Defero Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Defero Sp. z o.o.

Grzegorz
@Maciek

Z firmą współpracuję od wielu lat. Wykonują zadania praktycznie wyłącznie dla instytucji państwowych, gdzie procedury są bardzo rygorystyczne, a terminy święte. Z tego, co się orientuję, mają na koncie już kilkaset kontraktów. Gdyby byli nierzetelni, nie mogliby pewnie brać udziału w przetargach. Ja wykonuję swoją pracę należycie i nie narzekam, podobnie jak pewnie jakieś kilka tysięcy firm, z którymi współpracują.

Piotr Rzeznik Nowy wpis

Witam realizuje trzecie zlecenie dla firmy Defro płatności realizowane na czas jeśli jest opóźnienie wystarczy zadzwonić jestem zadowolony ze współpracy miłe kierownictwo z każdym można się dogadać

Nowy wpis

@Piotr Rzeznik

Panie Piotrze, dziękujemy za pozytywny komentarz. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony i zapraszamy do dalszej współpracy.

jest tu może ktoś kto pełnił lub wciąż pełni funkcje brygadzisty? Widzę, że w zakładce z karierą również na takie stanowisko widnieje oferta. ciekawi mnie pisząc wprost ile można zarobić ale także to jak współpraca przebiega. jakie zazwyczaj są zespoły? Jakie maja podejście do przełożonych?

Konrad Nowy wpis

Jestem pod wrażeniem aż się przyjemnie czyta takie opinie chciałbym z nimi wyjść współpracę dlatego sprawdzam opinie firmy

Witam, czy w związku z nadejściem kolejnego roku są przewidywane (lub być może weszły) zmiany związane z systemem wynagrodzenia? na stronie w zakładce z karierą prócz wynagrodzenia opisanego jako adekwatnego do wyników również został wspomniany system premiowania. Czy można prosić o rozwiniecie jego kwestii?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Defero Sp. z o.o. na stanowisko Inżynier Budowy - Katowice? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
F.h.u Expert gliwice

@PracodawcaDefero zatrudnia podwykonawców , odbierają pracę poprzez protokół. Przelew realizowany na fv terminowo. Polecam współpracę . Zrobiłbym dla nich kolejne zlecenia - miła współpraca , dobry kontakt.Jasne i zrozumiałe wymagania przy zleceniach .

@F.h.u Expert gliwice

Dziękujemy za pozytywny komentarz i rekomendację. Jesteśmy zachwyceni, że Państwa doświadczenia z naszą firmą były pozytywne. Stawiamy na przejrzystość, terminowość i otwartą komunikację, dlatego cieszymy się, że nasze wymagania są dla Państwa jasne i zrozumiałe. Jesteśmy gotowi kontynuować owocną współpracę i z przyjemnością przyjmiemy kolejne zlecenia. Doceniamy Państwa pracę i zaangażowanie oraz dziękujemy za pozytywne rekomendacje.

F.h.u.expert Gliwice
@Defero Sp. z o.o.

Jeżeli będą państwo realizować pracę na Śląsku i poszukiwać będą podwykonawców do malowania , tynkowania wewnątrz lub na zewnątrz budynku lub podobnych prac budowlanych prosimy o kontakt chętnie podejmiemy się realizacji prac dla Państwa.

Wykonawca

Czy firma jest dobrym płatnikiem? Jak traktuje podwykonawców? Czy wg Was można dla nich pracować?

@Wykonawca

Prosze powiedzic jak wygląda sytuacja ze współpraca

Podwyk
@Podwykonawca

Współpraca ok. Nie mam się do czego przyczepić. Kontakt z biurem firmy jest, to samo z kierownikiem budowy.

@Wykonawca

Nie , bo nie płacą

Martysia
@Anonim

Proszę o rozwinięcie tej odpowiedzi. Z jakich przyczyn nie? jeszcze wyżej było napisane, że chyba jest ok. poza tym na stronie widnieją ogłoszenia. Czy szukano by nowych osób gdyby były jakieś problemy z płynnością?

