zależy od posiadanych umiejętności i doświadczenia: • 4250,00 zł brutto (podstawa) plus 0-900 zł premii (po okresie próbnym) dla pracowników z małym doświadczeniem. • 4450,00 zł brutto (podstawa) plus 0-900 zł premii, dla kandydatów ze średnim doświadczeniem. • 4650,00 zł brutto (podstawa) plus 0-900 zł premii, dla zaangażowanych i doświadczonych kandydatów. Poziom doświadczenia określamy na podstawie tzw. matrycy kompetencji, czyli jasno określonych i zdefiniowanych umiejętności, takich jak np. „Czy kandydat ma uprawniania i doświadczenie w pracy na wózku widłowym w magazynie wysokiego składowania?” Szczegóły chętnie wyjaśnimy w trakcie spotkania. Pierwsza umowa zawierana jest najczęściej na trzymiesięczny okres próbny. Pozdrawiam serdecznie

@Zapomnij

Dzień dobry. Dziękuję za podzielenie się opinią. Jest w prawdzie nieobiektywna, ponieważ poziom wynagrodzenia jest zależny od posiadanych: kompetencji, zaangażowania w pracę, umiejętności radzenia sobie z nietypowymi sytuacjami, wkładem osobistym w budowanie dobrej i przyjaznej atmosfery pracy, itp. Obecnie stawka podstawowa zawiera się w przedziale od: 4.250zł brutto/mc do 4.650zł brutto/mc. Dodatkowo pracownicy magazynu otrzymują premię w wysokości do 900 zł brutto/mc. Co ważne, zarówno stawka podstawowa oraz premia wynikają jasno ze spełnienia określonych, zapisanych w Regulaminie Wynagradzania kryteriów. Promujemy jasne i przejrzyste zasady wynagradzania mając świadomość, że zaangażowani i lojalni pracownicy stanowią o sukcesie naszej firmy. Ponadto wierzymy, że rozwój i zdobywanie nowych umiejętności poprzez naszych Pracowników przyczynia się do umacniania pozycji rynkowej naszej firmy. Dlatego oferujemy możliwość korzystania z bezpłatnych kursów np. języka angielskiego czy też szkoleń, np. z obsługi wózków widłowych czy żurawi manipulacyjnych.

Zapomnij
@Fritz Hansen Production sp. z o. o.

Nieobiektywna? Szkoda, że swoich byłych jak i obecnych pracowników z wieloletnim doświadczeniem i znajomością całej filozofii magazynu w firmie nie traktujecie obiektywnie i wynagradzacie za „podstawowe umiejętności” najniższą stawką bez możliwości jakiegokolwiek rozwoju i podwyżki, o której tak pięknie jest tylko mówione. Matryca kompetencji? Przecież takie coś w tej firmie na magazynie nigdy nie istniało. Ludzie się starają, mają uprawnienia na wózki, rozwijają się, współpracują z biurem, można powiedzieć, że trzymają tą firmę przy prawidłowym funkcjonowaniu, a są wynagradzani „podstawowym wynagrodzeniem” jak każdy nowy bez jakiegokolwiek szacunku. Tylko ciągłe problemy. Wiec proszę nie (usunięte przez administratora) ludzi, że są w stanie zarobić tu przysłowiowe kokosy za pokazanie swoich umiejętności, na które i tak nikt z biura nawet nie patrzy. Liczy się osoba jako numerek a nie doświadczenie i samorozwój. Praca sama w sobie prosta ale zarządzanie…(usunięte przez administratora)

Kasandra Nowy wpis
@Zapomnij

Hmmm....a czemu nie ma szans by dostać pełnej premii? Na czym obcinają? A jakaś opcja z nadgodzinami jest, żeby sobie dorobić do tego wynagrodzenia?

Zapomnij Nowy wpis
@Kasandra

Nikt nigdy nie dostał pelnej premii. Dostajesz max 500 brutto to jest huk. Czasem nawet 150 brutto i sie masz cieszyć albo wcale. Nawet Ci nie przedstawią czarno na białym za co Ci ją w ogóle obniżają… Nadgodziny idą do banku nadgodzin i jak cudem uda Ci sie tak wykombinować zeby ich nie zabrali to na koniec lutego Ci je wypłacą

bdns

Dzień dobry, czy jest prowadzona aktualna rekrutacja na stanowisko produkcyjne dla kobiety?

