Vital Vera
counter
2 24 9 5 1
anonim Nowy wpis

lopi Nowy wpis

Cześć Wam. W poprzednie firmie zaprzepaściłem swoje szanse na sukces przez konflikt z jednym z kierowników. Mam nadzieję , że tym razem uda mi się zrobić lepsze wrażenie na szefostwie. @xenu ja szukałem na ich stronie i w sieci, ale nic nie ma raczej

Prawda Nowy wpis

To fakt szkolenia ciekawe i dające do myślenia ale kłamią tam mówiąc że do 15.30 pracują po 8 i że czasem są nadgodziny, tam właśnie ciągle są nadgodziny a jak zdarzy się dzień po 8 to ten cud czasem w piątki się zdarza

Zawiedziona Nowy wpis

Jeśli chodzi o pracę w telemarketingu to szczerze nie polecam, chyba że ktoś lubi pracować w stresie... w tej firmie nerwy wysiadają, ciągłe kontrole, zakazy i nakazy, monitoring, odsłuchy, a skrypt na całą stroną, a tylko spróbuj jedno słowo zmienić to już afera, u nich skrypt to świętość, a niby praca od 7.30 do 15.30 a tak naprawdę cały czas są tam po 10h do 17.30....

popo

;]porazka

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

jfslkdjfdwp;ef

ja też byłam na macierzyńskim, jeśli dobrze sprzedawałaś przyjmą Cię z radością i wykażą wyrozumiałość na początku

andzela

ja pracuje w tej firmie i jest roznie praca jest fajna zarobki tez teraz jestem na macierzyńskim ale nie mam pojecia czy mnie przyjma

współpraca

POSZUKUJEMY KANDYDATÓW( DOŚWIADCZENIE W BRANŻY BEZPOŚREDNIEJ) NA STANOWISKA : -MENADŻERÓW, -DYSTRYBUTORÓW, DO NOWATORSKIEGO EUROPEJSKIEGO PROJEKTU HANDLOWEGO, KTÓRY OBEJMUJE BRANŻĘ MEDYCZNĄ, PARAMEDYCZNĄ, REHABILITACYJNĄ, SPORTOWĄ. OFERUJEMY BARDZO ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE, MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU ZAWODOWEGO, INNOWACYJNY PRODUKT SPRZEDAŻY ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ O KONTAKT E-MAIL (usunięte przez administratora)

fwe

hej wiecie cos wiecej na temat tej firmy?? jak tam jest z pracą?

gadacie glupoty,firma jest bdobra. fajna atmpsfera i dbaja o pracownika,wszystko ok a szkolenia sa swietne i daja duzo do myslenia

Zostaw merytoryczną opinię o Vital Vera - Nowy Tomyśl

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Vital Vera