Opinie o Agencja Ochrony Osób i Mienia Combat24 Security Sp. z o.o. w Limanowa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Osób i Mienia Combat24 Security Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Agencja Ochrony Osób i Mienia Combat24 Security Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Osób i Mienia Combat24 Security Sp. z o.o. w Limanowa

Ktoś wie gdzie mógłbym znaleźć aktualne oferty pracy albo czy niedługo będą szukać pracowników ochrony? Szukam nowej pracy, a do nich znalazłem tylko ofertę sprzed lat. Swoją drogą to jak teraz z wypłatami? Niżej ludzie wspominali, że bywały opóźnienia. No i lata temu ta stawka wynosiła do 2 500 PLN brutto, jak to się zmieniło od tego czasu?

Wiktor

Ja pracowałem w tej firmie, nie prawdą jest że firma jest niewypłacalna. Pracowałam tam naprawdę długo i nigdy z wypłatą nie było problemu, czasem kilka dni sie zdażyło opóznienie, natomiast nigdy nie było mowy ze wogóle nie wypłacą.. Wydaje mi sie że konkurecja musi te komentarze pisać, ale słuchajcie nie tędy droga...Jest tyle firm i każda robi swoje więc wezcie sie za robote a nie (usunięte przez administratora) innych...W każdym razie ja złego słowa nie powiem choć już nie pracuje, budowa sie zakończyła. Pozdrawiam

jaa
@Wiktor

Ktoś z biura pisze ten komentarz.Piszesz "Ja pracowałem..." a później "Pracowałam" to w końcu kim jesteś kobietą czy mężczyzną? wiadomo że podrobiony komentarz od kadrowej.

Aga
@Wiktor

Moja mama pracowała pierwsza wypłata w dwóch ratach teraz zero kasy Ace umowie ma że do 30dnia ma mieć płacone idziemy z tym do odpowiednich służb nie zostawimy tak tego a fakt płacą 8zl na rękę

Kamil
@Aga

I to tak cały czas jest wypłacane niezgodnie z umową? Ta stawka to jest bardzo niska..

Radek
@Wiktor

Pracowałem u nich na ochronie dnia 28.02.2023 miała być wypłata dziś jest 11.03.2023 pieniędzy niema

Radek Nowy wpis
@Wiktor

To są (usunięte przez administratora) jakich mało od miesiąca czekam na wypłatę za styczeń 2023 i do dziś nie dostałem pieniędzy a teraz nie odbierają telefonu

Radek

Ta firma to jeden wielki przekręt pracowałem u nich w ochronie od 20.12.2022 do 18.022023 umowa przyszła dopiero pod koniec stycznia co chwile trzeba było do nich dzwonić co z ta umowa combant (usunięte przez administratora) ludzi z stawka 10 zł brutto czyli 8 zł netto co jest nie zgodne z prawem i stawkami obecnymi Ustalają sobie kary np za zerwanie umowy z nimi bez wypowiedzenia 1500 zł teraz np moj kolega został zastraszony przez nich ze dostanie karę za złamanie tajemnicy pracy bo zgłosił do kierownika budowy ze czeka na wypłatę już 11 dni po terminie . Moja sytulacja jest podobna na. Wypłatę czekam za styczeń od 28.02.2023 dziś jest 11.03.2023 wypłaty niema a te pseudo prezeski co chwile kręcą jak się do nich dzwoni kiedy wypłata to slyszysz odpowiedz najpierw pieniadze będą w ostatni dzień miesiąca to wtorek i tak w kółko a pieniędzy nie ma na kacie bo twierdzą ze firmy spóźniły się z przelewami do nich co jest bzdura Mi po kilkunastu telefonach poinformowała ze wypłata. Ma być do 15.03.2023 a później poinformowała mnie ze moje pieniadze zostaną zablokowane do puki nie dostaną pisma o wytoczeniu im pozwu do sądu .

Sylwia
@Radek

No i co teraz, planujesz jakoś działać? Skomplikowanie ta sytuacja wygląda. Ale umowę już masz, tak? Jest tam coś o tych karach, wszystko zapisane jest?

Radek Nowy wpis
@Sylwia

Tak na szczęście mam z nimi umowę do 15.03.2023 maja być niby pieniadze ale jeśli Jutri nie będzie kasy na kacie 16.03.2023 idę do prawnika a najchętniej tym Zj..bą bym wytoczy pozew zbiorczy do sądu pracy

Aneta Nowy wpis
@Radek

A to była normalna umowa o pracę, bo dziwi mnie tak mała kwota, to nawet nie najniższa krajowa? Jakie oni kary przewidują, odciągają kasę? Czemu w ogóle zablokowali Twoją kasę , z jakiego powodu?

Agata

Partner pracował za marzec nie ma kasy będziemy szli do sądu mamy świadków że pracował

Roman
@Agata

Od marca nie można się doprosić? ;/ Kiedy zamierzasz iść do sądu?

Pterodaktyl
@Agata

Oni płacą z dwumiesięcznym opóźnieniem, ja za czerwiec pierwsze pieniądze otrzymałem pod koniec lipca w dwóch ratach - część z firmy, część z prywatnego konta pani prezes Gomułka, i tak co miesiąc - pod koniec sierpnia za lipiec, pod koniec września za sierpień i.t.d. Osiem zł za godzinę na rękę, po rozwiązaniu umowy złożyliśmy pozew zbiorowy, ponieważ nie ma takich stawek w Polsce, ( w czasie gdy pracowałem, najniższa stawka na umowę - zlecenie za godzinę było 13, 47 bodajże. Sprawa wygrana! Uważajcie co podpisujecie na początku pracy, dają do podpisu in blanco, oświadczenie do rachunku dotyczące przepracowanej liczby godzin na umowie cywilnoprawnej, później wpisują co chcą. To z kolei jest przestępstwo, art 270 paragraf 2 do pięciu lat. Pozdrawiam.????

