Darchem Cosmetics Sp. z o.o.

Opinie o Darchem Cosmetics Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają nasz profil!

Bardzo mi miło, że jesteście z nami!

Zapraszamy do współpracy oraz do wyrażania merytorycznych i prawdziwych opinii na temat naszej firmy. Każda Wasza opinia jest dla nas bardzo cenna i pozwala wyciągnąć odpowiednie wnioski, aby firma mogła się dla Was rozwijać!

Jesteśmy otwarci na opinie zarówno obecnych jak i byłych współpracowników, oraz klientów. Śledzimy treści pojawiające się na forum i zawsze staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Proszę jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.

Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się bezpośrednio pod adresem e-mail: karol@darchem.pl

Cześć, widzę ofertę dla pakowacza ale praktycznie nie jest w żaden sposób opisana. Czy możecie mi opisać jak teraz wygląda taki dzień z pracy? są jakiekolwiek zmiany w obowiązkach? Jak przerwy macie rozłożone i czy teraz to praca bardziej siedząca czy jednak stojąca?

Chce się dowiedzieć od czego jest zależna oferowana stawka specjaliście ds. zarzadzania jakością. W tej ofercie sprzed miesiąca podano widełki do 6000 zł, przy czym nie widzę w jej opisie niczego o premiach czy też prowizjach. jest to więc stała podstawa? jeśli tak to czy ustala się ja na start i taka już zostaje czy jednak są możliwe podwyżki w przypadku tego stanowiska?

Nowy wpis

Dzień dobry, podane widełki, zależą w dużej mierze od oferowanych zdolności oraz doświadczenia. W przypadku posiadania wykształcenia oraz odpowiedniego bagażu doświadczeń na ww. stanowisku, firma jest w stanie zaoferować relatywnie wyższe świadczenie pieniężne. Pozdrawiamy.

Asia

Pracowałam kilka lat odeszłam bo błam zmęczona fizycznie . Co do dziewczyn z biura zawsze pomocne. Płaca minimalna ale za nadgodziny tez do samego końca byłam rozliczona. Praca ciężka fizycznie ale do wykonania.Obecnie pracuje przy pakowaniu paczek do wysyłki praca lżejsza ale na akord.

@Asia

@rafał Nowy wpis
@Asia

w jakim miejscu jest ta lżejsza praca?

Pakowacz ma możliwość na większa stawkę? Gdy ktoś kiedyś podkreślił minimalna na początek to pojawiło się zapytanie odnoszące się do tego co potem. zastanawiam się przy tym czy coś szczególnego się zmienia? czy są osoby o długoletnim stażu? pod względem atmosfery warto pracować?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Darchem Cosmetics Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku PRACOWNIK GOSPODARCZY? Podziel się swoimi doświadczeniami.

To warto te nadgodziny robić czy nie? tu jednak pisał cos o słabej wentylacji, chemii i tym podobnych. Myślicie ze będą to jeszcze jakoś ogarniać? Chodzi głównie o BHP, nie było skarg ani nic? Po ile lat ludzie pracują w takich warunkach?

Firma Darchem Cosmetics Sp. z o.o. prowadzi obecnie rekrutację w mieście Mogilno. Ile płacą na stanowisku Mechanik?

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Darchem Cosmetics Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Pakowacz?

Nie ma żadnych rozmów, dzwonią że masz przyjść bo nikt w tym smrodzie nie chce pracować. Praca dla osób bez większych ambicji. Umowa na start zlecenie później o pracę na 2 albo 3 miesiące. Awansów tu raczej brak

Dzień dobry, rozmowy jak najbardziej są. Praca przy chemii wiąże się z różnymi zapachami, siłą rzeczy, nie mniej jednak określenie przez Pana użyte jest dość niestosowne. Produkcja płynu do spryskiwaczy w sezonie zimowym, wiąże się z zapachem alkoholu, ale nie smrodem, Szanowny Panie. Życzymy powodzenia w dalszym rozwoju! Pozdrawiamy.

Marcela

Widzę, że ostatnim wątku poruszana była sprawa typu umowy. Teraz właśnie widnieje oferta dla pakowacza na linku i w opisie nie została ona doprecyzowowana. Skąd mieć pewność ze będzie ona właśnie tą o pracę? i po ile średnio ludzie pakują, czy w ogóle awans jest możliwy?

