Noblesse Kancelaria Audyt i Doradztwo Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Noblesse Kancelaria Audyt i Doradztwo Sp. z o.o.

Olga Nowy wpis

Czy ktoś może odpowiedzieć od czego uzależnione jest wynagrodzenie na dane stanowisko? Ilość firm/dokumentów czy zakres odpowiedzialności? Jaki jest to przedział? Czy nadgodziny są płatne?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Noblesse Kancelaria Audyt i Doradztwo Sp. z o.o.?

Anna123 Nowy wpis

Jakie są godziny pracy? Jest możliwość pracy od 6 lub 7?

Nowy wpis

@Anna123

Witaj, dziękujemy za twoje pytanie i udział w dyskusji. W naszej firmie obowiązuje elastyczny czas pracy. Stosujemy „widełki godzinowe”, dzięki którym nasi pracownicy wybierają korzystniejsze dla siebie godziny pracy. Pracę można zacząć między 6:30, a 9:00, pamiętając o obowiązującym ustawowo 8 godzinnym czasie pracy, chyba że umowa zawarta z pracownikiem stanowi inaczej (np. ½ etatu). Elastyczny czas pracy ma korzystny wpływ na efektywność pracowników i pomaga złapać im równowagę między życiem prywatnym a zawodowym. pozdrawiamy Zespół Noblesse

Czy w Noblesse Kancelaria Audyt i Doradztwo Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Witaj! Dziękujemy za udział w dyskusji i Twoje pytanie. Szkolenia to u nas temat priorytetowy. Oferujemy naszym pracownikom dostęp do bazy szkoleń w formie on-line, organizujemy wewnętrzne szkolenia oraz uczestniczymy w zewnętrznych kursach prowadzonych przez specjalistów. W przypadku dużych zmian technicznych i podatkowych staramy się organizować szkolenia/konsultacje z naszymi dostawcami oprogramowania. pozdrawiamy Zespół Noblesse

Firma Noblesse Kancelaria Audyt i Doradztwo Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Ola

Fajna atmosfera pracy i przyjazny zespół. Można się wiele nauczyć, a zdolne i ambitne osoby mogą wiele osiągnąć. Polecam :)

Xxx
@Ola

Co np. mogą osiągnąć ?

Kazimierz
@Xxx

Nie wiesz co można osiągnąć w pracy? Nauczyć nowych rzeczy i dostać awans. Jak dla mnie to wszystko jest na plus. Dla ciebie nie?

Były
@Xxx

Umowę o pracę na najniższa krajowa(usunięte przez administratora)

xyz
@Kazimierz

To było celowe pytanie o konkretne przyklady dotyczące tej firmy. Owszem, sporo można sie tu nauczyc, to trzeba przyznać! Jednak awans raczej polega na tym, że zostajesz obłożony dodatkową pracą, ktorej nie ma kto wykonać.

@Xxx

Witaj! Dziękujemy za udział w dyskusji i Twoje pytanie. Sukces w pracy leży w zasięgu każdego pracownika. Motywacja to klucz do sukcesu zawodowego. Pomagamy wyznaczać sobie jasne cele w pracy i konsekwentnie je realizować, co pozwala udoskonalić umiejętności na danym stanowisku. pozdrawiamy Zespół Noblesse

Witaj! Dziękujemy za udział w dyskusji i Twoje pytanie. Prosimy o doprecyzowanie pytania, gdyż umowa zlecenie, a umowa na okres próbny to dwie kompletnie inne umowy. Umowa zlecenie to umowa zlecenie i jest zawierana w celu realizacji konkretnego zlecenia - regulowana przez Kodeks Cywilny. Umowa na okres próbny, jest regulowana przez Kodeks Pracy i jest umową o pracę na okres próbny. pozdrawiamy Zespół Noblesse

Hej, czy w firmie Noblesse Kancelaria Audyt i Doradztwo Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

LOL

Nie płacą, nadgodziny nie są nawet do odebrania. A szefowa wprost wymusza siedzenie po godzinach.

xyz
@LOL

Potwierdzam. Na pytanie o wypłatę nadgodzin odpowiedź typu "nikt przecież nie każe", ale jak nie zostajesz to krzywe spojrzenia i wypominanie.

@LOL

Jest nam przykro, jeżeli poczuł/a się Pan/Pani nieprofesjonalnie potraktowany/a, jednakże opisana przez Pana/Panią sytuacja budzi w nas nieco wątpliwości. Jak w każdej firmie w niektórych okolicznościach występuje potrzeba pracy w godzinach nadliczbowych (dodatkowo płatnych). Staramy się ograniczać taką formę ze względu na chęć zapewnienia naszym pracownikom odpowiedniego balansu pomiędzy pracą, a życiem prywatnym. Jednakże dajemy pracownikom możliwość wyboru. Jeśli czują potrzebę poświęcenia więcej czasu na swoje obowiązki, nie mamy z tym żadnego problemu, ale musi zostać ten fakt wcześniej zgłoszony do przełożonego. pozdrawiamy Zespół Noblesse

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

W naszej firmie większość osób to etatowcy, jeśli się sprawdzi dana osoba po 3miesięcznym okresie próbnym umowy są przedłużane na czas określony lub nieokreślony. Trzeba się jednak sprawdzić na danym stanowisku, aby to miało miejsce. Firma daje szanse także studentom, również studiów dziennych przeważnie na zlecenia : im pracę dostosowuje się do zajęć na uczelniach.

Potwierdzam.

Aleksander
@Marta

To fajnie, że po przepracowaniu określonego czasu można liczyć na pełne zatrudnienie w firmie Noblesse Kancelaria Audyt i Doradztwo. Wiecie może, czy taka osoba zaczynająca od najniższego szczebla ma również możliwość, aby ewentualnie awansować na wyższe stanowisko?

Zostaw merytoryczną opinię o Noblesse Kancelaria Audyt i Doradztwo Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Noblesse Kancelaria Audyt i Doradztwo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Noblesse Kancelaria Audyt i Doradztwo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Noblesse Kancelaria Audyt i Doradztwo Sp. z o.o.