Opuscapita Solutions Sp. z o.o.

Adres: Grudziądzka 46-48, 87-100 Toruń

NIP: 5252708712 REGON: 367148505 KRS: 0000675357

Opuscapita Solutions Sp. z o.o.

Opinie o Opuscapita Solutions Sp. z o.o.

Aleksandra

@Nowy, a czym spowodowane były te wszystkie zmiany, o których wspominasz w swoim komentarzu? Co ulega zmianie w firmie Opuscapita Solutions? Gdybyś mógł napisać, jak wygląda Twój przykładowy dzień pracy w tym miejscu - byłoby naprawdę super! Czy ktoś z Was także chciałby podzielić się swoim zdaniem na temat pracy w Opuscapita Solutions w Toruniu? Zachęcam!

Nana
@Aleksandra 09.10.2018 22:11

Zmiany spowodowały przede wszystkim to, że teraz OpusCapita Solutions skupia się na technicznych rozwiazaniach. Praca w międzynarodowym środowisku wymaga oczywiście współpracy z działami w różnych krajach. Z tego powodu mile widziana jest znajomość języków skandynawskich. Angielski jest oczywiście wymagany. Firma proponuje pracownikom benefity i opiekę medyczną. Atmosfera jest w porządku, chyba że ktoś naprawdę nie lubi ludzi i nie umie z nimi rozmawiać... :)

Aleksandra
@Nana 11.01.2019 18:41

Fajnie, że nieco przybliżyłaś nam, jak wygląda praca w Opuscapita Solutions. A jakie konkretnie benefity oferowane są osobom zatrudnionym w tym miejscu, oprócz wspomnianej przez Ciebie opieki medycznej? Piszesz, że wymagana jest znajomość języków obcych - czy jeszcze jakieś cechy czy umiejętności są ważne u kandydatów do pracy w Opuscapita Solutions?

Nowy

Opuscapita przeszło wiele zmian. Teraz jest bardziej przyjazna dla pracowników i widać że góra chce coś zmienić. Nastroje jak wszędzie, bywają różne ale nie spotkałem się z jakimiś nieprzyjemnościami ze strony kolegów czy koleżanek. Ogólnie polecam prace tutaj. Firma ma sporo do zaoferowania i jeśli utrzymają kierunek rozwoju to myśle że będzie to stabilne miejsce pracy.

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda praca w firmie Opuscapita Solutions Sp. z o.o. w mieście Toruń? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne opinie od zatrudnionych na temat Opuscapita Solutions Sp. z o.o.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Zostaw opinię o Opuscapita Solutions Sp. z o.o. - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Opuscapita Solutions Sp. z o.o.