Opinie o Arcus Technologie Sp. z o.o. w Celestynów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Arcus Technologie Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Arcus Technologie Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arcus Technologie Sp. z o.o. w Celestynów

fg

Pracowałem w Arcus-ie dłuższy czas i nie zgodzę się z tymi opiniami. Gdybym się nie przeprowadzał w inne miejsce z pewnością bym został. Tak jak ktoś napisał na początku inwestują w firmę, starają się żeby nie było rotacji w pracownikach chociaż wiadomo że pracownik pracownikowi nie równy. Jak w każdej firmie są osoby którym chce się pracować i zarabiać i są też tacy którzy chcą zarabiać ale już nie koniecznie pracować. Jako Pracodawcy są spoko ale minimum trzeba dać od siebie. Podwykonawców mieli różnych , ale w większości to firmy współpracujące z nimi od lat i tylko z nimi współpracujące

@fg

To jest kłamstwo. Jestem szczera szukałam (usunięte przez administratora) na stałe. Zostałam (usunięte przez administratora) Nie umowa w od najniższej krajowej. Reszta w kopercie. Nie polecam.

To prawda, że godziny (usunięte przez administratora) wynoszą 7 – 20? Tak ktoś napisał a w tej ofercie na C+E z HDSem niczego o nich nie piszą. Dobrze ze weekendy są cale wolne, ale chce wiedzieć o której będę wracać w piątki. faktycznie zawsze ta 20 czy to zależy?

fg

Ania Nowy wpis
@fg

Jako hydraulik ktoś pracował i mógłby opowiedzieć o warunkach i przy tym ewentualnie polecić? Tak jak napisano faktycznie są prowadzone nabory, 2-letnie doświadczenie mam więc się mieszczę w wymogach, tylko jak zapłacą?

Adam Nowy wpis

Nie polecam niskie wynagrodzenie, ponad wymiarowy czas pracy (usunięte przez administratora)

Batek Nowy wpis

Są prowadzone nabory. Pracowałem. Niska stawka. Wymagania takie jak na stanowisku kierownika robót. Typowy prywaciarza. Praca od 7 do 20. Brak przy (usunięte przez administratora) w niskich i ponad 8 godzin wyżywienia. Nie polecam !!!!

Cześć, teraz właśnie zobaczyłem, że jeden Pan pisał o tym, że do firmy szukają operatorów. przeglądam właśnie oferty na takim portalu i na pozostałe wymienione stanowiska faktycznie widnieją, a na koparkę cos nie widzę. możecie mi opisać wiec warunki? czego tam wymagają? : ) i jakimi maszynami się operuje?

pra

Praca jak każda inna. Wymagają dużej wiedzy i umiejętnosci i odpornosci na duży stres. Szefostwo ogónie rzecz biorąc pomiata pracownikami kszyki, wyzwiska i poniżanie- norma na budowie. kasa średnia, konkurencja mnie podkupiła.

@pra

Konkurencja Cię podkupiła? O ile więcej mogli zaoferować i za jakie warunki? ciekawi mnie rozbieżność w zestawieniu z tym co teraz piszesz. Nie wiem jak rozumieć średnia kasę. Wolę w liczbach

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Arcus Technologie Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Operator Koparko-Ładowarki.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Będą na budowę jeszcze szukać? partner już wie ze przegapił ofertę o parę miesięcy ,teraz jak patrzyliśmy to są jakieś ale tylko dla kierowników. Tutaj opinii zbyt wielu aktualnych nie ma, wiec czy jest tu ktoś na bieżąco z projektami i by nam napisał jak się teraz na nich robi? czy warto by się kontaktował?

Szukamy hydraulików, elektryków, operatora koparki, kierowcy hds i kadry kierowniczej ze względu na ciągły rozwój firmy. Zachęcamy do prania udziału w rekrutacji :)

Arcus Technologie Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Kierownik Robót w miejscowości Warszawa. Bierzesz udział w procesie rekrutacji? Jak wrażenia?

wykonawca

Jak się pracuje jako podwykonawca? Czy FV płacone są na czas i czy nie ma problemów z odbiorami? z góry dziękuję za info

Czerkas147

Czy współpracował ktoś z tą firmą jako podwykonawca i ma jakieś opinie?

@Czerkas147

Nie polecam... Stawki jak 15 lat temu... Ciągłe zadłużenie i opóźnienia w płatnościach.

Lidia
@Michał

Rozumiem, ale piszesz to jako podwykonawca, czy pracownik etatowy w Arcusie? Ciekawa jestem, jak tam stawki etatowców po nowym roku. W końcu firma wygrywa przetargi, rozbudowuje szpitale, to odpowiedzialna robota...

Kamil
@Czerkas147

25 zł roboczogodzina z fakturą... To odpowiedz sobie sam na pytanie...

Dagmara

Jak często zmienia się w firmie ekipa ?

Milena

Z tych najlepszych! Nie dowierzam ON !!!!!

Ural

Rodzinna firma, która inwestuje w zasoby. Prawie cały dochód inwestuje w nowe sprzęty, pojazdy dla pracowników. Każdy, kto ma doświadczenie w branży budowlanej, wie, że to rzadkość, bo jest umowa, ubezpieczenie. Większość ekip jest wyposażona w samochód. Chłopaki dążą do celu i jak to w życiu bywa różnie, zawsze myślą o pracowników. Jeźdżą autami gorszymi od pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Arcus Technologie Sp. z o.o. - Celestynów

• Jak się pracuje w Arcus Technologie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arcus Technologie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arcus Technologie Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Arcus Technologie Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Arcus Technologie Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Arcus Technologie Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Wincentego Witosa 17
    05-430 Celestynów