Opinie o Biuro Ochrony Spartan Sp. z o.o. w Ostrowiec nad Kamienną

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Biuro Ochrony Spartan Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Biuro Ochrony Spartan Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Ochrony Spartan Sp. z o.o. w Ostrowiec nad Kamienną

Marszałek

Solidna firma, stabilne zatrudnienie, terminowy i stabilny system wynagradzania za pracę, dobra atmosfera, profesjonalna kadra kierownicza. Polecam.

.....
@Marszałek

Tu bym się musiał dyskutować jeśli chodzi o wynagrodzenie w terminie

Administrator Nowy wpis

Niedawno zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Pracownik Administracyjny w firmie Biuro Ochrony Spartan Sp. z o.o.. Czy wie ktoś, jakie mają oczekiwania wobec kandydata?

kufel Nowy wpis

Ta firma to jakaś porażka śmieszą mnie te wpisy pewnie pisane przez strojnego i grabowca że jest super i kolorowo ludzie to jest jakiś (usunięte przez administratora) ludzie tam popracują po trzy miesiące i uciekają układziki strojnego z urzędem miasta temu też się powinien ktoś przyjrzeć nie płacą na czas jak już zapłacą to ochłapy jakieś już nie wspomnę ile pracownikom wisi kasy że jemu jeszcze nikt mordy nie obił to się dziwię

@kufel

Trochę inny obraz sytuacji przedstawiasz... I co, te wypłaty często opóźnione są? Ile dni zazwyczaj trzeba czekać po terminie? Piszesz, że jak już płacą to mało, ale chyba zgodnie z umową? Czy są jakieś potrącenia, o których warto wiedzieć?

Marszałek

Hmm. To co, według Ciebie inaczej się sprawy mają? Gdzie widzisz rozbieżności i jaka obecnie stawka dla pracownika gospodarczego? Pamiętam, że jak szukali 4 osób 9 m-cy temu, to był zakres od 3 490–4 000 zł brutto.

..... Nowy wpis
@Marszałek

Tu bym się musiał dyskutować jeśli chodzi o wynagrodzenie w terminie

Cześć, ostatnie opinie wskazywały na to, że chyba można śmiało słać CV ale wolę dmuchać na zimne. Czy system wynagradzania dalej jest taki stabilny jak ktoś pisał? Jakie są przy tym zarobki? potrzebuje poznać konkret tez mam zamiar aplikować właśnie od stycznia. Padła tutaj dodatkowo wzmianka o dobrej atmosferze, co konkretnie ją teraz tworzy?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Asystent/Asystentka Zarządu z j. rosyjskim w firmie Biuro Ochrony Spartan Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Olaf

Witam. Jako, że trochę czasu już pracuje w firmie ochroniarskiej Spartan mogę coś na ten temat powiedzieć. Osobom, które są obowiązkowe, chcą pracować, nie kombinują, nie chodzą pod byle pretekstem na L-4, lubią kontakt z ludźmi, pracodawca zapewnia stabilne zatrudnienie i wypłaty zawsze na czas! W firmie zatrudniane są zarówno osoby zdrowe jak i osoby niepełnosprawne. Nie jest prawdą, aby Szefowstwo kiedykolwiek poniżało swoich pracowników, zwłaszcza os. niepełnosprawne. Wręcz przeciwnie stara się takie osoby pozytywnie motywować do działania. Natomiast jeżeli chodzi o zarzuty dot. rzekomego wyzysku os. niepełnosprawnych to przypominam, że pracodawca zatrudniając takie osoby na etat ponosi niejednokrotnie dużo większe koszty związane z jego ozusowaniem, opodatkowaniem, etc. Także dofinansowanie, które pobiera ze środków PFRON stanowi pewną rekompensatę tych wydatków , natomiast co do zarzutu, że pracownicy na grupach są darmowymi pracownikami to ja się tych wszystkich ekspertów, którzy się tak żywiołowo, negatywnie tutaj na ten temat wypowiadają pytam, to kto wam w końcu płacił, czy aktualnie płaci za waszą pracę? A jeszcze jedno, jeżeli chodzi o podstawę to normą jest, że większość firm z branży ochroniarskiej płaci tylko najniższą krajową, żadne zaskoczenie! Podsumowując wszelkie głupoty które wypisują tutaj niektóre osoby dementuję, a Wszystkim tym którzy chcą naprawdę pracować szczerze polecam pracę w firmie Spartan!????????????