@Anonim

Dziękujemy za zapytanie odnośnie naszej firmy. Jesteśmy dumni z tego, że zawsze staramy się utrzymać terminowe płatności i uczciwe relacje z naszymi partnerami biznesowymi, w tym również z podwykonawcami. Staramy się traktować wszystkich naszych partnerów z szacunkiem i uczciwością. Zależy nam na długoterminowej współpracy i tworzeniu zdrowych relacji biznesowych. Zawsze otwarci jesteśmy na komunikację i rozwiązanie ewentualnych problemów w partnerski sposób. Rozumiemy, że każde doświadczenie może być subiektywne, i jesteśmy gotowi słuchać opinii naszych partnerów. Jeżeli Pan / Pani ANONIM ma problem dotyczący naszej firmy lub chciałby porozmawiać o płatnościach, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

Jaka atmosfera panuje w firmie Defero Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na GoWork.pl z 1 lutego. Czy jest rotacja?

Dzień dobry. Czy teraz jakoś w najbliższym czasie będą może planowane kolejne budowy? Po wpisach można się zorientować, że działalność trwa na bieżąco. Pojawiło mi się ogłoszenie dla inż. budowy właśnie z ubiegłego roku. Czy od kolejnego sezonu będzie może ktoś jeszcze potrzebny? Są jakieś konkretne plany? Ciekawią mnie zarobki bo potrzebuje mieć porównanie. Istnieje możliwość na ocenę aktualnych warunków?

Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą! Tak, nasza działalność rozwija się dynamicznie, a plany na kolejne budowy są w trakcie opracowywania. Jeśli chodzi o konkretne informacje dotyczące planowanych budów, zachęcamy do regularnego śledzenia naszych ogłoszeń rekrutacyjnych oraz aktualności na naszej stronie internetowej. Co do zarobków, wartościując zatrudnienie, oferujemy konkurencyjne wynagrodzenia, adekwatne do doświadczenia i umiejętności kandydatów. W związku z tym, że sytuacja rynkowa może ulegać zmianom, zalecamy skontaktowanie się z naszym działem kadr w celu uzyskania najbardziej aktualnych informacji. Pozdrawiamy, Defero Sp. z o.o.

Podwykonawca

Podwykonawcy prosze powiedzic o swoim doświadczeniu wspolpracy. Była zapłata za pracę?

Podwyk
@Podwykonawca

Wykonywałem dla nich kilka tematów. Zrobiłem co miałem zrobić zgodnie z umową, poszedł protokół odbioru, wystawiłem FV i dostałem kasę. Nie miałem żadnych nieprzyjemności, ani nie odniosłem jakiegoś złego wrażenia, że kręcą itp. Było ok więc wystawiam taki komentarz, bo widzę, że gowork odwiedzają ludzie by dodać coś bardziej negatywnego niż pozytywnego.

Maciek33

Lepiej nie wchodzić im w drogę.

@Maciek33

Zabrzmiało groźnie... :( A uzasadnisz dlaczego?

@Wiktoria

Nie ma powodu do obaw nie jesteśmy groźni :) Jeżeli jakiś z naszych pracowników, podwykonawców czy klientów ma wątpliwości co do wykonywanej przez nas pracy, zawsze jesteśmy gotowi do rozmowy. Z przyjemnością dla każdego znajdziemy odpowiedni moment na spotkanie lub rozmowę telefoniczną.

@Defero Sp. z o.o.

Defero tacy świetni jesteście? I wszystkie zobowiązania wypłacacie w terminie podwykonawcom?

@Podwykonawca

Tym samym sugeruje Pan, że niekoniecznie? W jakim zakresie to podwykonawstwo się odbywa i w czym miałby być problem? Tak jak tu zasugerowano na spokojnie można to skonsultować telefonicznie z przedstawicielem firmy?

@Podwykonawca

Witam, wszelkie kwestie finansowe są wykonywane w terminie.

@Wiktoria

A ilu pracownikow ma defero? Z tego co widze to z samych podwykonawców korzysta. I do tego terminów nie dotrzymuje.

@Podwykonawca

Firma Defero jak najbardziej zatrudnia swoich pracowników, posiadamy status średniego przedsiębiorcy. W realizacjach uczestniczą nasi pracownicy jak i podwykonawcy. Płatności dokonujemy w terminie. Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na portalu Rzetelna Firma. Na dzień wpisu otrzymaliśmy 67 pozytywnych opinii.

@Podwykonawca

Czy płatność została dokonana na końcu? Czytam recenzje i nie rozumiem, czy warto zaczynać z nimi współpracę?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Defero Sp. z o.o. na stanowisko brak?

