Opinie o Centrum Prawa Sp. z o.o. w Bydgoszcz

0 0 8 5 1
Marta Nowy wpis

Jest szansa na awans?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 141 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Centrum Prawa Sp. z o.o.?

Centrum Prawa Nowy wpis

Zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko Asystent Prawny. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail działu rekrutacji. Asystent Prawny /inwestycje drogowe/ – bezpośrednia współpraca z Prawnikiem Miejsce pracy: Toruń Opis stanowiska: Bieżące wsparcie administracyjno-biurowe dla działu prawnego Bieżąca analiza etapów inwestycji drogowych Przygotowywanie dokumentów informacyjnych dot. inwestycji, map Dbałość o terminowy obieg informacji, dokumentów i korespondencji Przygotowywanie i formatowanie dokumentów prawnych oraz pism według przyjętych standardów Wyjazdy do Klientów i prowadzenie spotkań z Klientem Od Kandydatów aplikujących na to stanowisko oczekujemy: Punktualności i odpowiedzialności Dobrej organizacji pracy Bardzo dobrych zdolności komunikacyjnych Kreatywności i zdolności do twórczego myślenia Podzielności uwagi; umiejętności priorytetyzacji i pracy nad wieloma zadaniami w tym samym czasie Wykształcenia wyższego Prawa jazdy kategorii B. Dodatkowym atutem będzie: Mile widziane ukończenie studiów z gospodarki przestrzennej lub prawniczych Znajomość prawa cywilnego, prawa administracyjnego, prawa budowlanego, gospodarki przestrzennej Umiejętność czytania map Umiejętność pracy w zespole Chęć zdobycia wiedzy i doświadczenia zawodowego Zaangażowanie Oferujemy: Umowę o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie Możliwość zdobycia doświadczenia w prestiżowej kancelarii prawniczej o ugruntowanej pozycji i dynamicznym rozwoju oraz zasięgu ogólnopolskim

Tak1Nie

załamana

Jedna wielka ściema.Pani na rerutacji mówi niestworzone pozytywne rzeczy,a wychodzi praca na słuchawkach.Uważajcie.

Tak4Nie

żenada
@załamana

Też mnie oszukano.W ogóle Centrum Prawa juz nie ma.Przyszłam na szkolenie a na drugi dzień miałąm przejść do COB na słuchawki i przedłuzac umowy dla jednej z sieci komórkowej.Po prostu wyszłam.Jedna wielka ściema z CP.Pani na rekrutacji-masakra,nie mówi wszystkiego.Uważajcie.Typowy telemarketing na umowę zlecenie.

Tak4Nie

bezrobotna
@załamana

miałam to samo,uwazajcie-typowe cc na zlecenie

Centrum Prawa Nowy wpis
@żenada

Dziękujemy za przekazanie opinii. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy zawsze wyjaśniać je w firmie. To daje lepszy skutek i realną szansę rozwiązania problemu. Podczas zmiany projektu mają Państwo prawo zadecydować, czy chcą w nim pracować. Jeśli uważa Pani, że na rekrutacji nie zostało wszystko powiedziane, zawsze można zgłosić to w firmie i podać konkrety. Podczas podpisywania umowy mają Państwo czas, by ją przeczytać i wiedzą Państwo, że pierwsza umowa jest umową zlecenie. Mają też Państwo zawsze możliwość dopytania o wszelkie wątpliwości w dziale rekrutacji i w dziale kadr. Praca w sprzedaży w Centrum Prawa wiąże się jedynie z telefonicznymi kontaktami z klientem. Na obecną chwilę nie mamy jednakże takiego projektu, a wszelkie inne rekrutacje w naszej firmie, są rekrutacjami związanymi ze stanowiskami prawnymi, głównie dla osób z wykształceniem prawniczym. Dział rekrutacji i HR Centrum Prawa

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Janusz

Myślę, że nie jest trudno dowiedzieć się jaki rodzaj pracy będziemy wykonywać więc przestańcie hejtować!!

Zostaw opinię o Centrum Prawa Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie