K&S Consulting Sp. z o.o.

Adres: 40, 89-600 Topole

NIP: 5552108407 REGON: 222124109 KRS: 0000517122

K&S Consulting Sp. z o.o.

Opinie o K&S Consulting Sp. z o.o.

No i jak ma się firma K&S Consulting Sp. z o.o. w miejscowości Topole? Coś się dzieje w przedsiębiorstwie? Oczekujemy na nowe info.

Zostaw opinię o K&S Consulting Sp. z o.o. - Topole

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie K&S Consulting Sp. z o.o.