Opinie o Instytut Urody Hair & Body Sp. z o.o. w Radom

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Instytut Urody Hair & Body Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Instytut Urody Hair & Body Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instytut Urody Hair & Body Sp. z o.o. w Radom

Basia Nowy wpis

Jeżeli chodzi o koloryzację to jest porażka. Zapłaciłam prawie 300 zł a różnicy nie widać. Chciałam mieć ombre a wyszły jakieś ciapate kolory. Moje włosy daleko odbiegają od tego co chciałam uzyskać. Nie polecam za te pieniądze powinnam mieć włosy jak marzenie a wyszło co wyszło. Żałuję że tam w ogóle poszłam. Wydawało się że będzie profesjonalnie a moja fryzura będzie naprawdę ładna. Niestety nie wyszło i naprawdę szczerze jeżeli chodzi o koloryzację polecam szukać innego salonu.

Magda Nowy wpis
@Basia

Ja również mam taką samą opinie, zapłaciłam ponad 300zl i mam tak naprawdę jasny blond na głowie a chciałam mieć kasztan/czekolade z jasnymi pasemkami. Kolor wygląda bardzo nienaturalnie. Poza tym skóra twarzy nie jest zabezpieczana przed farbowaniem jak w innych salonach. Nie potrafią doradzić i wybrać koloru lub go też zmieszać. Już tam nigdy nie pójdę!

Michał Nowy wpis

Myślałem by tam zapytać o robotę, bo fryzjerem jestem, ale jak może być robota (porządna a nie fuszerka) bez narzędzi pracy? Mam swoje, ale to nie o to chodzi i nie tak powinno wyglądać. Aktualnie nadal jest tak słabo z tym, czy jest już wszystko jak należy i warto złożyć cv?

Agata Nowy wpis

Od dłuższego czasu mój mąż chodzi do fryziera do instytutu.. ale to jest jakieś szaleństwo jakie mają ceny. Zaczynał od kwoty 30-35 zł... a teraz jest juz 45 zł (bez mycia!) po ostatniej wizycie w tym salonie... niestety musiał zgolić się na łyso bo strzyżenie było wykonane niestarannie i cała fryzura krzywo... jestem w szoku ! że za takie pieniądze i jeszcze musiał golić się na łyso bo wstyd było wyjsc na ulice. nie polecam! p.s. o zmianie ceny oczywiście nas telefonicznie nie poinformowano.

Daniel

Byłem dzisiaj w tym miejscu i niestety takiego szoku dawno nie doznałem. Umówiłem się zgodnie z ofertą na stronie www na strzyżenie włosów, brody oraz wąsów. Skończyło się na tym, że Pani nie miała narzędzi do pracy, bo szefowie nie chcą kupić. Brak fotela odchylanego do tyłu, brodę Pani goliła w miejscu mycia włosów. Brak golarki do włosów, które pozwala zarost prawie do 0 skrócić. Na koniec poprosiłem o maszynkę do włosów jednorazowa i w toalecie 10 min "na wodę" sam naprawiłem szkody. Gdy powiedziałem Pani na recepcji, że więcej nie wrócę i karty z pieczątkami nie chcę, nic nie powiedziała. Jedyny plus to zakłopotana Pani, która mnie obsługiwała. Polecam albo skreslić z oferty strzyżenie męskie albo kupić sprzęt do tego potrzebny. Niestety strony nie moge ocenić ani na google ani na FB, szkoda, bo może szybciej dokonali by zmian.

Czy kandydat na stanowisko 135 - KOSMETYCZKA w firmie Instytut Urody Hair & Body Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Ewel

Ten cały instytut to jedno wielkie dno.... Żeby w tak profesjonalnym miejscu pracowały takie panie które nie mają żywego pojęcia o kolonizacji włosów. Porażka z blondi zrobiłyi najpierw jakieś siwe a potem żółte jak kurczak włosy nawet nie potrafiły tego poprawić. Panie tak zniszczyły mi włosy że to porażka jest. Tym bardziej że niby za tą kolonizację zapłaciłam ponad 200 zł żenada. Trzymajcie się z daleka od tego salonu tym bardzoejbpd tych pożal się boże fryzjerem. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Urody Hair & Body Sp. z o.o. - Radom

Instytut Urody Hair & Body Sp. z o.o.
  • Sienkiewicza 10 lok. 25
    26-600 Radom

Instytut Urody Hair & Body Sp. z o.o.