@bdns

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowiska produkcyjne. Zachęcam do regularnego odwiedzania naszej strony i śledzenia ogłoszeń o pracę na popularnych portalach pracowniczych, gdzie zamieszczamy nasze ogłoszenia. Aktualnie poszukujemy magazyniera z doświadczeniem i uprawnieniami UDT. CV można składać za pośrednictwem GoWork lub na adres mailowy: maka@fritzhansen.com a także bezpośrednio w siedzibie firmy ul. Armii Krajowej 17, 63-900 Rawicz. Pozdrawiam serdecznie

Barbara

Witam jestem kobietą z 30 letnim stażem w branży meblarskiej czy znalazła by się praca dla mnie w waszej firmie?

@Barbara

Dzień dobry, Zachęcam do złożenia CV za pośrednictwem GoWork lub mailowo na adres: maka@fritzhansen.com albo bezpośrednio w siedzibie firmy ul. Armii Krajowej 17, 63-900 Rawicz. Pozdrawiam serdecznie

Bogdan
@Fritz Hansen Production sp. z o. o.

Zainteresowało mnie ogłoszenie dotyczące operatora linii lakierniczej. Możecie Państwo napisać, jaka jest stawka za pracę i jakie się stosuje środki ochrony?

@Bogdan

Dzień dobry, Stawka miesięczna od 3450 zł brutto do 4400 zł brutto + do 700 zł premii. Dodatkowo: - obiady, - wczasy pod gruszą, - zapomoga świąteczna. Firma zapewnia wymagane środki ochrony indywidualnej, w zależności od stanowiska i wykonywanej pracy są to rękawice ochronne, okulary ochronne, maski i półmaski z filtrem, ochronniki słuchu, kaski, kombinezony, specjalistyczna odzież robocza. Pozdrawiam serdecznie

Bogdan
@Fritz Hansen Production sp. z o. o.

Dzień dobry. Najmocniej dziękuję za konkretną odpowiedź! Z końcem lutego kończę współpracę z dotychczasowym pracodawcą. Można wiedzieć, ile czasu zajęło by nam spotkanie i ile Państwo potrzebują czasu na podjęcie decyzji oraz udzielenie odpowiedzi?

BHP ?
@Fritz Hansen Production sp. z o. o.

BHP to jest wasz obowiązek a nie chwalicie się że zapewniacie środki ochrony.

@BHP ?

Dzień dobry. Tak, dbamy o bezpieczne i higieniczne warunki pracy. Oczywiście zapewniamy też środki ochrony indywidualnej.

Kornelia
@Fritz Hansen Production sp. z o. o.

Hm ale w jaki sposób dba się tu o bhp? Są szkolenia jakieś regularne? I czy jak pracownik nie przestrzega bhp to czy sa jakieś konsekwencje, jakoś firma reaguje na takie zachowania??

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Fritz Hansen Production sp. z o. o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Dzień dobry. Proszę o kontakt pod numerem telefonu 512-988-878

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Fritz Hansen Production sp. z o. o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na GoWork.pl, ostatnie dodali 4 maja.

Wiktoria

Dzień dobry. Nazywam się Wiktoria i mam 38 lat. Mam doświadczenie w innej fabryce mebli w Polsce, chcę zapytać, czy jest dla mnie praca? Dziękuję za odpowiedź i liczę na dalszą współpracę.

@Wiktoria

Dzień dobry, na ten moment mamy otwartą rekrutację na Mechanika oraz Elektromechanika Utrzymania Ruchu, a także rekrutację na Planistę Łańcucha Dostaw. CV można składać za pośrednictwem GoWork; mailowo: maka@fritzhansen.com lub bezpośrednio w siedzibie firmy: Armii Krajowej 17, 63-900 Rawicz, pozdrawiam serdecznie

@Fritz Hansen Production sp. z o. o.

Hej, co do składania cv, to czy do samego cv trzeba dołączyć list motywacyjny czy jakieś referencje? Może xero uprawnień i inne takie? Trzeba, czy nie?

@Marzena

Dzień dobry, do rozpoczęcia udziału w rekrutacji wystarczy złożyć CV. Pozdrawiam serdecznie

Czy jest teraz jakąś rekrutacja na stanowiska produkcyjne?

Dzień dobry, Na ten moment mamy otwartą rekrutację na magazyniera z doświadczeniem, mechanika i elektromechanika w dziale utrzymania ruchu. Pozdrawiam serdecznie

@Fritz Hansen Production sp. z o. o.

Mnie właśnie ta praca magazyniera interesuje. To jest praca na zmiany? I jeśli tak, to jak godzinowo wyglądają? Czyli od której do której.

@Marzena

Praca jednozmianowa.

@Fritz Hansen Production sp. z o. o.

Ok, a co z nadgodzinami? Jest opcja dorobienia sobie do pensji zasadniczej nadgodzinami lub zmianami na weekendy?

Z doświadczeniem

Chciałam zapytać kiedy będzie podnoszone wynagrodzenie podstawowe w 2023r? Ogromna inflacja i kryzys sprawiła ze te stawki zaczynaja robic się śmieszne..

@Z doświadczeniem

Dzień dobry. Zacznę od drugiej części Pani pytania - wypowiedzi. Nikt z nas - mam na myśli pracowników, przedsiębiorców i pracodawców nie ma wpływu na wysokość inflacji czy kryzysy ekonomiczne. W gospodarce, takimi parametrami jak inflacja steruje bank centralny. Stąd wpływ na poziom inflacji i ewentualne kryzysy nią wywołane mamy wpływ (w obecnej rzeczywistości politycznej) tylko pośrednio przy urnach wyborczych, gdy idziemy głosować w wyborach. Obecny poziom inflacji i kryzys energetyczny dotykają nas wszystkich. Wiele osób boryka się z wysokimi kosztami w sklepach, wysokimi ratami kredytów, itd. Firmy borykają się z ogromnymi kosztami surowców i energii, których nikt nie był w stanie przewidzieć. To trudne czasy dla nas wszystkich. Jeśli natomiast chodzi o pierwszą część Pani pytania to proszę zadać je wewnątrz organizacji. Pracujemy nad przygotowaniem propozycji wzrostu wynagrodzeń dla naszych pracowników i zapewniam, że otrzyma Pani wyczerpującą informację. Pozdrawiam

Co jaki czas w Fritz Hansen Production sp. z o. o. można ubiegać się o podwyżkę?

Dzień dobry. Wysokość wynagrodzeń, w obszarach produkcji kształtowana jest przez dwa czynniki: (1) stawkę zaszeregowania, która wynika bezpośrednio z matrycy kompetencji, czyli ukończonych szkoleń i umiejętności pracy na różnych stanowiskach oraz (2) waloryzację wynagrodzeń podstawowych - ta zależy od sytuacji na rynku pracy i możliwości finansowych firmy. W praktyce oznacza to, że nie trzeba "ubiegać się" o podwyżkę. Podwyżka przyznawana jest automatycznie, po pozytywnym zakończeniu szkoleń (szkolenia uzgadniane są z kierownikami produkcji i liderami obszarów) lub w momencie gdy wynagrodzenia podstawowe są podnoszone. Pozdrawiam.

Szukam pracy na Stolarz. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat oferty firmy Fritz Hansen Production sp. z o. o.? Czy oferują tam zarobki w okolicach 4000 ? Jaka forma umowy jest proponowana?

FH

Dzień dobry, Zatrudniamy na umowę o pracę, wynagrodzenie 3450-4400 zł/mies. brutto, premia w wysokości do 700 zł brutto co miesiąc, dodatkowo dofinansowanie posiłków oraz wczasy pod gruszą. Pozdrawiam serdecznie

Kkkk

Witam, czy firma zatrudnia na produkcję kobiety bez doświadczenia? Chętnie przyszła bym na rozmowę. Z góry dziękuję za informację.

@Kkkk

Dzień dobry, proszę o przesłanie CV za pośrednictwem GoWork lub bezpośrednio na adres mailowy: maka@fritzhansen.com Pozdrawiam serdecznie

Krotoszyn firma

Witam , mam firmę krawiecka ( 14 osób) i chcialabym zapytać czy państwo zlecacie szycie na zewnątrz. Obecnie szyjemy fotele do Ikei i szukamy dodatkowych przeszyć .

@Krotoszyn firma

Dzień dobry. Proszę o kontakt bezpośrednio na mail: sekr@fritzhansen.com

Czy Fritz Hansen Production sp. z o. o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Dzień dobry. Zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę.

Jacek

Nie polecam zła organizacji pracy!!!

Lidia
@Jacek

W czym to się przejawia? Bo ja chciałam zanieść do nich papiery ale bardzo nie lubię jak w firmie panuje chaos...

@Lidia

Nie radzę obiecują cuda A co do czego nic się nie da albo lider mówi Ci znajdź sobie sam zajęcia naprawdę trzeba się zastanowić nad pracą w tym zakładzie

Lidia
@Jacek

Poważnie? To raczej niechęć albo olewanie swojej pracy przez lidera niż zła organizacja. Może jakby lider był inny to byłoby lepiej.

@Jacek

Dzień dobry. Wspieram dobre postawy w miejscu pracy. Staram się zapewnić godziwe warunki pracy również w sferze dobrego samopoczucia. Jeśli zdarzają się takie sytuacje jak opisana powyżej to należy o nich mówić głośno ponieważ wymagają wyjaśnienia. Menedżerowie (liderzy, kierownicy) mają za zadanie organizować pracę w obszarach, za które odpowiadają. I o ile mi wiadomo robią to doskonale, na miarę ludzkich możliwości. Z większością współpracuję już kilka lat i wiem, że są wspaniałłymi ludźmi i bardzo zaangażowanymi pracownikami. Tak jak ogromna, przytłaczająca większość osób pracujących w FHP, które tworzą tu wspaniałą atmosferę pracy. Z rozmów jakie prowadzimy wiem jedno - liderzy, kierownicy zawsze wspierają swoje zespoły. Jestem niezmiennie dumny i zaszczycony tym, że mogę z Wami pracować.

Nikname

Witam ile wychodzi się netto na rękę bez nadgodzin ? Pracuje się wszystkie soboty czy tylko gdy jest potrzeba ? I przykład ile się wychodzi przykładowo z 2 sobotami i 4 sobotami pozdrawiam

Zdzisław
@Nikname

Nadgodziny są zbierane do banku nadgodzin i "wypłacane" raz w roku na koniec stycznia. Tylko że w tym roku większość osób z nadgodzinami w grudniu i styczniu wysłano do domu i tak i tak nie ma nadgodziny. A ponoć znowu szykują nadgodziny na nowy okres rozliczeniowy. Tak więc ogólnie rzecz biorąc nadgodziny są za (usunięte przez administratora) A z pensją to zależy od wynegocjowanej stawki . W premię nie więź z bilbordów bo to nieosiągalne co piszą. Więc wyjdzie na początek najniższa krajowa. Kolejna sprawa jest harmonogram pracy o którym się dowiadujesz z dnia na dzień albo esemesem o 19 jak jutro masz przyjść. Może 7, może 10 albo inna dziwna godzinę. I na dodatek w każdy dzień inaczej. Zero stabilności. Ale poza tym to ok.

@Zdzisław

Dzień dobry. Pracujemy w równoważnym systemie czasu pracy z 12 miesięcznym okresem rozliczeniowym. Informacja ta jest przekazywana do wiadomości w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej oraz później przy zatrudnieniu (jest wpisana w nasz Regulamin Pracy, który jest przekazany do zapoznania i dostępny przez cały czas zatrudnienia w intranecie). Nie ma tajemnic. Wystarczy chęć, by sięgnąć po informację. Sprostować muszę przynajmniej trzy nieprawdziwe informacje z powyższego wpisu: (1) Zgodnie z przepisami KP pojęcie nadgodziny powstaje dopiero w momencie zakończenia okresu rozliczeniowego tj. w FHP jeden raz w roku (chodzi tu o dodatki 50% lub 100% do stawki podstawowej). Natomiast stawka postawowa wypłacana jest na koniec każdego miesiąca. Przykład: Jeśli ktoś był w danym miesiącu 1 sobotę w pracy to otrzyma wynagrodzenie za 8 dodatkowych godzin pracy w sobotę w podstawowej wysokości. Dodatek natomiast będzie wypłacony na koniec okresu rozliczeniowego o ile wcześniej nie odbierze czasu wolnego (lub zostanie tej osobie zaplanowany czas wolny w harmonogramie). (2) Wynagrodzenie ustalane jest w oparciu o matrycę kompetencji. Obecnie (stan na 1/03/2022) najniższa stawka podstawowa to 3.450 zł a maksymalna to 4.400 zł (minimalne wynagrodzenie to 3.010 zł). Czyli od 14,6% do 46,2% powyżej płacy minimalnej ! I to bez premii... (3) Tak. W 2021 mieliśmy przestój w grudniu (przygotowanie do wdrożenia nowego systemu ERP) i większość osób miała wolne w okresie świąt. Stąd nie były wypłacane dodatki za nadgodziny na koniec okresu rozliczeniowego (koniec stycznia 2022). Natomiast rok wcześniej wypłacaliśmy dodatki. Rekordziści odbierali po kilkadziesiąt tysięcy złotych... "Całkiem niezły zastrzyk gotówki :) i fajny ten -bank godzin-" - takie opinie słyszałem. Więc co najmniej w tych trzech kwestiach wpis jest nieprawdziwy lub wątpliwie prawdziwy.