Czytam te bzdury, które tutaj wypisują co niektórzy! I zastanawiam się skąd się to bierze u ludzi? Pracuję w firmie Spartan na tyle długo, żeby coś na ten temat powiedzieć! Praca w porządku, warunki takie jak wszędzie jeśli chodzi o pracę na stanowisku pracownika ochrony, płaca min. na czas przelewem na konto do 10 dnia kazdego miesiaca, jeżeli są jakieś nadgodziny Szef zawsze za nie płaci, czasami nawet z nadwyżką, osobom zatrudnionym na umowę o pracę przysługuje płatny urlop wypoczynkowy, którego wybranie w ciągu roku kalendarzowego nie stanowi żadnego problemu, nowi pracownicy z reguły są zatrudniani na okres próbny, a później gdy się sprawdzą otrzymują umowy długoterminowe, owszem praca na 24 h, ale w zamian conajmniej dwa dni wolnego, istnieje możliwość indywidualnego porozumienia sie z pracodawcą i zmniejszenia wymiaru godz. dziennej służby do 12h, atmosfera przyjemna, a Szef bardzo ludzki i wyrozumiały! Szczerze polecam pracę w firmie Spartan! A maruderom życzę szczęścia na wolnym rynku pracy. Nikt nikogo nigdzie siłą nie zatrzymuje!

Dyzio

To jest żenada i wstyd tak poniżać pracownika żeby nie mieć chwili prywatności żeby człowiek pod kamera się przebierał i spożywał posiłki a praca 24 godziny i się jest samemu i osoby z grupami niepełnosprawni i schorowane dlatego twierdzą że muszą być kamery a powinny być 2 osoby na zmianie żeby czuć się bezpieczniej bo jest się sam na zakładzie i to jest wbrew przepisom BHP a co będzie jak ktoś zasłabnie czy kamera daje bezpieczeństwo i powiadomi pogotowie . Absurd .

@Dyzio

Tzn., no jeśli ktoś ogląda na żywo to tak. Ewentualnie można oprogramować coś pewnie, że na ruch taki jakby ktoś miał upaść na podłogę zacznie reagować.

Tomi

Zgadzam się

Dominator
@Dyzio

Jestem długoletnim pracownikiem firmy Spartan i wiem kto kryje się za nickiem Dyzio! Odpowiem Ci krótko na bzdury, które wypisujesz. Byłeś nieżetelnym pracownikiem, który zatrudnił się w naszej firmie z myślą, że za nic nierobienie też mi zapłacą! A prawda jest taka, że jeżeli tylko się chce to pracuje się wszędzie dobrze!Tylko trzeba chcieć! A warunki pracy są takie jak wszędzie! Dużym atutem jest to, ze wypłaty są na czas, umundurowanie jest kompletne, a szefa mamy ludzkiego, który zawsze docenia naszą pracę! Dyzio, czy jak się tam zwiesz, życzę Ci dużo szczęścia w innej firmie!

Dyrektorek

Obiekt na kturym pełnią służbę w Gliwicach pracownicy Spartana są delikatnie mówiąc spartańskie A dyrekcja Fabryki plastików Gliwice ma to gdzieś Wizytówka fabryki faralna

Waldemar
@Dyrektorek

Bzdury chłopie wypisujesz i to z błędami,chilwkę kończyłeś czy jesteś imbecylem?

