Opinie o Opuscapita Solutions Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Opuscapita Solutions Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Opuscapita Solutions Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Opuscapita Solutions Sp. z o.o. w Toruń

Excapitan Nowy wpis

Pracowałem w OC kilka lat i nigdzie indziej nie było tak fajnej atmosfery jak tutaj. Nie ma wyścigu szczurów, wszyscy sobie pomagają, naprawdę zgrany zespół. Zawsze będę polecał.

ToJA Nowy wpis

Pracuję w OC od niedawna i bardzo sobie chwalę, przyjaźni ludzie, którzy zawsze chętnie Ci pomogą jeśli czegoś nie wiesz. Na początku jest dużo szkoleń, więc jeśli jest to Twoja pierwsza praca w IT nie masz się czego bać, bo jest dużo materiałów z których możesz się uczyć. Używamy dużo angielskiego więc można się wprawić i podszlifować język. Mi się podoba!

Hanna Nowy wpis
@ToJA

Najgorzej jednak gdy ktoś ma barierę językową... obecnie to jak rekrutacja tutaj przebiega? dużo osób kandyduje, trudno się dostać? ciekawa też jestem skoro piszesz, że jesteś tu od niedawna... jak przyjmowanie nowej osoby wygląda w praktyce? wdrożenie na samo stanowisko itp., i te szkolenia to jakie tak konkretnie?

Kasia - HR Nowy wpis
@Hanna

Język angielski jest podstawowym wymogiem na każdym stanowisku, na które rekrutujemy, pracujemy w międzynarodowym środowisku z kolegami z innych krajów czy też z klientami, dla których serwis świadczony jest po angielsku. Dla niektórych stanowisk wymagamy poziomu c1, dla pozostałych ma być on komunikatywny i jesli widzimy potencjał szybkiego doszlifowania (mamy zajęcia językowe) to nie jest to przeszkoda w zatrudnieniu osoby. Wszystko zależy od roli na jaką szukamy. Czy trudno się dostać? tu też zależy od stanowiska, przy rolach seniorskich są określone wymagania, przy juniorskich stawiamy często na osobowość i dopasowanie do kultury firmowej (chcemy pracować z ludzmi którzy z nami będą tworzyć fajną atmosferę w pracy) i chęć rozwoju.

ex

Polecam firmę jedynie osobom, które chcą rozpocząć przygodę z IT i nie mają wielu innych opcji. Od jakiegoś czasu OC oszczędza na absolutnie wszystkim, zahaczając o granice absurdu. W zespołach zmniejszana jest ilość osób (odchodzą 3 osoby, zatrudniane są 1-2), przez co obowiązki pozostałych drastycznie ulegają zmianie (oczywiście, umowy nie są aktualizowane). W firmie jest stanowczo za mało ludzi, pracownicy toną w obowiązkach, a zarobki są nieadekwatne ani do zakresu działań, ani w porównaniu z innymi firmami na rynku. Panuje chaos, brak profesjonalizmu oraz zbyt mocno wzięte sobie przez zarządzających do serca hasło "together we make it". Ludzie masowo odchodzą, szczególnie przy dostępnej w całej Polsce pracy zdalnej. Odradzam, chyba że chcecie jakoś zacząć i zrobić sobie wpis w CV.

Cesik

Pracuje w OCS już ponad 4 lata, i nadal wszystkim polecam :) Przede wszystkim to zespół świetnych ludzi, z każdym można zawsze pogadać, każdy każdemu pomoże. Obecnie pracujemy głównie zdalnie, ale biuro jest otwarte i czeka z kawą i kakao, konsolą i różnymi grami ;) wypłata zawsze na czas, dodatkowe bonusy i dobry socjal, wyjścia zespołowe i integracyjne dla całej firmy. Polecam :)

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Opuscapita Solutions Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko WebMethods Integration Developer.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Patrycja

Pracuję w tej firmie pół roku i jestem na prawdę zadowolona :) Atmosfera rodzinna, a pomoc z każdej strony i od każdego można uzyskać. Traktują pracownika na poziomie i czujesz się na prawdę doceniany. Jeżeli ktoś się zastanawia czy watro to niech już się nie zastanawia dłużej :) Polecam OpusCapita :)

Anka

Podpowie mi ktoś czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Wiele dobrego słyszałam i chciałabym aplikować, jakie są szanse na pracę?

Patrycja
@Anka

Tutaj znajdziesz wszystkie aktualne oferty :) https://www.opuscapita.com/careers

Arek

To firma międzynarodowa?

@Arek

Tak, jest to firma międzynarodowa. Pracując w Toruniu współpracujesz z kolegami w Finlandii, Szwecji, Norwegii, Niemczech, Łotwie i USA

Maja

Opuscapita jest wiodącym europejskim dostawcą rozwiązań typu "od źródła do zapłaty" i e-fakturowania dla dużych i średnich organizacji. Rozwiązania firmy oparte na chmurze pomagają firmom zarządzać procesami e-zamówień i rozliczeń z dostawcami. Poniżej zostawiam informacje na temat otwartych rekrutacji. https://www.opuscapita.com/careers#jobTable Powiedzcie proszę, jakie warunki umowy oferuje ten pracodawca, i jakie doświadczenie trzeba posiadać aby pracować w tym miejscu?

Aleksandra

@Nowy, a czym spowodowane były te wszystkie zmiany, o których wspominasz w swoim komentarzu? Co ulega zmianie w firmie Opuscapita Solutions? Gdybyś mógł napisać, jak wygląda Twój przykładowy dzień pracy w tym miejscu - byłoby naprawdę super! Czy ktoś z Was także chciałby podzielić się swoim zdaniem na temat pracy w Opuscapita Solutions w Toruniu? Zachęcam!

Nana
@Aleksandra

Zmiany spowodowały przede wszystkim to, że teraz OpusCapita Solutions skupia się na technicznych rozwiazaniach. Praca w międzynarodowym środowisku wymaga oczywiście współpracy z działami w różnych krajach. Z tego powodu mile widziana jest znajomość języków skandynawskich. Angielski jest oczywiście wymagany. Firma proponuje pracownikom benefity i opiekę medyczną. Atmosfera jest w porządku, chyba że ktoś naprawdę nie lubi ludzi i nie umie z nimi rozmawiać... :)

Aleksandra
@Nana

Fajnie, że nieco przybliżyłaś nam, jak wygląda praca w Opuscapita Solutions. A jakie konkretnie benefity oferowane są osobom zatrudnionym w tym miejscu, oprócz wspomnianej przez Ciebie opieki medycznej? Piszesz, że wymagana jest znajomość języków obcych - czy jeszcze jakieś cechy czy umiejętności są ważne u kandydatów do pracy w Opuscapita Solutions?

@Aleksandra

Jeśli chodzi o wymagania to w zależności od stanowiska mogą być różne - głównie związane z IT, dla programistów np może być to java. Jest system wdrożenia dla nowego pracownika. Benefitów rzeczywiście jest dużo, poza wspomnianą już opieką medyczną jest system kafeteryjny i karta sportowa, ubezpieczenie na życie, wczasy pod gruszą i kasa na święta, zajęcia językowe, owoce, możliwość pracy z domu. Mamy też stół do piłkarzyków i konsolę i różne eventy integracyjne !

@Kasia

@Kasia, to ciekawe, co piszesz. W jakim wymiarze można pracować z domu?

@Monika

No przez pandemie wszyscy pracują z domu.

Opuscapita przeszło wiele zmian. Teraz jest bardziej przyjazna dla pracowników i widać że góra chce coś zmienić. Nastroje jak wszędzie, bywają różne ale nie spotkałem się z jakimiś nieprzyjemnościami ze strony kolegów czy koleżanek. Ogólnie polecam prace tutaj. Firma ma sporo do zaoferowania i jeśli utrzymają kierunek rozwoju to myśle że będzie to stabilne miejsce pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Opuscapita Solutions Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Opuscapita Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Opuscapita Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Opuscapita Solutions Sp. z o.o.?

Opuscapita Solutions Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Grudziądzka 46-48
    87-100 Toruń

Opuscapita Solutions Sp. z o.o.