Opinie o Amz Elektro Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Amz Elektro Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amz Elektro Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amz Elektro Sp. z o.o. w Toruń

tsn Nowy wpis

pracowal wtej firme! kierowniki głupi. nie mogli go nawet właściwie uwolnić. nie polecam

Serhii Nowy wpis

Pracował w tej firmie. Brygadziści nie interesują się niczym, ale pracują mimo bezpieczeństwa! nadgodziny są opłacane niżej niż podstawowe. Dyrektorzy po prostu się śmieją. Kupił narzędzie na własny koszt, firma nie zwraca pieniędzy. Skradziono fakturę za paliwo - pokazał zdjęcie faktury, nikt nie był zainteresowany. Po moim zwolnieniu firma zadbała o to, abym nie pracował nigdzie indziej w Polsce!!!

ST Nowy wpis

Pracował dla tej firmy. Ludzie nie są uważani za ludzi. Im więcej godzin pracujesz, tym niższe wynagrodzenie. Jeśli nie chcesz pracować w nadgodzinach - rozwiazanie umowy! Pracownicy nie mają pozwoleń, a firma się nie spotyka. Wynagrodzenie najniższe krajowe.

Robert Nowy wpis

O firmie można pisać dużo ale generalnie jest dobrze i ludzie chwalą sobie pracę więc pewnie dlatego rzadziej zaglądają na forum.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Amz Elektro Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
R.S.T.

Miałem zaszczyt pracować w tej firmie, lecz ze względów nieprzychylności, zdrowotnych zmuszony byłem odejść, do rzeczy z początku praca układała się dobrze do czasu kiedy Pan (brygadzista) Dariusz zaczął mnie prześladować, obrażać, nękać, uprawiać (mobbing), praca stała się koszmarem . Zapłatą tego było kilku miesięczne odbieranie premii bez powiadomienia i możliwości obrony. Po ustawowych podwyżkach płacy minimalnej brak aktualizacji umów, nadgodziny płacone w podstawowej stawce itp. jednym słowem wielka manipulacja. Miałem wrażenie ze pracuję na najniższej stawce, za wszystko dziękuję i pozdrawiam. Ryszard.

Irek

Prawda jest taka, że jeśli pracownik stara się wywiązywać z umowy to firma z całą pewnością będzie potrafiła to docenić.

RAB-EL SKIERNIEWICE

Witam, miałem przyjemność pracować dla tej firmy w Toruniu. Na budowie jak nigdzie się z tym nie spotkałem ale naprawdę był ład skład i porządek. Nie brakowało towaru oraz sprzętu do pracy. Ogarnięty kierownik jak i brygadzista starszy facet ale da się z nim załatwić naprawdę wszystko. Pan Janusz -------------- zawsze w razie jakiś problemów podszedł i pomógł rozwiązać sprawę. Natomiast jeśli chodzi o Sławka kierownika to jak każdy kierownik wymaga zrobienia roboty w sposób rzetelny, przecież jego też ktoś rozlicza. Największym plusem jest to że mimo pracy z roboczogodziny nie byliśmy traktowani jak murzyni tylko praca to praca przerwa to przerwa. Jak zaczynasz dany etap to robisz go do końca, nikt Cie nie goni z roboty do roboty na drugi koniec budowy. Jeśli nie naginasz sprawy typu PAPIEROS a pracujesz rzetelnie to nikt sie do Ciebie nie przyczepi ale wszystko w granicach rozsądku. Ponadto nie mogę narzekać na kasę bo każda faktura została zapłacona na czas. WIĘC PRAWDA JEST TAKA JAK SOBIE POŚCIELISZ TO TAK SIĘ WYŚPISZ.

Teresa

Dzień dobry skłaniam się z pytaniem czy firma potrzebuje do pracy ludzi do biura z doświadczeniem?

Nie polecam . Nikt nie słucha tego co się mówi . Kiedy jesteś potrzebny to jest dobrze a za chwile (usunięte przez administratora) Aby brać potem sie zobaczy i wszystko spada na pracownika mimo próby rozmów. Wiele by tu gadać . Nigdy więcej !!!

Ktoś

Dają najniższą krajową kierownictwo ma pracownika za nic nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Amz Elektro Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Amz Elektro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Amz Elektro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amz Elektro Sp. z o.o.?

Amz Elektro Sp. z o.o.
  • Skłodowskiej Curie 49