Opinie o Nitro Digital Poland Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Nitro Digital Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Nitro Digital Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nitro Digital Poland Sp. z o.o. w Kielce

Pytający Nowy wpis

Czy na chwilę obecną sytuacja poprawiła się?

Three Nowy wpis

Jak aktualnie wygląda kierownictwo w Nitro Digital Poland? Czy atmosfera dalej wygląda jak rok temu?

zadowolony Nowy wpis

Firma bardzo ok. Polecam każdemu. Fajna atmosfera i interesujące zadania. Każdy znajdzie coś dla siebie. Możliwość migracji między projektami. Warto!

NIEZADOWOLONY Nowy wpis
@zadowolony

Dobre żarty...

Kompletny brak profesjonalizmu, szczególnie zauważalny wśród Team Leaderów (już niepracujących) i HRu (też niepracująca). Niedopuszczalne żarty o zbiorowym gwałcie analnym na imprezie firmowej. Tolerowanie rasizmu i homofobii. Dramatyczne zarządzanie, chaos, prowadzenie projektów = wesele na wsi. Firma sunie po równi pochyłej w dół. Nie polecam nikomu.

Helena
@Anonim

Bardzo negatywna jest Twoja opinia o pracy w Nitro Digital Poland. Może jednak jesteś w stanie wymienić jakieś plusy pracy w tym miejscu? Często skupiamy się na negatywach, zapominając o pozytywnych aspektach - może jakieś takie są w Nitro Digital Poland?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Nitro Digital Poland Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer

Może ktoś mi wyjaśni na czym ma polegać ten szacunek o którym tak piszecie. Nikt w pas nie będzie się kłaniał!

@Andrzej

W pas nie, ale do miecza czemu nie

OdpowiadamTymonowi

tak tak gorszy okres trwający prawie 2 lata? ciekawe

Odp 2
@OdpowiadamTymonowi

Gorszy okres ? To trzeba od razu pozbawiać prawie wszystkich pracowników pracy w taki sposób ? Gdzie przez ostatnie dwa lata zamydlali oczy jakimiś bzdurami i kazali pracować jak małe chinczyki za miskę ryżu ? Obiecywali gruszki na wierzbie.... to nie gorszy czas to jest wynik totalnego braku mózgu ludzi którzy ta firma zarządzają. Było dobrze przez jakiś czas bo szanowny ceo i jego banda mieli farta i znajomosci ale nawet to rozwalili swoimi brakami kompetencji i słabym traktowaniem pracowników , zrobienie pożal się Boże imprezki raz na rok to nie jest docenianie pracownika....

pracownik 4

upadek zaczął się wraz z outsourcingiem do pakistanu. nie jestem za ani przeciw innym. ale oni (usunięte przez administratora) wszystko.

Pracownik 3

2 poprzednie opinie jak najbardziej trafne :) Jeżeli ta firemka odbije się z bagna w jakim się teraz znajduję ( (usunięte przez administratora) stworzone przez ameby zwane zarządem ) ostrzegam przed aplikowaniem tam. Zostali sami śmietankowi weterani trzymający kurczowo swoje stołeczki, kolesiostwo to słowo klucz, Polacy traktowani jak niewolnicy za miske ryżu, porażka i tyle...nie będę dalej pisać, niżej wszystko zostało opisane.

Pracownik2

Powyższy komentarz w 100% oddaje cudowną i sympatyczną atmosferę tej wspaniałej firmy. Angielscy członkowie (w sumie polscy też) zarządu wcale nie traktują polskiego programistę jak podczłowieka (mówimy tu o ludziach, którzy myślą że jak dadzą programiście UoP to on powinien na kolanach za nimi chodzić). Team liderzy wcale nie są analfabetami, którzy piastują swoje jakże zacne stanowiska liżąc na każdym kroku siedzenie człowieka będącego w hierarchii wyżej niż oni. Najwspanialsze jest to, że cały ten majzel znajduje się na linii pochyłej w dół, nic tylko usiąść wygodnie w fotelu z miską popcornu i obserwować ten cyrk. Dodam, że po opuszczeniu tego toksycznego miejsca, (gdzie na powitanie podają Ci rękę ludzie, który jak się odwrócisz obgadują Cię) potrzeba kilka miesięcy detoksu aby dojść do siebie. Smutne jest to, że w tym miejscu wysiłek, umiejętności i ciężka praca przegrywają z kolesiostwem i podlizywaniem. Szczerze nie polecam a nawet ostrzegam żeby trzymać się od tego miejsca jak najdalej.

Dziwne, że nie ma tu jeszcze opinii o tym miejscu...Zatem napiszę tę jako pierwszą. Jeżeli chcesz pracować w ciągłym stresie każdego dnia czekając na upokorzenia i pretensje, czuć się jak nic nieznaczący robal którym rządzi zarząd który zamiast mózgu ma gąbkę, jeżeli chcesz być okłamywany i traktowany jako numerek który istnieje tylko po to aby nabijać portfel CEO który jest najbardziej nieprofesjonalną osobą na świecie nie mającą zielonego pojęcia co robi, jeżeli chcesz całkowicie przestać czuć się jak człowiek który ma godność, potaplać się w kolesiostwie, układzikach i ogólnie parszywej atmosferze a przy tym nie rozwinąć się na przestrzeni lat pracy nic a nic, nie masz ambicji nauczyć się nowych technologii, podwyższyć kwalifikacje dostać awans lub podwyżkę... to serdecznie polecam to miejsce!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Nitro Digital Poland Sp. z o.o. - Kielce

Nitro Digital Poland Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Aleja Solidarności 34
    25-323 Kielce

Nitro Digital Poland Sp. z o.o.