Aktualność

Czy pracownicy w Defero Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Natii

Część tak, a część nie. Na 1 lub 2 osoby można liczyć. Reszta patrzy tylko na swoje. I jeszcze Tobie zaszkodzi ;]

Maciek
@Natii

Czy firma została wyrzucona z budowy i została z nią rozwiązana umowa? Mają robić u nas duży temat a opinie nie są zbyt pozytywne.

Natii
@Maciek

Z tego co wiem do takiej sytuacji nie doszło. Przynajmniej do tej pory budowy były ciągnięte. Są zmiany w kadrach więc myślę, że powinno być lepiej właśnie dzięki zmianie tej kluczowej w firmie osoby.

Maciek
@Natii

Kogo masz na myśli mówiąc o tej kluczowej osobie?

JOHN

Ale głupie pytanie ! W każdej firmie są pracownicy , którzy się dogadują między sobą ale też są tacy którzy nie dogadują się z nikim . Przecież to nie może być normą - pomyśl zanim coś napiszesz .

@JOHN

A tutaj jak aktualnie z tym jest w takim razie? Bo widzę, że podobno tylko na parę osób można było tu liczyć. :(

aNNA
@Natii

Pracowałam tam ponad dwa lata i nie zgodzę się.

@aNNA

Ponad 2? Czyli mimo to jak się przyzwyczaisz to da radę jakoś normalnie pracować? Bo chyba nie męczyłaś się przez cały ten czas?

@Wiktoria

Jak w każdej społeczności osoby dogadują się różnie między sobą. W kwestii spraw zawodowych zawsze można liczyć na naszych pracowników. Są w firmie osoby z wielką wiedzą i ogromnym doświadczeniem w wielu branżach. W razie problemów zawsze można poprosić ich o pomoc.

@Maciek

Nigdy nie było sytuacji, że nasza firma dostała nakaz opuszczenia placu budowy wraz z rozwiązaniem umów. Prowadzimy nasze prace z ogromną precyzją. Nasza kadra pracowników wykonuje swoje zadania z największą starannością.

Wykonawca
@Defero Sp. z o.o.

A jak z płatnościami dla podwykonawców?

REKRUTACJA.

Prowadzimy obecnie rekrutację do działu elektrycznego. Szczegółowy opis ofert dostępny na naszej stronie internetowej: Defero Kariera

Wojciech

Firma rzetelna, wszystkie terminy dotrzymane. Zlecenie wykonane prawidłowo. Nie mam zastrzeżeń. Polecam współpracę.

Pracowałem w firmie jakiś czas temu ale postanowiłem dopiero teraz napisać opinie. Atmosfera w pracy ok, ludzie w porządku. Wypłatę zawsze dostałem o czasie. Nie mam się do czego przyczepić. Polecam współpracę.

Bożena
@Paweł

Może dodałbyś jeszcze czy byłeś zadowolony z wysokości wypłaty i czy była ona na stałym poziomie czy może coś wpływało na jej wysokość bo się zastanawiam jak się te kwestie kształtują :P Ale ogólnie super, że polecasz współpracę z firmą :)

Agent

Wszystko ok, nie było żadnych problemów podczas współpracy.

Karol
@Agent

Super że polecasz współpracę z Defero. Co konkretnie sprawia że jesteś tak zadowolony? Ile tu można zarobić i jakie są warunki pracy? Powiesz coś więcej? :)

Pracuję w firmie od kilku miesięcy, to co zauważyłem to miłe podejście do nowego pracownika. Ludzie są uprzejmi, z większością można swobodnie porozmawiać. Osoby na wyższym szczeblu często pytają się czy radzę sobie z zadaniami i nie potrzebuję pomocy. Liczę na dłuższą przygodę z firmą. Pozdrawiam wszystkich pracowników :)

Bożena

Hej, a na jakim stanowisku pracujesz w Defero? :) Wspomniałeś, że jak Cię pytają to nie potrzebujesz pomocy. Czy to wynika z tego, że praca nie jest trudna i łatwo jest wszystko załapać? Jeśli tak, to ile Tobie zajęło wdrożenie się i jak wyglądały Twoje początki? :) Czy może posiadałeś już jakieś doświadczenie?

mario

dobra współpraca,rzetelna firma!

Zostaw merytoryczną opinię o Defero Sp. z o.o. - Sieradz

• Jak się pracuje w Defero Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Defero Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Defero Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Defero Sp. z o.o.