Opinie o Brigo Polska Sp. z o.o. w Rostarzewo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Brigo Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Brigo Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brigo Polska Sp. z o.o. w Rostarzewo

Zuzka Nowy wpis

Szukam pracy na produkcji i zastanawiałam się czy można aplikować do Brigo. Są zatrudniani pracownicy? Wspomnieliście o tym ze trzeba się prosić o podwyżki wynagrodzeń i nie zawsze z pozytywnym rezultatem. Osoby które są nowo przyjęte otrzymują takie same wynagrodzenia co osoby z dłuższym stażem pracy?

Interesuje mnie stanowisko tapicera meblowego, co uważacie? Widełki proponują niezłe, tzn. 5000 brutto-7000 brutto. Zarabiacie bliżej tej 7?;) Jaka jest rotacja wśród tapicerów? Bo na magazynie ktoś pisał, ze przemiał ludzi jest. Maja jakieś benefity ciekawe czy socjal? Podwyżki dają w miarę regularnie czy trzeba się prosić?

Tap1 Nowy wpis

Kwota jest raczej wyłącznie zachęcająca. Na rozmowie przedstawią rzeczywiste możliwe zarobki. Jednak nie ma co liczyć na szybką podwyżkę. Trzeba raczej samemu się upominać, ale często i to nic nie daje. Dodatkowo, Pani z kadr będzie zbywać pracownika. Warto dodać, że Pani jest trudna do rozmów i nie słucha potrzeb pracownika.

@Tap1

Ehh tego właśnie się obawiałem, tzn. że widełki mają jedynie przyciągnąć. Podpowiedziałbyś mi ile w takim razie tak realnie można na rękę dostać, i czy w ogóle te 7000 zł jest możliwe po jakimś stażu pracy, może przy podpisywaniu umowy na czas nieokreślony, czy coś w tym stylu?

Firma dodała nową ofertę pracy na Magazynier. Czy ktoś o tym słyszał?

A zdradzisz coś więcej? ;p Pracujesz może na stanowisku, czy też zastanawiasz się nad rekrutacją? Jeśli jednak to pierwsza opcja, to jak tam ci się podoba w firmie? Warto iść na rozmowę? Często w ogóle szukają osób?

Hdjcj

W brigo szukają magazynierów bo rotacja jest duża, z tego co słyszałam chodzi o wypłatę

Zainteresowana

Jakie stawki na produkcji?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Brigo Polska Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku KSIĘGOWY?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.

Czy w Brigo Polska Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Re:Pytanie

Tak.nie zawsze zgodna z oczekiwaniami pracownika.

Czy zdarzają się nadgodziny w Brigo Polska Sp. z o.o.?

ta

aktualnie tak

Agnieszka

Aktualnie firma Brigo Polska Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko specjalisty do spraw technologii. Więcej informacji znajdziecie tutaj: https://www.gowork.pl/praca/brigo-polska-sp.-z-o.o.;pr Wiecie z ilu etapów składa sie tam rekrutacja?

Annia

Witam!Średnio co kilka miesięcy od 2 lub 3 lat szukają osoby na stanowisku magazyniera....nie świadczy to zbyt dobrze o firmie.Duża rotacja więc albo kasa albo warunki pracy niezbyt zadowalające.

łoś
@Annia

takie wnioski można samemu wyciągnąć, potrzebna opinia osoby która tam pracowała lub pracuje...szukają na magazyn, produkcję i nie tylko...rozwój firmy???

ktoś
@Annia

Zbyt wysokie wymagania, kasa i warunki pracy niezbyt zadowalające tak więc duża rotacja.

Tom
@Annia

Albo zwalniają się lenie którym nie podoba się ze muszą jednak pracować .

Urszula
@ktoś

Co masz na myśli pisząc, że pieniądze i warunki pracy Cię nie zadowalają? Napisz, na jakie konkretnie stawki można liczyć? Dzięki .

BrigoSsie
@Annia

Bo każdy magazynier co przyjdzie to się zaraz zwalnia bo posądzają ich o kradzież

Magazynier
@BrigoSsie

Nie każdy się zwalnia i bez podstaw nikogo nie posądzają o kradzież . Zresztą są kamery wiec wszystko można sprawdzić.

Basta
@BrigoSsie

Jakos pierwszy raz slysze zeby ktos tu kogos posadzal o kradziez.

obserwator
@Annia

albo szukają dobrych pracowników, ja też bym tak zrobił. Dotąd szukał i wybierał aż znalazł odpowiedniego, kompetentnego pracownika.

Atupracownik
@łoś

W tym wypadku rozwój firmy polega na zwiększaniu ilości pracowników w biurze i wysyłaniu ludzi z produkcji na urlopy bo nie ma pracy.

A tu biurowy
@Atupracownik

Co za ciekawostki pisze ten pracownik. Ludzie na urlopach a to dlaczego są pracujące soboty? Czy aby napewno pracuje w Brigo? Czy tylko troluje.

Lena

@Cleo Czyżby konkurencja zainspirowała widząc, że firma dobrze sobie radzi?

?
@Lena

a jaka konkurencja?

Cleo

Znowu na te same stanowiska poszukują? Coś nie tak

Tom
@Cleo

A na jakie mają poszukiwać ? Obce? Sąsiada? Do rozbioru indyków?

BrigoSsie

Kierownictwo w brigo to powinno kible sprzątać, do niczego się nie nadają. Nawet na tej stronie nie ma opinii od pracowników bo się boją , taki tam jest mobbing. Na magazynie co chwilę brakuje pracowników bo każdego posądzają o kradzież więc się zwalniają

mas yaya
@BrigoSsie

a Ty kto, pracownik obecny czy były? ile tam płacą?

@mas yaya

@BrigoSsie to żaden pracownik ani były ani teraźniejszy. Takich w tej firmie nie przyjmują .

Ciekawy wpis bo w Brigo akurat nie szukają magazyniera. Szkoda NIck, że odstarszasz osoby zainteresowane pracą takim wzdurnym wpisem

W Brigo ciągle szukają magazyniera bo żadnej pracy dla magazyniera tam nie ma! Prędzej dla cieśli lub stolarza jakiegoś.

Dominik

Ideałów nie ma i doskonale każdy jest tego świadom. Z całą pewnością warto tu pracować i co najwyżej poprawić.

Blue

Kierownictwo Brigo, szczególnie kierownik produkcji który w ogóle nie ma pojęcia o robocie,nie potrafi zarządzić sam,wyżywa się na brygadzistkach i pracownikach produkcji.Wysyła ludzi na urlopy ,gdzie dopiero zaczął się marzec A pracownicy nie mają już po kilka dni urlopu (nowego)"przymusowego".Tworzy nie miłą atmosferę między pracownikami pierwszej i drugiej zmiany ,jak zauważy jak ktoś rozmawia to starszy urlopami ,przy braku zamówień nie potrafi podjąć decyzji o postojowym.Dużo by tu pisać choćby na temat pracowników tapicerni gdzie panowie są wysyłani na urlopy A podobno jeden z nich będąc na "L4" chodził do pracy.

@Blue

Co za bzdury.

Gość2
@Blue

Blue@ Zamiast płakać i żalić się na forum weź się dzieciaku w garść i idź do innej pracy, bo szkoda Twojego czasu(usunięte przez administratora) Nie marnuj swojego czasu i idź płakać gdzieś indziej.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Brigo Polska Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Ktos123

To zależy na jakie stanowisko. Zazwyczaj 2 etapy

Może ktoś kto pracował bądź pracuje w firmie napisać dlaczego taka rotacja... non stop te same ogłoszenia, o co chodzi ???

nick
@123

Jakie zarobki na produkcji? W ogłoszeniach ładne kwoty a jak jest w realu???

Tomi
@123

Chodzi o 500+

Edi

Firma fajna, lecz kierownictwo beznadziejne. Duża rotacja nie jest bez powodu.

januszek

Ktoś coś wie na temat tej firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Brigo Polska Sp. z o.o. - Rostarzewo

• Jak się pracuje w Brigo Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Brigo Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brigo Polska Sp. z o.o.?

Brigo Polska Sp. z o.o.
  • Wolsztyńska 75