Opinie o Ledson Sp. z o.o. w Blizne Jasińskiego

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ledson Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ledson Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ledson Sp. z o.o. w Blizne Jasińskiego

Kasia Nowy wpis

Cześć, może się wypowiedzieć pracownik? Jak się pracuje w dziale sprzedaży? Czy jest jakiś kierownik działu? Jak ludzie w dziale? Jak relacje między pracownikami? Jaki jest szef? Czy często jest w firmie? Jak płatności? Czy są terminowe? Jak sytuacja finansowa firmy? Czy wisi widmo zwinięcia interesu czy w tej kwestii jest zdrowa i zlecenia są i biznes się kręci? Czy jest duże ciśnienie na pozyskiwanie nowych klientów? Dzięki za kilka słów

Klient Nowy wpis

Bardzo nieprzyjemny i chamski właściciel współczuję pracownikom.

Nick Nowy wpis

Nie sądziłem że takie miejsca istnieją, jakie tam historię się dzieją to aż strach co usłyszałem, a pracownicy wcale nie lepsi od szefów. Ostrzegam przed praktycznie każdym w tym miejscu.

Karbid Bezbożnik Nowy wpis

Właściciel tego bałaganu to świr. Specjalnie kupił sobie największy monitor na rynku i postawił na swoim biurku. Ekran podzielił na pół. Na jednej części "pracował", na drugiej obserwował co robią magazynierzy. Jak nie było zleceń, to dostawał szajby, bo nie mógł przeżyć że pracownicy z nudów pakują zaślepki do profili w torebki strunowe. Jak się w nim nazbierało złej energii, to rzucał kanapkami w żonę. Jednego kolesia wywalił za to, że jadł kanapkę na drugie śniadanie i bawił się telefonem. Następnego dnia zatrudnił go z powrotem. A później, dla poprawienia sobie nastroju, kupił sobie czerwone Porsche. Ogólnie w firmie panowała okropna atmosfera.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Ledson Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista ds.Wsparcia Sprzedaży B2B z j.angielskim?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Radosław

Bardzo dobra firma i jednocześnie wymagający pracodawca co niestety nie wszystkim się podoba!

@Radosław

Niestety nie jest to prawda, oni sami nie wiedzą co się na miejscu dzieje, takie lody jak się tam robi poza kamerami to niezły numer. Ale jak traktują źle pracowników to im się odpłacają w taki sam sposób.

Jak wygląda ścieżka awansu w Ledson Sp. z o.o.?

Nie ma takiej. Jest za to poniżenie, strach, kręcenie lodów.

Udało mi się jakimś cudem przepracować w tej firmie 2 tygodnie,nie polecam najgorszemu wrogowi,atmosfera pracy tu nie istnieje,(usunięte przez administratora)

Bardzo źle zarządzane miejsce, (usunięte przez administratora)siedzą za granicą, w firmie hulaj dusza. Bardzo zła atmosfera pracy.

Kolejny były pracownik

Zgadzam sie z pierwsza opinia o pracodawcy Ledson, szefostwo chamskie, bez skrupułów traktujące pracownika. Opóźnienia w pensji, w zusie, brak profesjonalizmu i zasad. Jakby tego było mało, atmosfera pracy bardzo nieprzyjemna za działaniem pracowników. Żądzą układziki, intryga, plotkarstwo i wódka. Ludzie stamtąd uciekają, w ciągu roku zwolniło się 6 osób, spora rotacja. NIE POLECAM!

Nie polecam pracy w firmie Ledson Sp. z o.o. ze względu na osobę właściciela (który jest niestabilny emocjonalnie) oraz jego stosunek do pracowników. Każda nowa osoba jest, cytuję, "ustawiana". Za plecami pracowników, a więc na wprost komputerów, zostały zamontowane kamery (co moim zdaniem jest niezgodne z prawem). Nagany są przekazywane pracownikom często publicznie, krzykiem i przy użyciu obraźliwych słów. Zdarza się również (w celu "ustawiania"), że krytyczne i obraźliwe uwagi są również przesyłane w postaci maili, które czytają wszyscy, ponieważ firma pracuje głównie na jednej wspólnej skrzynce. Atmosfera w pracy, kiedy właściciel jest w biurze, jest wręcz grobowa (jest to open space), ponieważ właściciel rozmowy pracowników interpretuje głównie jako obijanie się i nieumiejętność znalezienia sobie zajęcia. Tak więc przeważnie wówczas nie odzywa się nikt. tak więc jeszcze raz szczerze odradzam pracę w firmie Ledson.

Zostaw merytoryczną opinię o Ledson Sp. z o.o. - Blizne Jasińskiego

• Jak się pracuje w Ledson Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ledson Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ledson Sp. z o.o.?

Ledson Sp. z o.o.
  • Przemysłowa 3