Opinie o Terlan Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Terlan Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Terlan Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Terlan Sp. z o.o. w Poznań

A ja zauważyłam, że firma otworzyła dopiero co rekrutacją na pozycję specjalista ds. księgowych. Mam pytanie o to, czy jest jakieś zadanie rekrutacyjne sprawdzających te wymagane kompetencje np. znajomość przepisów Ustawy o Rachunkowości, Ustawy o VAT, prawa podatkowego?? Bo to widziałam w ofercie.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Terlan Sp. z o.o.?

Piesek leszek Nowy wpis

Pracownik może liczyć na narzędzia które sam przyniesie

@Piesek leszek

Wtedy firma oddaje pieniądze za takie narzędzia czy jak? A jak ktoś nie przyniesie, bo po prostu nie ma, to co wtedy? Samemu trzeba coś kombinować albo pożyczać?

Pracuś Nowy wpis

Nie wiem czym podyktowane i na czym oparte są powyższe opinie ale pracując w TERLAN zostałem od pierwszego dnia wyposażony w pełny ubiór roboczy etc. W brygadzie mamy narzędzia, elektronarzędzia wszystkiego pod dostatkiem a jeśli brakuje jakiegoś sprzętu do danej roboty to wymieniamy się z innymi brygadami. Nie znam nikogo kto do (usunięte przez administratora) miałby przynosić jakiekolwiek swoje narzędzia. Nikt nie robi problemu z kupnem nowych sprzętów jeśli są faktycznie potrzebne. Jak dla mnie jest ok.

Witam Zastanawiam się nad zatrudnieniem się w firmie Terlan na stanowisku kierownika robót czy może ktoś podać chociaż jakieś widełki wynagrodzenia na takim stanowisku w tej firmie. Pozdrawiam

Piesek Leszek

Doroto omijaj szerokim łukiem tą firmę wiem bo w niej pracowałem, obiecują dużo, bajki opowiadają i tyle, sprawdza się tu powiedzenie ryba psuje się od głowy, zarząd firmy tylko by się bawił a jeżeli chodzi o kasę to już milczy a żeby dostać podwyżkę to trzeba złożyć wypowiedzenie. Z moich informacji robi się tam zakład pracy chronionej

Dorota
@Piesek Leszek

A poza tą kwestią podwyżek jeszcze coś jest nie tak? W takim sensie, czy nie wywiązują się z jakichś obietnic jeszcze czy jest ok i czy grają fair wobec pracowników. Wypłaty w takiej sumie jak się dogadaliście?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Terlan Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Controllingu (Dział Controllingu i Współpracy Kapitałowej)? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

W firmie Terlan Sp. z o.o. poszukiwani byli pracownicy na stanowisko Specjalista ds. Finansowych. Czy ktoś brał udział w procesie rekrutacyjnym? Jakie warunki zaproponowano?

Dorota

A wiesz coś o tym, czy szukają teraz? Ich strona mi się nie wyświetla i nie mogę znaleźć żadnych ofert. Będę wdzięczna za informacje, czy jest tam teraz praca. I jakiego doświadczenia wymagają.

Solutions

Rozmawiamy już dosyć poważnie o założeniu związku zawodowego. Także nie długo sytuacja powinna się poprawić na korzyść pracownika.

Renata
@Solutions

Co związek będzie miał zamiar w pierwszej kolejności wprowadzić? Wiadomo?

Piesek leszek
@Solutions

W Terlanie dobre ???????????????? A dzis nie jest 1 kwietnia

Sylwia
@Piesek leszek

czemu to niby ma byc dowcip? kazda firma powyzej 10 pracownikow ma prawo zalozyc zwiazek, czemu niby tutaj nie mozna ?

Piesek leszek
@Sylwia

Widzę że pani Sylwia nigdy nie pracowała w Terlanie a zabiera głos

Piesek Leszek

Krótko i na temat nikt Ci tyle nie da co Terlan obieca ogólnie całe kierownictwo zlotouści, jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Antoni
@Piesek Leszek

Czyli płacili mniej niż zapowiadali? Ile realnie tu można zarobić?

@Antoni

Wszyscy na start dostają niecałe 3k niezależnie od stanowiska ????

Antoni

Hej, czemu nikt się nie wypowiada na temat tej firmy? Tak dobrze Wam się pracuje, że postanowiliście milczeć? :D Warto myśleć o pracy tutaj?

Gabriela

Ale mimo wszystko warto poznać czyjeś zdanie. Może ty się wypowiesz?

Zostaw merytoryczną opinię o Terlan Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Terlan Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Terlan Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Terlan Sp. z o.o.?

Terlan Sp. z o.o.
  • Przemyska 5