Ona
@Marcela

Umowa o pracę na kilka miesięcy tylko najniższa krajowa plus nadgodziny o ile wytrzymasz w tym smrodzie dłużej niż 8h plus soboty. Robisz nadgodziny i soboty to zarobisz więcej.

klient

Osobiście kupuje towary w siedzibie firmy. Mało miejsca to fakt ale dziewczyny na dole miłe profesjonalne podejście miałam nieporozumienie z magazynierem pomogły. Normalna firma jakość towaru odpowiednia co do ceny

Jarosław

Skąd masz informację o tym, że pracują tam osoby bez podpisanych umów? Informacja od Ciebie w tym zakresie jest dla mnie bardzo niepokojąca, dlatego serdecznie Cię proszę o wyjaśnienie. Czy mogę na Ciebie liczyć?

Zolza

Czy to prawda z tymi umowami .jak tak mozna ludxi robic w bambuko Mialam sie tam zglosic do pracy dzwonili ze moge przyjsc narazie bez umowy .i zaczymam miec wstpliwosci bo coraz wiecej slysze ze przekrety z tymi umowami

Krzysztof
@Zolza

Nie zgadzaj się bez umowy. Jak będziesz mieś papier w ręku to wtedy. Co zrobisz jak ci nie zapłacą? Bo na jakiej postawie jak nie ma umowy, co? Napiszesz co postanowiłeś?

@klient

Dziękujemy za wyrażoną opinię! Pozdrawiamy

@Zolza

Dziękujemy za wyrażoną opinię! Zapraszamy na rozmowę, na okres próbny występuje umowa zlecenie, po okresie próbnym umowa o pracę, oczywiście po obustronnym wyrażeniu chęci do dalszej współpracy. Pozdrawiamy :)

@klient

Dziękujemy bardzo za opinię! Zachęcamy do dalszej współpracy. Pozdrawiamy :)

Była pracownica
@Zolza

Rzeczywiście na okresie próbnym pracujesz bez umowy za śmieszne pieniądze po okresie próbnym do tej pory żadna nie zadzwoniła do mnie. A jak ja dzwoniłam to nikt nie odbiera. Osoby nowe idą do najgorszej pracy. Przy pakowaniu rozpałki go grila. Wychodząc z pracy czujesz się okropniej. Nie polecaam tam pracy.

Izabela
@Była pracownica

Ja się dziwię, że ktoś nie mając dokumentu przychodzi do pracy, a co w razie wypadku? Wątpię, by wszyscy się na to zgadzali, więc dla mnie to jakoś mało wiarygodne. A co do zakresu obowiązków, to zwykle tak jest, że zaczyna się od tych najmniej fajnych rzeczy, pracodawca pewnie informuje co i jak.

@Izabela

Dzień dobry, dziękujemy za wyrażenie Pani opinii. W pełni się z nią zgadzamy, zapraszamy na rozmowę, wszystko będzie klarowne. Miłego dnia :)

Mo
@Darchem Cosmetics Sp. z o.o.

Umowa na okres próbny jest umową o pracę na podstawie przepisów Kodeksu pracy. Umowa zlecenia jest umową cywilnoprawną. Wykonując czynności na umowie zlecenia, które kwalifikują się pod umowę o pracę jest to do podważenia przez ZUS i PIP i umowę taką należy przekształcić w umowę o pracę. Pytanie: jaki jest cel zatrudniać zleceniobiorcę na umowę zlecenia, skoro Kodeks pracy przewiduje umowę o pracę na okres próbny aby kandydata sprawdzić? Chyba tylko oszczędność kosztów wydanych na badania wstępne pracowników...

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Darchem Cosmetics Sp. z o.o.? Na Praca.gov.pl jest 16 sierpnia kilka ogłoszeń.

Witamy. Proces rekrutacji, polega na rozmowie kwalifikacyjnej, sprawdzimy Pana/Pani kompetencje. Następnie kilkudniowy okres próbny, po obustronnym wyrażeniu chęci do dalszej współpracy umowa o pracę. Pozdrawiamy i zachęcamy do kontaktu :)

Aktualność
Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają nasz profil!

Bardzo mi miło, że jesteście z nami!

Renata

Nie wiem w końcu co myśleć, są te umowy, choćby zleceniówki, od pierwszego dnia czy nie? Były pracownik sobie, firma sobie.