Edyta
@Pterodaktyl

Przed zawarciem umowy byłeś uprzedzony, że będziesz czekać na pieniądze 2 miesiące? W takim razie żeby wypłacić mniej niż najniższa ustawowa stawka to wpisywali wam mniej godzin na rachunku? Wszyscy pracownicy mieli takie doświadczenia?

Pterodaktyl
@Edyta

Po przepracowaniu mniej więcej miesiąca, zadzwoniłem do nich, kiedy będzie wypłata, powiedzieli że za miesiąc, coś mnie tknęło, i każdą jedną listę godzin, oczywiście podpisaną przez kierownika budowy kserowałem sobie, przed wysłaniem mailem do Combat 24. Po zakończeniu pracy( po czterech miesiącach podaliśmy ich do sądu, sprawę wygraliśmy, lecz się odwołują, jest sprawą w toku. Podczas spisywania umowy podsunęli mi do podpisu kwit in blanco, bo niedawno przesłali do sądu że we wrześniu przepracowałem 90h, gdzie ja mam (i sąd też) kwit godzinowy, podpisany przez kierownika budowy na ponad dwa razy tyle godzin. Wszyscy mieli takie doświadczenia, dwóch moich kolegów, którzy pracowali przede mną mają po cztery ,, fałszywki " - musieli podpisać in blanco, ja mam jedną.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Agencja Ochrony Osób i Mienia Combat24 Security Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Paulina

Poszukuję pracy na ochronie. Póki co widzę, że mało płacą, ale nie wiem na ile ten wpis jest wiarygodny. Może ktoś jeszcze się wypowiedzieć i rozwinąć temat? Jaka atmosfera tam jest?

Krzys72
@Paulina

Firma combat to (usunięte przez administratora) i ciężko jest pieniądze dostać z daleka od nich

Olga
@Krzys72

piszesz, że ciężko w kontekście wysokości stawki czy że zdarzają się jakieś opóźnienia? Bo jeśli chodzi o wynagrodzenie w branży to chyba prawie wszędzie płacą najniższą?

Bez nicku

Totalny wyzysk . 10 zł brutto i 300 h godzin w miesiącu w tragicznych warunkach pracy ,taki los ta firma zgotowała emerytom!!!

Gabriela
@Bez nicku

Na jakiej podstawie macie takie zarobki? Chodzi mi tu o rodzaj umowy. Można jakoś negocjować tą kwotę czy bez szans?

bruno

daleko od tej firmy

Mam przepracowane 2 miesiące w tej firmie. Narazie żadnych pieniędzy nie dostałem. Potwierdzam to, co pisali poprzednicy, stawka niska 9 zł., i do tego jeszcze wypłata nie na czas.

Olga

A to od samego początku wiedziałeś, że tak niskie stawki czy przy umowie dopiero? Tzn., no nie obraź się, że narzekam, że niskie no ale przy dzisiejszej inflacji to slabo według mnie. I do teraz z pieniędzmi cisza? Nawet na raty nie dają?

Gosc

Nie dajcie sie nabrac oferuja 8zl za godzine a potem już wcale nie placa i zostajesz bez pieniedzy bo wszystko bez umowy

Paulina
@Gosc

8 za godzinę w 2022? Przy takiej inflacji? Przecież to wbrew kodeksowi pracy... Jak to prawnie rozwiązują?

Zdziwiony

Witam państwa właśnie byłem zainteresowany u nich pracą ale po tych komentarzach co zauważyłem to od razu człowieka cofa od tej pracy właśnie kilka dni temu pisałem E-mail ale nikt do dziś nie odpowiada. a proszę mi powiedzieć jakie trzeba miedz kwalifikacje aby dostać się do ich firmy bo Posiadam Doświatczenie w zabezpieczaniu sklepu przed kradzieżą jak i również chronienie obiektu. Posiadam Certyfikat z przeprowadzonego szkolenia na pracownika ochrony odbywało się to korespondencyjnie mam również doświatczenie kilku letnie w ochronie osób i mienia

Potwierdzam w 100% to, co napisali moi poprzednicy. Stawka jaką proponują za pracę wynosi (usunięte przez administratora)zł na godz. i jest to niewiele więcej jak połowa najniższej krajowej. Do tego wypłata jest na raty i to z dużym opóźnieniem(usunięte przez administratora)

Stanisław

Pracowałem na obiekcie w Zawierciu a teraz czekam na pracę na nowym obiekcie. Robota nie męcząca.(usunięte przez administratora)

Ona
@Stanisław

Ciekawe ile Pan na pieniądze czekał? Znajomy dostał pensje na 2 raty

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Osób i Mienia Combat24 Security Sp. z o.o. - Limanowa

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Osób i Mienia Combat24 Security Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Osób i Mienia Combat24 Security Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Osób i Mienia Combat24 Security Sp. z o.o.?

Agencja Ochrony Osób i Mienia Combat24 Security Sp. z o.o.
  • Jana Pawła II 40
    34-600 Limanowa
  • NIP: 7372207267 REGON: 363523432 KRS: 0000597347

Agencja Ochrony Osób i Mienia Combat24 Security Sp. z o.o.