Opinie o ZnajdźReklamę.pl sp. z o. o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ZnajdźReklamę.pl sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ZnajdźReklamę.pl sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZnajdźReklamę.pl sp. z o. o. w Wrocław

Karolina Nowy wpis

Fajna ekipa do pracy, sporo integracji, są możliwe opcje szkolenia :)

Pracowniczka Nowy wpis

Pracuje w ZnajdźReklamę.pl i zdecydowanie polecam :) Często spotykamy się na integracjach, mamy wspólne calle, wszyscy uczestniczą w rozwoju firmy. Fajna atmosfera i dobre zarobki. :)

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w ZnajdźReklamę.pl sp. z o. o.?

W ZnajdźReklamę.pl pracuję od prawie pół roku, ale już wiem, że to była świetna decyzja! :) Mimo, że pracujemy zdalnie, zespół jest zgrany i dobrze się dogaduje - to pewnie dzięki częstym spotkaniom online i integracjom (które swoją drogą są świetne, z okazji wigilii firmowej poszliśmy na kurs gotowania). Pracy jest dużo, ale obowiązki są jasno rozdzielone, a sam system pracy można dostosować indywidualnie pod siebie co też jest super opcją. Pracodawcy zapewniają możliwość rozwoju i są otwarci na inicjatywy, a dodatkowo są bardzo wspierający i świetnie motywują. Plusów jest cała masa, ale nic dziwnego bo to po prostu bardzo fajna firma i zdecydowanie mogę polecić pracę tutaj! :)

Hanna

To super, że jesteś zadowolony. To spoko, że obowiązki są dobrze rozdzielone. A jak wyglądają te możliwości rozwoju tutaj? Możesz rozpisać?

Agata Nowy wpis
@Hanna

Jeśli chodzi o rozwój - bardzo zachęcamy do tego aby wychodzić z inicjatywą i szukać szkoleń w których chciałoby się brać udział :) Generalnie organizujemy również szkolenia wewnętrzne z tego co potrafimy robić najlepiej, ale wiemy, że człowiek zawsze powinien się uczyć dlatego im więcej wiedzy tym lepiej :)

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ZnajdźReklamę.pl sp. z o. o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży - branża mediowa?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Zadowolony pracownik

Pracuję tu od początku roku i muszę przyznać, że decyzja o zmianie pracy, to była dobra decyzja! :) Co tu dużo mówić - już na rozmowie rekrutacyjnej zakochałam się w tej firmie, a z każdym kolejnym dniem pracy było tylko lepiej! Ekipa jest świetna i mimo, że pracujemy zdalnie z różnych zakątków Polski, nie ma się poczucia odosobnienia + spotykamy się na integracjach, które na długo zapadają w pamięć :) Pracy jest sporo, nie ma nudy - to świetne miejsce, dla tych, którym chce się działać i są zaangażowani. Widzę tutaj mnóstwo szans na rozwój i czuję się szczerze doceniana. Pozdrawiam cały SuperTeam ze ZnajdźReklamę! Dobrze, jest Was znać :)

Maria
@Zadowolony pracownik

Bardzo mnie zainteresowało to, jak wyglądała w takim razie rozmowa rekrutacyjna, skoro piszesz, że już tam zakochałaś się w firmie :-) ! Opowiedz coś o pracy tutaj ?

@Maria

Myślę, że w tym przypadku dokładnie wiem o jakiej rozmowie mowa :) Jako rekruterka miałam okazję w niej uczestniczyć i mieć bezpośredni wpływ na tę "miłość od pierwszej rozmowy" :) Rozmowa zazwyczaj przebiega na luzie, bardzo sympatycznie, chcemy poznać kandydata i jego prawdziwą osobowość, a nie osobowość rekrutacyjną, dlatego sami jesteśmy tacy jak w późniejszych etapach pracy - jesteśmy sobą. Na rozmowie nie mówimy do siebie na Pan/Pani, nie zakładamy koszul i dbamy również o atmosferę. Myślę, że całość wpływa na to, że możesz dobrze poczuć się już podczas pierwszej wymiany zdań :)

Aleksandra
@Agata

Fajne macie to podejście, serio miło się to czyta. ;) Mogłabym poznać konkretne obowiązki jakie tutaj się przydziela? Bo w komentarzach widzę, że dawane są jasno ale tak dokładnie to nie wiem o co chodzi

@Aleksandra

Hej :) Wiesz co, w zależności od stanowiska są różne obowiązki, natomiast jeśli byłabyś zainteresowana konkretnym stanowiskiem, możesz napisać do mnie maila: agata.borek@znajdzreklame.pl :)

A.

