counter
5 1 7 5 1
Aleksandra

@Nowy, a czym spowodowane były te wszystkie zmiany, o których wspominasz w swoim komentarzu? Co ulega zmianie w firmie Opuscapita Solutions? Gdybyś mógł napisać, jak wygląda Twój przykładowy dzień pracy w tym miejscu - byłoby naprawdę super! Czy ktoś z Was także chciałby podzielić się swoim zdaniem na temat pracy w Opuscapita Solutions w Toruniu? Zachęcam!

Tak3Nie
Nana Nowy wpis
@Aleksandra

Zmiany spowodowały przede wszystkim to, że teraz OpusCapita Solutions skupia się na technicznych rozwiazaniach. Praca w międzynarodowym środowisku wymaga oczywiście współpracy z działami w różnych krajach. Z tego powodu mile widziana jest znajomość języków skandynawskich. Angielski jest oczywiście wymagany. Firma proponuje pracownikom benefity i opiekę medyczną. Atmosfera jest w porządku, chyba że ktoś naprawdę nie lubi ludzi i nie umie z nimi rozmawiać... :)

Tak3Nie1
Aleksandra Nowy wpis
@Nana

Fajnie, że nieco przybliżyłaś nam, jak wygląda praca w Opuscapita Solutions. A jakie konkretnie benefity oferowane są osobom zatrudnionym w tym miejscu, oprócz wspomnianej przez Ciebie opieki medycznej? Piszesz, że wymagana jest znajomość języków obcych - czy jeszcze jakieś cechy czy umiejętności są ważne u kandydatów do pracy w Opuscapita Solutions?

Kasia Nowy wpis
@Aleksandra

Jeśli chodzi o wymagania to w zależności od stanowiska mogą być różne - głównie związane z IT, dla programistów np może być to java. Jest system wdrożenia dla nowego pracownika. Benefitów rzeczywiście jest dużo, poza wspomnianą już opieką medyczną jest system kafeteryjny i karta sportowa, ubezpieczenie na życie, wczasy pod gruszą i kasa na święta, zajęcia językowe, owoce, możliwość pracy z domu. Mamy też stół do piłkarzyków i konsolę i różne eventy integracyjne !

Tak2Nie
Monika Nowy wpis
@Kasia

@Kasia, to ciekawe, co piszesz. W jakim wymiarze można pracować z domu?

Nowy

Opuscapita przeszło wiele zmian. Teraz jest bardziej przyjazna dla pracowników i widać że góra chce coś zmienić. Nastroje jak wszędzie, bywają różne ale nie spotkałem się z jakimiś nieprzyjemnościami ze strony kolegów czy koleżanek. Ogólnie polecam prace tutaj. Firma ma sporo do zaoferowania i jeśli utrzymają kierunek rozwoju to myśle że będzie to stabilne miejsce pracy.

Tak2Nie1

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda praca w firmie Opuscapita Solutions Sp. z o.o. w mieście Toruń? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne opinie od zatrudnionych na temat Opuscapita Solutions Sp. z o.o.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Opuscapita Solutions Sp. z o.o. - Toruń

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad