Opinie o Bad Element Polska Sp. z o.o. w Racławice Małe

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bad Element Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bad Element Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bad Element Polska Sp. z o.o. w Racławice Małe

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
OE Nowy wpis
Inne

Na portalu z ogłoszeniami pojawiła się oferta dla majstra produkcji. Wymagają odporności na stres oraz dyspozycyjności. To praca w niestandardowych godzinach czy trzeba często zostawać dłużej? Dajcie info jakie macie doświadczenia.

Administrator Nowy wpis

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Bad Element Polska Sp. z o.o.? Czy warto aplikować na ofertę pracy Glazurnik?

W Nowy wpis
@Administrator

Firma to bankrut w Jaroszewicach zamknęli oddział Potrzbują pracownika na 2 tygodnie a potem won w okresie letnim praca po 2 tygodnie reszta wolne przymusowo a podatki i zusy trzeba płacić Ogólnie firma krzak żyjąca na ciągłym kredycie i nie posiadająca własnego majątku Hala w Nowej Soli jest wynajęta w Żadnym wypadku nie polecam tam pracy

Tobi
Inne

Witam jak wygląda wynagrodzenie. Są jakieś premie

sprawiedliwy Nowy wpis
@Tobi

jest tylko gołe wynagrodzenie

Nr T

Bad czyli zły ????. Dużo ludzi żyje mitem dobrych zarobków ???????????? w praktyce bałagan organizacyjny a pracownik musi nadrabiać niekompetencję przełożonych.

Gabriela
@Nr T

Ale w sensie, że szef dorzuca swoją "działkę" roboty pracownikowi czy trzeba tłumaczyć się za ich decyzje klientowi?

Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Bad Element Polska Sp. z o.o. na stanowisko 3D Designer? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Mobilny Serwisant - Złota Rączka - ETAT
Drogi i Mosty Jan Kaczmarczyk
(17 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Beryl

Witam. Firma oferuje 5tys brutto dla operatora wózka widłowego... Ściema czy naprawde tak dobrze płacą? Jak to rzeczywiście wygląda?

Lukasz
@Beryl

Witam jak jest na chwilę obecną z wynagrodzeniem dla operatora wózka widłowego, oraz czy firma przyjmuje bez doświadczenia na wózku widłowym. Pozdrawiam

Alan
Inne

Można wiecej informacji na temat firmy? Jak wygląda sytuacja i zatrudnienie?

Szakal

Ludzie odchodzą (usunięte przez administratora) Nie polecam!!!!!

klemo

(usunięte przez administratora)nie polecam nikomu (usunięte przez administratora) atmosfera spoko (usunięte przez administratora)

Wladek
@klemo

Sama prawda

Zainteresowany
Inne

Firma prowadzi normalnie swoją działalność. Skąd taka cisza?

Objektyw
@Zainteresowany

Firma owszem prowadzi swoją działalność kosztem ludzi na własnej działalności,umowach zleceniu i podwykonawcom....

Sąsiad

Chciałbym tam pracować ale to samozatrudnienie...

Zostaw merytoryczną opinię o Bad Element Polska Sp. z o.o. - Racławice Małe

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Bad Element Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bad Element Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Bad Element Polska Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Rakowice Małe 17 D 17 D
    59-600 Racławice Małe
  • NIP: 6121819593 REGON: 20935821 KRS: 0000325632

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188
  3. LinkedIn 2 988 252
  4. olx.pl 2 874 042
Bad Element Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii