Opinie o Waryński Origin Sp. z o.o. w Żelechów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Waryński Origin Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Waryński Origin Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Automatyka przemysłowa - produkcja napędów przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Waryński Origin Sp. z o.o. w Żelechów

Niecały rok temu firma szukała pracownika do działu technologicznego i zastanawiam się czy nadal kogoś potrzebują, bo jak coś to ja byłbym zainteresowany. Pisano, że wynagrodzenie rośnie wraz z kompetencjami i wiecie może jak to wypada w ciągu roku, te podwyżki?

Handlowiec Nowy wpis

Widziałem ofertę pracy na Przedstawicie Handlowego. Czy obecni pracownicy mogą się wypowiedzieć jak jest z prowizjami ? Fajna praca ?

Waryński

Przemawia przez Pana ogromna złość do firmy firmy, która szczyci się swoją uczciwością. Proszę o rzetelne udzielania informacji a nie pisanie sloganów. Konkretnie , kiedy naprawiał Pan jakikolwiek produkt w firmie Waryński Origin skoro został Pan tak perfidnie (usunięte przez administratora) Rozmawiałem z Panem, uczciwie tłumacząc na czym polega pełna regeneracja silnika, ponieważ o takiej usłudze rozmawialiśmy, jak widać szkoda było czasu.... Poinformował Pan mnie dziś telefonicznie, że rzemieślnik naprawił silnik za 200 zł - gratulacje !!!! Życzę aby wspomniał Pan naszą rozmowę pisząc obelgi w najbliższej przyszłości pod adresem tego człowieka. Mam nadzieję, że będzie to dobrą nauczką i oby wyciągnął Pan z niej wnioski. Życzę więcej uczciwości w osądach , pogody ducha (nikt nie chce Pana skrzywdzić) i przede wszystkim dużo zdrowia...

@Waryński

Jak można pisać że waryński orgin to taka uczciwa firma gdy za remont pompy wołali 1200 zł i chcieli wszystko w niej wymieniać nie widząc co jest uszkodzone. Jak się okazało po rozebraniu trzeba było tylko przeszlifować wewnętrzne elementy i uszczelnić za 200zł a nie wymieniać wszystko od góry do dołu. Co do firmy wykonującej regeneracje to na pewno nie będe miał do nich pretensji gdyż wiem jak działają pompy waryńskiego i że parametry w katalogach i opisach waryńskiego nie pokrywa się ze stanem faktycznym. Panie Romanie dziękuję za uczciwą naprawę pompy po wcześniejszej weryfikacji w warsztacie a nie jak to robi waryński nie widząc pompy wymiana wszystkiego co się da. WYMIENIAĆ POTRAFI KAŻDY A NAPRAWIAĆ UCZCIWIE TYKLO NIEKRURZY A WARYŃSKI TAKIM WYMIENIACZEM JEST.

@Waryński

Jak ma nie przemawiać złość w stosunku do psełdo uczciwej firmy waryński skoro; 1. Nie widząc mojej pompy S52 i nie robiąc weryfikacji jej podzespołów człowieka (usunięte przez administratora) się na wymianę wszystkich podzespołów za 1200 zł netto 2.Dlaczego mam oczerniać człowieka który naprawił pompę za 200 zł brutto. Człowiek w bardzo uczciwy sposób mnie potraktował rozbierając pompe w mojej obecności i pokazał co trzeba zrobić aby to działało informując o jakości wykonania przez waryńskiego i że te pompy nie mogą pracować dłużej niż 10 min i aby nie jezdzić windą więcej niż 1-2 razy dziennie bo inaczej pompa padnie za miesiąc czego waryński nie mówił.3. Co prawda zaoferowano mi części ale od razu poinformowano mnie że raczej na pewno nie będzie mi to działać czyli co przez to rozumieć - sprzedajecie części wybrakowane?. Dlatego ostrzegam wszystkich przed tą firmą jako bardzo niepewnym partnerem i wyłudzaniem pieniędzy za naprawy czegoś czego nawet nie widzieli i nie znają aktualnego stanu technicznego i zakresu naprawy. Panie Dyrektorze troszeczkę uczciwości a nie tylko chęć zdobycia łatwych pieniędzy, a jak kłamstwa wychodzą na jaw to głowa w piach i telefon milczy -tak działa (usunięte przez administratora) a nie uczciwy człowiek reprezentujący solidną i uczciwą firmę której można zaufać

jacek Nowy wpis
@Waryński

Jak to możliwe że firma szczycąca się swoją uczciwością sprzedała mi wybrakowane koła nie pasujące do pompy. Podczas wizyty w Państwa firmie myślałem że kupie prawidłowo wykonane części a tu bubel. Zastraszał mnie Pan sądami jak napiszę kolejną negatywną opinie ale jak mam napisać pozytywną skoro sprzedano mi bubla. Pan Piątek obsługujący mnie zasługuje na wielką pochwałę za wspaniałe podejście do klienta ale ktoś chyba świadomie podsuną mu wadliwe części. Za obsługę ze strony Pana Piątka opinia pozytywna ale za wadliwe koła zębate negatyw.