Rafał

Co się tak pieklisz? Napisał co napisał. Jeśli to nieprawda to nie warto komentować nawet. Dla obserwatora z zewnątrz ta wymiana zdań i tak niewiele mówi. Ktoś twierdzi że jest źle, druga osoba że wręcz przeciwnie. A jaka jest prawda o warunkach pracy tam?

@Rafał

No piekli się bo prawdę pisał . Ja też tam pracowałem też z tych samych powodów odszedłem bo ileż można słyszeć że człowiek przemęczony ta praco po 24 godzin na dobę i same schorowane osoby ze stopniami niepelnosprawni czy to jest normalne . To powinni być na nockę 2 osoby bo co będzie jak ktoś zasłabnie i kto wtedy pomoże . Takie firmy nie powinny istnieć wogole .

Zbigniew
@Zbyszko

To przyjmują tylko niepełnosprawnych żeby dostać pieniądze z PFRON-u? Ty też miałeś takie orzeczenie jak tam pracowałeś?

@Zbigniew

Tak też miałem stopień niepełnosprawności i umiarkowany to za mnie zgarniali kasę i to dobra . Tam wszyscy mają stopnie niepełnosprawność bo inaczej nie zatrudniają . Jest większość firm którzy patrzą aby ze stopniem bo mają zyski i nie małe .jak mają prawie w całości zwrot za pracownika .

Były
@Zbigniew

Tak trzeba mieć orzeczenie.

@Zbyszko

A część z tego nie przysługuje pracownikowi właśnie? Czy jak to wygląda?

@Marzena

Raczej nie ale powinni uczciwie płacić za nocki być jakieś dodatki a nie ma nic nie dosyć że zmuszają do pracy 24 godziny na dobę to jeszcze bez dodatku nocnego i biorą dla siebie i tak doceniają osoby niepełnosprawne a z nich żyją . Powinien się za to ktoś wziąść .

@Zbyszko

Skoro tak twierdzisz to po prostu chyba należy to zgłosić? Dlaczego nikt jeszcze tego nie zrobił?

Tomcio
@Marzena

Pracowałem tam to się zwolniłem człowiek charowal po 24 godziny żeby mieć 48 wolne ale się odczuwało na zdrowiu po tyle godzin w pracy a jest też się schorowanym i zdrowie na to nie pozwalało wracało się wykończonym i bez dodatku za nocki .

@Tomcio

No ja się nie dziwię, że wolałeś się zwolnić jeśli faktycznie takie warunki miałeś co opisujesz. Mnie zastanawia to czemu nikt na nie w takim razie nie zareagował? Zwłaszcza, że podobno tych całych dodatków tutaj brak

Tomcio
@Marzena

Popracują trochę i odchodzą po 3 miesiacach bo nikt tego nie wytrzymuje bez spania 24 godziny bez przerwy jeśli osoby są schorowana a kamera jest po to żeby widzieli kto przyjdzie na siedzisko i wtedy mówia że jaki dodatek za nocki jak człowiekowi oczy się przymkną na 1O czy 15 minut i wtedy straszą że dyscyplinarne dadzą dlatego wolałem sam odejść .

@Marzena

No powinny być dodatki za nocki a nie przy najniższym wynagrodzeniu zostawiać bo z tych wszystkich opinii widzę że firma nie jest ok. Co do pracownika bo patrzą na wielkie zyski aby . Chociaż z tego co tu czytam to nie jest ciekawa firma i obiekt chroniony przez nią .

@Basia

Troszkę chyba nie zrozumiałam, bo odrobinkę niespójnie to napisane chyba zostało. Że dodatki powinny być za nocki to fakt ale rozumiem, że przekładasz te warunki na złą jakość ich usług? Znasz ich?

@Marzena

Tak dodatki powinny być wypłacane za nocki od 22 do 6 rano to za taką nockę powinno się mieć dodatku ponad 25 zł. Tylko co tu oczekiwać jak patrzą na swoje zyski aby a pracownika mają gdzieś .

