Opinie o Dd1 Studio Sp. z o.o. w Kochlice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Dd1 Studio Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dd1 Studio Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dd1 Studio Sp. z o.o. w Kochlice

Uniwersytet Rzeszowski Nowy wpis

Firma godna zaufania! Jesteśmy zadowoleni ze współpracy.

Jaki jest wkład kierownictwa Dd1 Studio Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

DD1STUDIO sp. z o. o. Nowy wpis

Firma DD1STUDIO została sprzedana innej spółce i dotychczasowy zarząd już nie piastuje swoich stanowisk. Co do działalności w strefie programowania nic nie ulega zmianom. Strefa produkcyjna zostaje poszerzona o dodatkową grupę programistów. Obsługa klienta rezygnuje z małych przedsiębiorstw i skupia się obecnie tylko na dużych projektach.

Czy w Dd1 Studio Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Bartłomiej W. Nowy wpis

Obecnie w firmie odbywają się praktyki miesięczne. Bardzo fajna atmosfera i konkretne projekty do realizacji.

Rekrutacja odbyła się online w towarzystwie kilku programistów.

Otrzymałem test do rozwiązania i omawialiśmy pod koniec zagadnienia.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Thunder Trans - logistyka

Firma godna zaufania. Zrealizowała dość skomplikowaną aplikację za rozsądne pieniądze. Dobry kontakt i atmosfera. Polecamy

Ewelina K.

Miałam praktyki w DD1 i jestem bardzo zadowolona z przebiegu. Otrzymałam dużą dawkę wiedzy z tematyki programowania i teraz wiem, że jeszcze dużo przede mną. Po zakończeniu szkoły wrócę do nich kontynuować swój rozwój w tym temacie.

Andrzej W.

Ta firma jako jedna z pierwszych w Polsce działająca w całości zdalnie od jak sięgam pamięcią 2010 i rzeczywiście obsługuje duże marki w Europie. Tylko od kiedy zaczęła oddawać franczyzę na terenie Polski innym i puszczać marketing na niszowych klientów typu z oferia, oferteo...itp. to zaczęły się mam nadzieję tymczasowe problemy bo firma ma potencjał i zarząd jest na prawdę przyzwoity i dobrze traktują ludzi.

Ryszard H.

U mnie współpraca przebiegała bez zastrzeżeń. Warunki pracy w miarę przyzwoite, płatności również. Czasami biorę udział jeszcze w projektach ale już nie tak często jak kiedyś. Ogólnie polecam firmę.

Dawny pracownik

bo nie są prawdziwe :D za moich czasów nikt nie był zadowolony ani z pracy a klienci nie byli zadowoleni ze współpracy.

P.J.

Aby tam dostać pracę to na prawdę trzeba mieć pojęcie o programowaniu. Nie robi się w dd1 zwykłych stronek www tylko skomplikowane aplikacje. Polecam osobom, które chcą się czegoś nauczyć w tej branży.

Antoni
@P.J.

To widzę, że trzeba się wykazać i coś już umieć, aby móc tu pracować. Może to wskazywać, że firma stawia tylko na specjalistów. Dobrze tu płacą na rękę, jak ktoś ogarnia temat? Są jakieś dodatkowe benefity?

P.J.
@Antoni

Nie wiem jak jest teraz ale generalnie nie otrzymałem żadnej premii. Ale ze współpracy ogólnie byłem zadowolony.

@P.J.

Mam zupełnie inne doświadczenia. Pracowałem dla nich jako podwykonawca i było można za głowę się złapać, kiedy dostawało się od nich projekt do szybkiego dokończenia. Zawsze była taka sama gadka, kilka poprawek i trzeba go odpalić, bo deadline był tydzień temu. Prawda była taka, że nie było większości funkcjonalności. Gołym okiem była widać, że na tych projektach ktoś się dopiero uczył programować.

NN

Zdecydowanie nie polecam, kombinatorstwo level hard, projekty przekazywane do wykonania, gdy kończy się termin ich wykonania, przez co wieczna presja czasu, zawalone projekty i brak rozliczeń

@NN

Zgadzam się w 100%. Nigdy nie współpracowałem z gorszą firmą. Płatności opóźnione po kilka miesięcy opóźnienia ("klient nam nie zapłacił" - jakby to kogoś obchodziło, bo umowa była między nami), komunikacja poniżej jakiegokolwiek poziomu. Warto wspomnieć, że ta firma polega na przekazaniu projektu freelancerom, a pan Dariusz próbuje nimi zarządzać.

VRG SA

Firma zgodnie z opisem jest kompetentna w swojej branży. Małe opóźnienia w terminach ale jakościowo bez zarzutów. Polecamy

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Dd1 Studio Sp. z o.o.?

Joanna P.

Na pewno nie wymagamy wykształcenia choć jest mile widziane. Najistotniejsza jest zdolność do rozwijania się w dziedzinie programowania i komunikatywność na poziomie 3+ . Każda rozmowa jest indywidualna i uzależniona od wielu czynników. Główny nacisk stawiamy na to aby kandydat miał umysł analityczny i minimum 1 rok doświadczenia.

A.G. Serwis

Firma stworzyła dla Nas duży system do zarządzania reklamacjami, za rozsądne pieniądze. Dobra komunikacja i miła atmosfera.

Jakie są warunki zatrudnienia w Dd1 Studio Sp. z o.o.?

Jarosław K.

Obecnie podejmujemy współpracę jedynie na zasadzie B2B

4F Polska J.G.

Dziękujemy za wykonanie modyfikacji aplikacji mobilnej. Z czystym sumieniem polecam software house

A.K.

Odbyłam miesięczna praktykę w firmie i byłam zadowolona ze współpracy. Otrzymałam dużą dawkę wiedzy w zakresie programowania. Praktyka odbywała się zdalnie....

Grupa LUXMED

Korzystamy z usług DD1 od kilku lat. Każde zadanie zostało zrealizowane zgodnie z ustaleniami. Polecamy !!!

KGHM - Zakłady Górnicze „Lubin

Polecam firmę. Od ponad 10 lat współpracujemy z Nimi. Wysoki poziom programowania i przebieg prac.

NEURONUM POLSKA - Dominik Z.

Firma od samego początku zaangażowana była w projekt i wykonała skomplikowaną aplikację za rozsądne pieniądze. Może trochę opóźniła się realizacja ale wykonano ją zgodnie z ustaleniami. Polecamy firmę !

Zostaw merytoryczną opinię o Dd1 Studio Sp. z o.o. - Kochlice

• Jak się pracuje w Dd1 Studio Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dd1 Studio Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dd1 Studio Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dd1 Studio Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dd1 Studio Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dd1 Studio Sp. z o.o.
  • Lubińska 28A