Justyna Nowy wpis
@jacek

Ej serio Cię sądami zastraszali za negatywa? Przecież to chyba nie powód, żeby od razu po takich instytucjach się ciągać? :/ A jak poważnie tak wyszło z tymi kołami to masz zamiar jeszcze coś zrobić?

jacek

Dzisiaj udało mi się kupić części do pompy Pan Piątek obsłużył mnie bardzo uprzejmie jednak sprzedane mi części nie pasują do pompy mimo iż powiedziałem dokładnie do jakiego typu. Ośki kół są za grube i nie wchodzą w łożyska nie wiem czy wadliwe części zostały mi sprzedane złośliwie czy nieświadomie. Podczas wymiany łożyska w pokrywie pokrywa pękła ciekawe co powiedzą jak będę chciał kupić pokrywę pompy. Widziałem że Pan Piątek chciał jak najlepiej obsłużyć lecz co on może jak pracownicy chyba wiedzieli że części są wadliwe i nie chcieli pomóc przy złożeniu

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Waryński Origin Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Praca dla operatorów maszyn numerycznych CNC? Podziel się swoimi wrażeniami!
Ilona

Ładnie, pojedynek firmy z klientem chyba ma przesłonić fakt, że ktoś w 2019 napisał że są tu płacone fatalne pieniądze? Bo jak rozumieć takie sprzeczki na stronie dla pracowników? Ile teraz zarabiacie na warsztacie?

@Ilona

Bumar po przejściu w prywatne ręce nie szanuje nikogo ani pracowników ani klientów. Młody szczyl dostał się do koryta i pomiata pracownikami jak i klientami na lewo i prawo. Rodzima hydraulika upada na dobre a idzie jeszcze import lichej jakości hydrauliki bo ludzie pamiętają markę waryński- lecz to już nie jest ta jakość co kiedyś bumar waryński. Teraz to nie wytrzymuje nawet dwóch lat przy sezonowej pracy w polu. Możecie powiedzieć jak rozwalony został Zgierz i co się stało z porządnym omodelowaniem do odlewów co przepadło nie odwracalnie i zostało pocięte teraz lejecie byle gdzie i byle co podczas obróbki same bąble w korpusach a łożyska najtańsze a nie jak licencja wymagała torringston

Gabriela
@Garwolin

szkoda, że firma jest źle zarządzana...:( A ty tam pracowałeś? Bo twoja wypowiedz sugeruje, jakbys się tym zajmował.. Powiedz na jakie wynagrodzenie można liczyć?

@Gabriela

To już mało istotne gdzie pracowałem najbardziej perfidne jest to że wiosenkę wstecz trafił do mnie człowiek kaleki i prosił abym mu uszczelnił pompę od windy którą dostaję się do domu. Pompa miała wycieki zewnętrzne lecz nic już nie mogłem poradzić bo nie mam już części ani dostępu do maszyn a ten młody szczyl ma na pewno jakieś podzespoły lekko zbrakowane i mógł człowiekowi pomóc co by było najlepszą reklamą firmy ale po co lepiej wywalić w złom i na flaszkę będzie. Jak Pan czyta to forum to proszę o kontakt ja popytam starych pompiarzy może wielkanocny zając mi części przyniesie i zadziałamy. Ukraińcom się pomaga a rodaków i to tych najsłabszych się olewa i kopie - WSTYD PANIE PAWLE MYĆ PREZESIE CIESZĄCEJ SIĘ UCZCIWOŚCIĄ FIRMY. PROPONUJĘ ABY OBECNEGO WARYŃSKIEGO POTRAKTOWAĆ TAK JAK PUTINA I NIE KUPOWAĆ OD NICH NIC. Nie zapominaj Pawełku że jesteś jeszcze w miarę młody a wypadki i choroby chodzą po ludziach i nie wiesz czy też nie skończysz na wózku lub w łóżku czego ci życzę i aby ktoś taki jak ty cię kopał jak będziesz leżał

@Gabriela

Przypomnicie sobie jak z bumaru kradzione było wszystko co się dało aż weszła syndyczka i uszczelniła bramy w tedy firma odzyskała płynność finansową. Pani Regino Płochocka uratowała Pani tyrana aby mógł deptać słabszych z PAWŁEM MYCIEM NA CZELE

Justyna
@Garwolin

Hej, ja jak najbardziej rozumiem Twoje rozgoryczenie, bo to co opisałeś naprawdę mówi samo za siebie. Ale takie wymienianie konkretnych ludzi na forum zwłaszcza w negatywnym ujęciu może niestety źle się skończyć dla Ciebie. Co jeśli ktoś z nich tu wejdzie i to przeczyta? Mogą się do Ciebie doczepić o jakieś pomówienia. :/

@Justyna

Pani Justyno Pani syndyk Regina Płochocka jest funkcjonariuszem publicznym i uratowała zakład przed upadkiem. Pan Paweł Myć też figuruje w publicznych mediach jako prezes firmy i sam się wypowiadał publicznie jak traktował człowieka chorego którego miałem okazje poznać. Tak jak pisałem można było człowiekowi pomóc nie obciążając finansów firmy. Z tego co wiem z waryńskiego to odlewy żeliwne do pomp leje odlewnia polna w Przemyślu i może tam trzeba zapukać

Edyta
@Garwolin

Okej rozumiem. Tylko ja to np. przyszłam poczytać o tym jak się tam pracuje, mnie naprawdę nie interesują takie sprawy, można wiedzieć coś o tym? Czy mają jakieś oferty teraz jak płacą?

zaq1

fatalne zarobki

Zostaw merytoryczną opinię o Waryński Origin Sp. z o.o. - Żelechów

Waryński Origin Sp. z o.o.
  • Traugutta 52
    08-430 Żelechów

Waryński Origin Sp. z o.o.