@Basia

Znowu nie rozumiem. Skoro to przysługuje to są przecież zobligowani to zapłaty po tej stawce to czemu mieliby tego nie robić? Jaka tu obowiązuje umowa?

@Marzena

Tak umowa obowiązuje 3O1O miesięcznie brutto i najniższa krajowa płacona i co tu dalej pisać , chyba wszystko jasne jest a dodatków za nocki nie ma i czy to jest w porządku co do pracownika .

Włodek
@Basia

Pracowałem tam to wiem jak to wygląda dokładnie firma Spartan patrzy żeby się nachapać jak najwięcej a nie patrzą na dobro pracownika byle im było dobrze niech zaczną płacić uczciwie pracownikowi a nie rzucać ochłapy jak dla jakiegoś bezdomnego i te poniżanie pracownika żeby się przebierał pod kamerami .

@Włodek

Odnośnie tych kamer to ludzie już do tego nie przywykli? A kiedy tak właściwie tu byłeś jeśli można spytać i jak praca sama w sobie wyglądała, to było jakoś teraz nie dawno?

Zdzichu
@Włodek

Firma Spartan to spartańska nie patrzą na nic aby wykorzystać patrzą a zakład który ochrania to FPG . Dyrekcja z tego nic sobie nie robi bo to też mają gdzieś to świadczy tylko o firmie . Same dno .

Dominator
@Dyrektorek

Kim ty jesteś, żebyś komentowaĺ pracę pracowników ochrony Spartan? Bo napewno nie obecnym pracownikiem! Nie masz zielonego pojęcia na temat pracy w tej firmie!

TOMEK

Witam co wy piszecie ja pracuje w spartanie i piszecie głupoty limit godzin się wyrabia a czy 12godz czy 24 to szef zawsze pyta nie wiem co za bzdury

Detektyw

Do wszystkich co pisza bzdury na temat Ochrona Spartan ... pracuje tam dość długo na FPG/PVL w Gliwicach i sam przekonałem sie ze nie ma zastrzerzen co do firmy ochroniarskiej wiele sie zmieniło na lepsze wiec widze tylko same plusy... a ludzie co pracowali moze nawet nie cały miesiac co moga wiedziec .. atmosfera jak i wynagrodzenia tylko na plus warunki pracy tak samo tylko na plus

Robcio

Zgadzam się to jakaś spartańska firma . Pracowałem tam to zrezygnowałem bo nawet szatni jako takiej nie było a się przebierałem na dyżurce pod kamerami a. Na wypłacę też zostałem (usunięte przez administratora) bo za pracę w nocy nie zapłacili .

Bogus
@Robcio

To żenada żeby nawet szatni normalnej nie było i żeby się pod kamerami przebierać to jest poniżanie pracownika .

@Bogus

Ne no nie wierzę i one są serio tak wprost skierowane, że dosłownie wszystko widać???

@Marzena

No tak człowiek musiał się pod kamera przebierać to jest poniżenie pracownika żeby nawet nie można było się na spokojnie przebrać i twierdzą że to jest dla dobra pracownika . Dobrze że jeszcze nie ma kamery w ubikacji to jest chore jak dla mnie .

@Robcio

A co jeśli jest i nie wiecie? No bo to już serio chore jest, jak niby kamera w szatni ma być dla dobra pracowników? No chyba, że były w niej jakieś kradzieże może kiedyś?

@Marzena

Jakie kradzieże nie ma normalnej szatni tylko przebieranie się na dyżurce i nikt nie wchodzi tam poza ochrona to jest głupie tłumaczenie że dla bezpieczeństwa ochrony to jest to podkładania aby jak się człowiek przebiera i co jje jedynie bo kto siedzi przy kamerach w nocy jedynie takie wymysły mają jak nie ma nawet ubikacji trzeba chodzić po 1OO metrów .

