Nie polecam tej firmy! Jest to agencja pracy tymczasowej, która poszukuje pracowników biurowych i zatrudnia pracowników ze wschodu na różne wakansje. Najważniejsze - brak wypłaty wynagrodzenia na czas lub wcale. Ciągle musisz upominać się o wypłatę i czekać łaskawie aż Szanowny Prezes Tomasz S. zdecyduje czy jestes godny, żeby Tobie wypłacić. Brak szacunku do pracowników, ciągle poniżanie, przekleństwa i groźby, że zwolni. Do tej pory nie otrzymałam wynagrodzenia za październik i raczej już nie otrzymam. Dziewczyna, która ze mną pracowała ma taką samą sytuacje. Szkoda czasu i nerwów.