Firma nie udziela żadnej informacji zwrotnej po rekrutacji.

Maja
@A.

A długo już czekasz na odzew? Może warto się do nich samemu odezwać i podpytać?

@Maja

Odzywałem się, 3 tygodnie cisza. Poza tym skoro firma obiecuje, że się odezwie, to czemu kandydat ma się upominać o coś, co w innych firmach jest standardem>

@Maja

Poza tym to ewidentnie odpowiedź od kogoś z waszej firmy po tak krótkim czasie.

@A.

Cześć! Przykro mi z powodu zaistniałej sytuacji! Czy możesz napisać na adres agata.borek@znajdzreklame.pl? Jak najszybciej zweryfikujemy z kim miałeś/miałaś rozmowę i z pewnością udzielimy wszystkich informacji zwrotnych :) Raz jeszcze, zespołowo, bardzo przepraszamy :)

@Agata

Już do was pisałem, ile można? Nie chcę już do was rekrutować, proszę o tym pomyśleć przy innych kandydatach. Dużo zdrowia, pozdrawiam.

Momo

Jak długo zwykle trwa proces rekrutacyjny w Waszej firmie? Czy warto czekać na feedback po rozwiązaniu zadania rekrutacyjnego do skutku, czy odzywacie się tylko do wybranego kandydata?

@Momo

Cześć :) Staramy się, aby każdy pracownik z którym mieliśmy rozmowę, a już napewno który rozwiązywał dodatkowe zadanie, otrzymał od nas feedback :) Nie pozostawiamy niczego samemu sobie i nie lubimy, kiedy ktoś musi się domyślać lub zastanawiać.. co dalej? Jeśli jednak zdarzy się, że czekasz zbyt długo... Nie czekaj! Napisz, naprawdę chętnie porozmawiamy i przyjmiemy feedback, że czas oczekiwania jest zbyt długi. :)

Pracuję w Znajdź Reklamę od pół roku, przez cały ten czas moja satysfakcja z wykonywanej pracy ciągle rośnie :) Ogromnym atutem jest możliwość pracy z dowolnego miejsca w Polsce, dzięki czemu nie musimy się męczyć z codziennym dojazdem na czas do centrum Wrocławia :D Stosunkowo częste spotkania w biurze i na wyjściach/wyjazdach integracyjnych tylko utrwalają mnie w przekonaniu, że jest to świetne miejsce do dalszego rozwoju zawodowego. Pomimo, że moja "kariera' zawodowa trwa parę lat to już mam wrażenie, że mógłbym zagrzać w tej firmie miejsce na parę ładnych lat :D Co do obowiązków w pracy - nie jest to praca produkcyjna, w związku z czym nie mamy systematyczności i nudy po paru miesiącach. Nie zdarzyło mi się, i podejrzewam że nigdy się nie zdarzy, wykonywać pracy, która nie leży w zakresie moich obowiązków. Przełożeni zawsze pomogą i zrozumieją, gdy się do nich zwróci. Podobnie zresztą jak współpracownicy ;) Jeżeli ktoś zastanawia się, czy warto aplikować - nie zwlekaj, wysyłaj info o sobie i kto wie - może spotkamy się już na następnym wyjściu integracyjnym!

Maja

Brzmi świetnie! A czy pracodawca zapewnia wam jakieś szkolenia z zakresu marketingu / e-marketingu?

AW
@Maja

Cześć Maju :) idealnie trafiłaś z pytaniem. W zeszłym miesiącu byliśmy właśnie pytani o to z czego chcielibyśmy się szkolić w następnej kolejności. Chcemy się rozwijać i jest to tutaj doceniane, dlatego ze szkoleniami nigdy nie ma problemu, a dodatkowym atutem jest właśnie indywidualne podejście do każdego z osobna i możliwość wypowiedzi w tym zakresie.

