It Expert Group Sp. z o.o.

Adres: Kowalska 1, 64-600 Oborniki

NIP: 6060094315 REGON: 361229875 KRS: 0000552432

It Expert Group Sp. z o.o.

Opinie o It Expert Group Sp. z o.o.

Jak wygląda atmosfera i praca w firmie It Expert Group Sp. z o.o. w miejscowości Oborniki? Wiecie co nowego się u nich dzieje? Czekamy na nowe sprawozdania odnośnie pracy!

Zostaw opinię o It Expert Group Sp. z o.o. - Oborniki

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie It Expert Group Sp. z o.o.