@Robcio

No ok, ok, no to powiedzmy, że faktycznie, żeby sobie ludzi obserwować, ale ja wciąż nie rozumiem co o miałoby mieć na celu. No chyba, że faktycznie dla dobra ludzi, ale dalej nie wiem w jakim kontekście. Może ktoś inny ma jakiś pomysł?

@Marzena

To nie jest dla dobra ludzi tylko żeby obejrzeć czasem co ktoś robi co je a twierdza że dla bezpieczeństwa bo luzie tu pracują schorowane ale kto siedzi od nich ktoś przed kamerami bo wiem że nikt a dla bezpieczeństwa to niech zalozą na zewnątrz i na nocki powinni pracować 2 osoby przede wszystkim jak są niektórzy po zawałach . Za nocki też nie płacą i pracuje się 24 godzin bez przerwy czy to jest normalne .

Zofia
@Robcio

Jak 24 godzin bez przerwy? Przecież musi być jakaś chwila przerwy na zjedzenie, na napicie się czy pójście do toalety...

@Zofia

No tak tyle przerwy na tyle jest ale człowiek tam sam i nikogo więcej a jeśli się zasłabnie to nawet nie ma od kogo pomocy mieć bo kto pomoże to jest niezgodne z przepisami pracownika .

Waldemar

Jestem pracownikiem firmy Spartan, nie narzekam na firmę,płaci regularnie, wyposażenie jest kompletne jeśli czegoś brak to zwyczajnie się zgłasza szefowi i w krótkim czasie dostarcza godziny zgodnie z wymaganiami kodeksu pracy czyli to co się należy a nawet więcej firma daje nienagannym pracownikom i tyle w temacie

@Waldemar

A mnie miał przyjąć wysłał mnie na badania objezdzilem się po lekarzach żeby wszystko po załatwiać po zalatwialem i przychodzę i (usunięte przez administratora) nie przymie mnie na dzień dzisiejszy wstydził by się tak robić

nick
@Waldemar

ile ci zapłacił strojny za takie gadanie pracowałem tam to jest porażka nie ochrona

Wanda
@Waldemar

Fajnie, że można liczyć, że pracodawca podejmie szybkie kroki po tym jak zgłosimy mu jakąś niedogodność. Świadczy to o tym, że pracodawca dba o dobro swoich pracowników i chce zapewnić im jak najlepsze warunki pracy. Napisałeś też, że firma daje więcej nienagannym pracownikom. Na jakie więc można liczyć benefity za wykazywanie się?

polak
@Waldemar

chyba cię człowieku (usunięte przez administratora) spartan i ochrona banda oszołomów i (usunięte przez administratora) jakich mało

Felek
@nick

Tu się zgadzam to porażka nie firma odradzam tam pracę .

@Felek

Widzę, że były jesteś, jak długo wytrzymałeś i dokąd teraz uciekłeś do roboty?

Cobra

Z tego co wiem ta firma nie cieszy się dobra opinia

Magdalena
@Cobra

W starszych opiniach nikt nie narzeka prawie na prace, czemu ty uważasz inaczej? O co chodzi?

DużyRock

Witam, a jak wygląda w spartanie praca jako pracownik gospodarczy? Ostatnio pojawiło się ogłoszenie że szukają tam takiej osoby.

Maria
@DużyRock

Ciekawe pytanie, a gdzie najlepiej szukać ofert pracy z Biura Ochrony Spartan? Może orientujesz się czy firma często rekrutuje nowych pracowników?

Kamil

Czy biuro zapewnia ubiór dla pracowników ?

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Ochrony Spartan Sp. z o.o. - Ostrowiec nad Kamienną

• Jak się pracuje w Biuro Ochrony Spartan Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Ochrony Spartan Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Ochrony Spartan Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Biuro Ochrony Spartan Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Aleja Jana Pawła II 45
    27-400 Ostrowiec nad Kamienną

Biuro Ochrony Spartan Sp. z o.o.