Aleksandra
@AW

Ale szkolenia w takim razie są kierowane indywidualne czy grupowo uwzględniając przy tym propozycje pracowników oraz ustalając przy tym priorytet i pewne kompromisy?

AW
@Aleksandra

W przeszłości mieliśmy szkolenia grupowe, aktualnie odnoszę się do szkoleń indywidualnych dostosowanych m.in. do preferencji pracownika. Oczywiście po przekazaniu propozycji szkoleń wspólnie omawiamy dlaczego akurat to mogłoby poprawić jakość naszej pracy i rozważamy za i przeciw. Wcześniej już realizowaliśmy taki model, po szkoleniu dana osoba w ramach utrwalenia sobie wiedzy przekazuje reszcie zespołu co z danego szkolenia wyniosła, omawiając jego najważniejsze aspekty :)

PI

Nie często piszę opinie o pracodawcy, ale w tym przypadku odchodzę od reguły :) Atmosfera pracy, możliwości rozwoju, interesujące projekty, praca zdalna, zaufanie do pracownika, to proszę mi wierzyć, tylko kilka pozytywów, jakie tu na mnie czekały. Takie odmienne, i coraz rzadziej spotykane, a jednak. Istnieją osoby, które potrafią dobrze prowadzić biznes, dbać o niego, o pracowników i być empatycznym na każdą sytuację. Jeśli ktoś zastanawia się czy aplikować - otwarcie mówię TAK. Satysfakcja gwarantowana :)

Zespół jest bardzo zgrany, świetnie się zna i lubi ze sobą współpracować. Wszyscy pracują zdalnie, więc jest duża możliwość podróżowania i działania z dowolnego miejsca. Biuro znajduje się we Wrocławiu i tutaj też organizowane są integrację, 3 razy w roku na pewno, czasem więcej. Jeżeli chodzi o obowiązki, to każdy wie co ma robić, za co jest odpowiedzialny i jak ma działać. Pracy jest sporo, ale to tylko działa pozytywnie na zespół. Dodatkowo każdy ma możliwość wzięcia udziału w szkoleniach wewnętrznych/zewnętrznych, co jest bardzo ważne dla każdego z pracowników. Szefowie chętnie biorą pod uwagę pomysły i inicjatywy pracowników, są otwarci na wszelkie usprawnienia, więc zaangażowanie jest bardzo cenione :)

W ZnajdźReklamę.pl pracuję od kilku lat. Szukając zatrudnienia zależało mi głównie na znalezieniu miejsca gdzie moja praca miałaby realny wpływ na rozwój firmy, gdzie każdy zna każdego i wszyscy wzajemnie się uzupełniają - tak też się stało. Od tamtej pory wiele się zmieniło, ponieważ stale się rozwijamy (szkolenia, poszerzanie usług, praca nad już istniejącymi) i z każdym rokiem przybywa nam pracowników, jednak atmosfera pracy pozostała niezmienna :) Ekipa ZnajdźReklamę.pl jest niewątpliwie jej wielkim plusem, ale oczywiście nie jedynym, dlatego wszystkich zainteresowanych pracą mocno zachęcam do aplikowania, aby dowiedzieć się o nas więcej.

Pracuje w ZnajdźReklamę.pl od wielu lat i na pewno będę tu kolejne ze względu na atmosferę :) Pomimo pracy zdalnej często spotykamy się na callach i integracjach, które zawsze są organizowane z super atrakcjami, jak np. jazda off road w górach :)

Zostaw merytoryczną opinię o ZnajdźReklamę.pl sp. z o. o. - Wrocław

• Jak się pracuje w ZnajdźReklamę.pl sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy ZnajdźReklamę.pl sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZnajdźReklamę.pl sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ZnajdźReklamę.pl sp. z o. o.
  • Wita Stwosza 16
    50-148 Wrocław
  • NIP: 8982201766 REGON: 22001057 KRS: 0000438272

ZnajdźReklamę.pl sp. z o. o.