@Renata

Dziękuje za pytanie. Oczywiście na okres próbny występuje umowa zlecenie, po okresie próbnym umową o pracę! Pozdrawiamy :)

żenada

W Darchem(usunięte przez administratora), tzn. podsuwają ci do podpisu niby umowę zlecenie, której nigdy nie dostaniesz do ręki ( oczywiscie umowa w jednym egzemplarzu(usunięte przez administratora) dla ciebie nie ma umowy).Pracujesz ...ale nie wiesz,(usunięte przez administratora)przy rozliczeniu tygodniowym dowiadujesz się ze możesz już do pracy nie przychodzić bo na twoje miejsce już następny na "(usunięte przez administratora)" czeka ( ale on o tym nie wie). Dostajesz kopertę z kasą, która oczywiście się nie zgadza. Kiedy pytasz o tę umowę, którą podpisywałeś okazuje się, że umowy nie ma i nigdy nie było. (usunięte przez administratora)pracownika nie wspomnę Także przestrzegam przed tym zakładem. który zatrudnia ludzi (usunięte przez administratora)Jeśli podpisujesz coś w tej firmie to trzymaj papier w ręce, bo jak oddasz lambadzie to już go nigdy nie zobaczysz a tym samym za chwile cie tam nie będzie.

była pracownica
@żenada

szkoda czytać tych bredni jak ci się pracować nie chce no to trudno. pracowałam na umowę zlecenie 7 dni zostałam zatrudniona na 2 lata zaszłam w ciąże i jestem na macierzyńskim pomoc z biura mega wszystko załatwione na czas , pani z biura zawsze pomogła z dok. tel. odbiera w każdej sytuacji doradziłam mi nawet w sprawach papierkowych nie związanych z zatrudnieniem .

@była pracownica

Dziękujemy za wyrażoną opinię :) Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Pozdrawiamy :)

@była pracownica

Dziękujemy za wyrażoną opinię, zgodną z prawdą ! Pozdrawiamy :)

On

Pracowałem przez 4 lata jako magazynier na produkcji robota spoko wynagrodzenie minimalne ludzie jak to ludzie każdy inny w każdej pracy trzeba coś robić

@On

Olek

Pod każdym względem dobra firma, ludzie stworzyli fajną atmosferę do pracy więc nie może być inaczej.

@Olek

Dziękujemy za wyrażoną opinię! Pozdrawiamy :)

Pracowałam tydzień specyficzny zakłada (szef) Ludzie spoko zarobki średnie .

@ja

Dziękujemy za wyrażoną opinię !

ona

Jestem os. która pracował przez 4 lata odeszłam ale opinie o pracodawcy wydała bym raczej na pozytyw. Wypłata zawsze na 10 jest na koncie. Wysokość stawki jak ustalona to się liczy w dzisiejszych czasach. Szefostwo jak wszędzie specyficzne nerwowe ale praca o umiarkowanym stopniu ciężkości Ja potrzebowałam pomoc i kasy pracowałam co tu więcej pisać.

@ona

Dziękujemy za wyrażoną opinię! Życzymy dalszych sukcesów :)

Pracowałem miesiąc atmosfera średnia roboty dużo wynagrodzenie najniższe. Zrezygnowałem po miesiącu ale ogólne wrażania nie są złe. Znalazłem lżejsze zajecie

@Andrzej

Dziękujemy za wyrażoną opinię. Pozdrawiamy :)

olie

Bez umowy musi być nawet zlecenie ,gdy podejmujesz prace w Poznaniu tam na pierwszy dzien jes umowa

@olie

Witamy, serdecznie dziękujemy za wyrażoną opinię. Potwierdzamy, że na okres próbny występuje u nas umowa zlecenie, po przejściu okresu próbnego oraz wyrażeniu chęci współpracy z obu stron, automatycznie pracownik dostaje umowę o pracę! Pozdrawiamy

@olie

Dziękujemy za wyrażoną opinię! Zgadzamy się z Panem/Panią u nas również występują dokładnie takie same praktyki. Pozdrawiamy :)

Pk

Jak można iść do pracy bez badania lekarskiego?

Sylwia
@Pk

Niektórzy pracodawcy chyba nie wymagają od pracowników aktualnych badań lekarskich - ale to już powinna zweryfikować lepiej zorientowana osoba. @Pk, a Ty jesteś już zatrudniony w firmie Darchem Cosmetics, czy dopiero przymierzasz się do aplikowania?

Zostaw merytoryczną opinię o Darchem Cosmetics Sp. z o.o. - Mogilno

• Jak się pracuje w Darchem Cosmetics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Darchem Cosmetics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Darchem Cosmetics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Darchem Cosmetics Sp. z o.o.