Opinie o Elmag-Team Sp. z o.o. w Chełm

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Elmag-Team Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Elmag-Team Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elmag-Team Sp. z o.o. w Chełm

Wacek

Fajna praca można zarobić sporo kasy. Myślę, że 10k może być osiągalne za czas. Atmosfera i ludzie są ok. Praca fajna ciekawa, ciekawe pytania na ankietach. Polecam z czystym sercem.

@Wacek

praca na ankietach nie należy ani grama do ciekawych, jest monotonna, cały czas czytasz to samo, czasami kilka dni pod rząd dostajesz jedną i tą samą ankietę, z tymi samymi pytaniami.

Zbigniew Nowy wpis

Bez wątpienia, to call center to absolutna czołówka, jeśli chodzi o miejsca pracy i zarobki. Premie są zgodne z tym co na umowie i nigdy nie było sytuacji, aby zostały zbyt późno wypłacone. Elastyczny grafik pozwala na łatwe dostosowanie harmonogramu. Niezmiennie aktualizowane bazy danych sprawiają, że kontakt z klientami to czysta przyjemność. Pani Monika zawsze służy pomocą i jest naprawdę wyjątkową szefową - jej obecność sprawia, że praca staje się przyjemnością! Liczę, że zostanie zorganizowana jakaś integracja bo chciałabym się spotkać z tak wspaniałym szefostwem i podziękować za możliwość pracy w tej firmie

Lisek Nowy wpis

Serdecznie polecam pracę w tej firmie. Nasza przełożona Pani Monika jest świetną osobą. Jej umiejętność inspiracji i mobilizacji zespołu jest po prostu niezwykła. Zawsze potrafi znaleźć sposób, aby podkreślić mocne strony każdego pracownika i wydobyć z niego jego pełny potencjał. Potrafi słuchać, zrozumieć obawy i potrzeby pracowników, co sprawia, że każdy czuje się doceniony i zrozumiany. Tworzy atmosferę pełną entuzjazmu i energii, co sprawia, że praca staje się nie tylko obowiązkiem, ale także przyjemnością. Jej umiejętność budowania relacji międzyludzkich sprawia, że każdy pracownik czuje się częścią wspólnej misji i dąży do osiągania wspólnych celów. Zarobki i praca są super a kombinacja świetnych zarobków i pracy, którą się kocha, to prawdziwy klucz do szczęścia zawodowego i osobistego.

Tropiciel Nowy wpis

Sama praca na ankietach okej, można normalną pensje zarobić natomiast atmosfera zostawia wiele do życzenia. Nie miłe słowa w stosunku do pracownika są uważam nie na miejscu, gdzie powinna być chociaż minimalna ilość zachowana kultury osobistej. To był główny powód dla którego zmieniłam tą pracę, do dziś nie żałuję. Pozdrawiam.

Michalina Nowy wpis

Duży plus za możliwość pracy zdalnej, elastyczny grafik i brak minimalnej ilości godzin jaką trzeba przepracować. Co do samej pracy to typowe call center, jak ktoś lubi tego typu pracę to będzie zadowolony. Ja nie chciałam pracować tak na pełen etat, ale polecam jako dodatkowe źródło dochodu.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Elmag-Team Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jaka umowa obowiązuje w Elmag-Team Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

AGA

umowa o prace

Karolka

zarobki na ankietach są super 9/10 można sobie dobrze zarobić jak się ktoś stara

luq
@Karolka

potwierdzam super kaska i super robota a jak komuś mało to zawsze można nadgodziny na UoP pozdrawiam

Wacek

@Wacek

10 aż? Zdradzisz jakim sposobem? Bo kwota ładna. ;)

@Wacek

Jakie są warunki zatrudnienia w Elmag-Team Sp. z o.o.?

b

Jest to pośrednik ankiet CATi, siedzisz przed kompem i dzwonisz do ludzi. Pracowałem głównie na Kantarze i Opinii24. Ogólnie spoko, ale w pewnym momencie zaczęli mnie oszukiwać na przepracowane godziny. Nagle ucinali mi np 6h pracy.

PRACOWNIK
@b

W życiu nie słyszałam większej bzdury. Pracuje dla nich od wielu lat i zawsze się mi wypłata zgadzała, może trzeba było pracować, a nie przesiadywać na papierosie i przerwach

Ela
@b

Witam, bardzo proszę o kontakt w tej sprawie z firmą. Tą są oszczerstwa i należy tą sprawę jak najszybciej wyjaśnić. Firma nigdy nie "ucina" godzin pracy.

@b

ja też pracowałem i nagle płacono mi mniej, ale to raczej nie jest wina elmag, bo jest tylko pośrednikiem a po prostu kantaru

Jak wygląda rozmowa w Elmag-Team Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik Gospodarczy? Z iloma osobami się rozmawia? 7 września pojawiło się ogłoszenie.

Byly pracownik

Najgorszą osobą w firmie jest Monika od HR. Tak nieuprzejmej, niekompetentnej i wrednej osoby w życiu nie spotkałem. Warto się zastanowić czy ktoś taki powinien zarządzać personelem. Warto zadbać o to, aby osoba od HR potrafiła się poprawnie wypowiadać w mowie i piśmie, bo to wstyd dla firmy.

Czy jest możliwość pracy w Elmag-Team Sp. z o.o. na część etatu?

Monia

Jak najbardziej, chociaż to zależy do jakiego działu się aplikuje. Jeśli na ankiety to tak :)

Iza
@Monia

No to super, że są takie możliwości. A na jakie zarobki można liczyć? Dasz może znać? Da radę zarobić na cały etat 4000?

PRACOWNIK
@Iza

Na ankietach raczej nie, stawki są godzinowe

Robcio

W ELMAG JEST FAJNA ATMOSWERA ORAZ PORZĄDNI LUDZIE. DOBRA KASA NA START MOŻE BYĆ MAŁO ALE PO DWÓCH MIESIĄCQCH JEST SPOKO.

Oof

czym sie zajmuje firma elmagteam?

@Oof

Czekaj, czekaj Jesteś kandydatem i nie wiesz? To skąd w ogóle o tej firmie wiesz?

Oof
@Teresa

Zaznaczyłem w złym miejscu. Chciałem pytanie zadać. Czy mogę otrzymać odpowiedź?

@Oof

Dziwię się, że do dziś nie padła odpowiedź. Serio nikt nic nie wie niby?

Wiecie jaka jest teraz sytuacja w przedsiębiorstwie Elmag-Team Sp. z o.o. w miejscowości Chełm? Czekamy na nowe sprawozdania odnośnie pracy.

Pogranicznik

Ja nic nie wiem.

Nie polecam pracy w tej firmie właściciel stoi nad tobą cały dzień lub obserwuje pracowników przez lornetkę wieczne poganianie a co do wypłaty to ucina stawki jeśli chcesz być niewolnikiem to proszę bardzo

Zostaw merytoryczną opinię o Elmag-Team Sp. z o.o. - Chełm

• Jak się pracuje w Elmag-Team Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elmag-Team Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elmag-Team Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Elmag-Team Sp. z o.o.
  • Bolesława Chrobrego 8