tom3k

Pensja odbiega od tego co proponowano na początku o ok -500. Zarobki ok 2500 na rękę. Praca na jedna zmianę. Nadgodziny płatne raz do roku ( pod koniec okresu rozliczeniowego wysyłanie na wolne ). Praca monotonna. Nie przestrzegane normy pracy na narzędziach wibracyjnych ( szlifowanie wyprasek krzeseł, dla uzyskania premii trzeba w 8 godzin szlifować 100 szt., jedno krzesło 1800 zł w detalu ) Zakład pracy oferuje darmowe obiady. Praca w godzinach o 7 do 15.15 ( 2 przerwy ) stała temperatura na hali produkcyjnej 24 stopnie. Z dnia na dzień dowiadujesz się jak masz przyjść jutro, na 7, 6, czy 8 rano. Wszechobecne (usunięte przez administratora) Sumując; niskie zarobki, praca zależnie od działu męcząca lub mniej, monotonna, słodzenie na rozmowie kwalifikacyjnej. Są w tym mieście firmy z lepszymi warunkami nie polecam.

@tom3k

Dzień dobry. Słowo komentarza do wpisu. Z każdą zatrudnioną w FHP osobą przed rozpczęciem współpracy spotykamy się na rozmowie kwalifikacyjnej. W trakcie rozmowy, rozmawiamy między innymi o oczekiwaniach finansowych kandydatów / kandydatek do pracy. Informujemy również o siatce płac, która na dzień 1/03/2022 kształtuje się następująco: A) Progi wynagrodzenia zasadniczego (tzw. podstawa): poziom_1 = 3 450 zł poziom_2 = 3 650 zł poziom_3 = 3 850 zł poziom_4 = 4 100 zł poziom_5 = 4 400 zł wynagrodzenie zasadnicze zależy od kompetencji ocenianych wg tzw. matrycy kompetencji. B) Ponadto oferujemy premię od wskaźników przedziale 0-700 zł C) Na części wydziałów można również wypracować premię akordową do 2500 zł (wszystkie kwoty brutto w skali miesiąca) Daje to maksymalne możliwe do osiągnięcia wynagrodzenie w przedziale od 3.450 zł do 7.600 zł Dodatkowo każda z osób przed rozpoczęciem zatrudnienia zapoznaje się z Regulaminem Wynagradzania, w którym powyższe zasady wynagradzania są opisane. W FHP dbamy o przejrzystość m.in. w obszarze wynagrodzeń. Jeśli ktokolwiek ma jakieś wątpliwości są one wspólnie wyjaśniane.

Furniture designer

Krzesła bardzo brzydkie (osobiście bym nie kupił nie tylko ze względu na cenę ale i wygląd) w Polsce się produkuje dużo ładniejsze i lepsze a cena to chyba kogoś nieźle pogięło !!!

@Furniture designer

Sprawdzian

Kolejna firma wyciskająca Polaków . Może zaprezentujcie jak pracuje się w rodzimym kraju i za jakie pieniądze .

PRACOWNIK Witam pracowałem w tej firmie zgodzę się z tobą że meble są wykonywane z jak najlepszych komponentów ale podejście do jakości osoby zarządzającej tak zwany Kierownik tapicerni porażka, nie zna się na produkcji tych mebli, wmawia osobie która robiła meble przez 11 lat że robione meble przez osoby uczące są super i nadają się na wysyłkę . Jakość która jest robiona teraz w tej firmie jest na 3 - większość mebli nie powinno wogole opuścić tej firmy. Jak dla mnie można dużo podziękować temu Panu który był w 2018r kierownikiem i dopuszczał tak zwane igiełki do wyłania mebli.

MICHAŁ

W jaki sposób się z wami kontaktować?

@MICHAŁ

Dzień dobry. Na przykład za pomocą email: sekr@fritzhansen.com Pozdrawiam.

EDI

Witam czy potrzebujecie pracowników od listopada ponieważ chciałabym złożyć cv

Xd
@EDI

Szkoda twojego czasu na składanie cv w tej firmie. Niby wielki baner mają a jak się cv zaniesie to potem dostajesz wiadomość że nie są zainteresowani

@EDI

Dzień dobry. Tak. Obecnie poszukujemy osób z doświdczeniem na stanowiska: - stolarz - lakiernik meblowy - szlifierz - tapicer meblowy Zapraszam do przesyłania CV.

Zostaw merytoryczną opinię o Fritz Hansen Production sp. z o. o. - Rawicz

• Jak się pracuje w Fritz Hansen Production sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fritz Hansen Production sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fritz Hansen Production sp. z o. o.?

Fritz Hansen Production sp. z o. o.