Opinie o Noblesse Kancelaria Audyt i Doradztwo Sp. z o.o. w Poznań

counter
Ola

Fajna atmosfera pracy i przyjazny zespół. Można się wiele nauczyć, a zdolne i ambitne osoby mogą wiele osiągnąć. Polecam :)

Sylwia Nowy wpis
@Ola

Cześć, a co masz na myśli poprzez stwierdzenie, że zdolne i ambitne osoby mogą wiele osiągnąć? Czy tacy pracownicy są w jakiś sposób doceniani w Noblesse? Może zdarzają się awanse? :)

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Pracownik Nowy wpis
@Pytanie

W naszej firmie większość osób to etatowcy, jeśli się sprawdzi dana osoba po 3miesięcznym okresie próbnym umowy są przedłużane na czas określony lub nieokreślony. Trzeba się jednak sprawdzić na danym stanowisku, aby to miało miejsce. Firma daje szanse także studentom, również studiów dziennych przeważnie na zlecenia : im pracę dostosowuje się do zajęć na uczelniach.

Marta Nowy wpis
@Pracownik

Potwierdzam.

Aleksander Nowy wpis
@Marta

To fajnie, że po przepracowaniu określonego czasu można liczyć na pełne zatrudnienie w firmie Noblesse Kancelaria Audyt i Doradztwo. Wiecie może, czy taka osoba zaczynająca od najniższego szczebla ma również możliwość, aby ewentualnie awansować na wyższe stanowisko?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 261 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Noblesse Kancelaria Audyt i Doradztwo Sp. z o.o.?

Hej, czy w firmie Noblesse Kancelaria Audyt i Doradztwo Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

LOL
@Pytanie

Nie płacą, nadgodziny nie są nawet do odebrania. A szefowa wprost wymusza siedzenie po godzinach.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Nie wiecie czy ktoś ma jakieś aktualne sprawozdania na temat firmy Noblesse Kancelaria Audyt i Doradztwo Sp. z o.o. w miejscowości Poznań? Czekamy na newsy od pracujących, każdy komentarz jest na wagę złota!

Zostaw merytoryczną opinię o Noblesse Kancelaria Audyt i Doradztwo Sp. z o.o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad