Opinie o Sas Sp. z o.o. w Stęszew

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Sas Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Sas Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sas Sp. z o.o. w Stęszew

Karol

zgadzam się z kolegą Wiktorem nt. Oddziału Grudziądz. Pseudo kierownik marek odkąd dostał tę funkcję oszalał. Nie dość, że współpracownicy mają go dość to jeszcze kontrahenci. (usunięte przez administratora) kłamca, gbur a przede wszystkim mało inteligentny (usunięte przez administratora) Dopóki on tam będzie nic tam nie kupię. Jest to obiektywna opinia wielu kontrahentów jak i współpracowników. Inne odziały prezentują większą kulturę.

Wiktor

Nie polecam pracy typowy (usunięte przez administratora), a kierownik to (usunięte przez administratora) i kłamca, obiecuje, na rozmowie kwalifikacyjnej o potem się wykręca, a praca na magazynie to trzeba dźwigać samemu, bo nikt nie pomoże, a kierownik marek się wydziera co nie dasz rady, a sam siedzi i prezesowi w (usunięte przez administratora) Wchodzi i kłamie na temat pracowników, czyli sam coś źle wyda towar klientowi to on do Prezesa dzwoni i na magazyniera zgania radzę omijać tam pracę nawet zarobki to najniższa krajowa. Chodzi mi o oddział w Grudziądzu

Rupen

Szkoda czasu omawiają się na rozmowę dają mnóstwo dokumentów do wypełnienia tak praca jest jesteśmy zainteresowani A potem cisza szkoda czasu na wypełnianie tych dokumentów ale to pokazało że są to kolejni Janusza biznesu

SAS SP. Z.O.O.
@Rupen

dzień dobry, akurat Pan przyszedł, został zatrudniony i... wypełniwszy dokumenty o pracę po 15 minutach zrezygnował. rozumiemy taką sytuację, ale wcześniej Pan został oprowadzony po firmie i stanowisko było jasno określone... dziękujemy i zapraszamy

Kickowy

Trochę nerwowi ale ujdzie

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Sas Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog - Kosztorystant
Stocznia Remontowa NAUTA S.A.
Wiktoria

@rupen a jak przebiegła rozmowa o prace ?

Daniel

Szkoda, że brak chęci do pracy nie pozwala obiektywnie ocenić firmy. Ja jestem zadowolony.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Sas Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Bob Ross

Nie. Jeśli jestes dupowłazem z kredytami i dziećmi, wtedy tak. Wrota szybkiego awansu stoja otworem. A jeśli (usunięte przez administratora) uczciwe możesz zapomnieć. Jak obejmiesz jakieś stanowisko i niedaj Boże sie na nim sprawdzisz wtedy zamykasz sobie drogę na rozwoj.

Ile jest procesów rekrutacji? jak się dobrze przygotować?

Mk

Raczej nigdy nie piszę tu opinii, bo szkoda mi na to czasu, ale byłem na rozmowie w krakowskim oddziale i chciałbym was przestrzec. Najpierw umówiliśmy się na środę. Jeszcze tego samego dnia zmieniają termin, że jednak we wtorek. Początkowo się zgodziłem, ale później wypadła mi ważna sprawa i ustaliłem z Panią, która umawiała, że przyjadę tak jak ustalaliśmy pierwotnie w środę. Krakowski oddział jest dokładnie w Głogoczowie, więc kawałek od Krakowa. Pracodawca kompletnie nie szanuje czasu kandydatów. Byłem umówiony na konkretną godzinę, a po przyjeździe okazało się, że mają poślizg. Czekałem dobre pół godziny, a był przede mną w kolejce jeszcze jeden człowiek. Na szczęście nie mogąc się doczekać gdzieś poszedł, więc zostałem zaproszony następny. Tu pierwszy zonk, kierownik z Poznania z którym rozmawiałem był zdziwiony że przyjechałem. Świetną mają komunikację w firmie. Pominę stroje, bo ja idąc na rozmowę założę chociaż koszulę, a pan kierownik rozmawiał w polówce i wytartych jeansach. Niby bzdura, ale świadczy o podejściu. Cała rozmowa trwała 5 minut, bo kierownik stwierdził że nie ma czasu. W takim razie po co umawia ludzi na taki termin? Kompletny brak szacunku dla mojego czasu. Z tych 5 minut polowe zabrało wyrecytowanie informacji o firmie, które zdążyłem przed rozmową przeczytać na ich stronie. Potem trzy pytania na krzyż i stwierdził, że się odezwą, bo teraz nie ma czasu. Po paru dniach odpowiedź odmowna, ale nawet nie zwracałem na to uwagi, bo nie chciałem pracować w takiej firmie.

@Mk

O dziwo ciąg dalszy „przygody” z tą firmą. Nie wiem co to miało na celu, ale zadzwonił do mnie dziś pan z którym przeprowadzałem rozmowę, bardzo oburzony moim komentarzem na tym portalu. A jeśli nie chcą tego typu komentarzy, recepta jest prosta. Traktujcie ludzi poważnie. Nie wiem gdzie w jego mniemaniu napisałem nieprawdę, bo opisałem bardzo dokładnie przebieg tej „rozmowy”. Jeśli ktoś zachowuje się nieprofesjonalnie i kompletnie nie szanuje czyjegoś czasu, to czego się spodziewał? Pochwał?

SAS
@Mk

Szanowny Panie, bardzo dziękujemy za opinię i jednocześnie przykro nam, że tak nieprzyjemne wrażenie odniósł Pan podczas procesu rekrutacyjnego. Dzwoniliśmy do Pana, by tę kwestię wyjaśnić. Funkcjonujemy w branży od 25 lat, zatrudniamy ponad 250 osób i z każdym z kandydatów o pracę przeprowadzamy rozmowy osobiście oraz z szacunkiem. Dotychczas tak negatywnej opinii nie usłyszeliśmy, tym bardziej jest nam przykro. Przepraszamy, iż zaplanowane spotkanie nie odbyło się dokładnie o ustalonej godzinie – nie było to celowe, a wynikało z faktu, że tego dnia mieliśmy umówionych więcej kandydatów i kilka rozmów rozciągnęło się w czasie. Kilka dni po rozmowie kwalifikacyjnej otrzymał Pan maila z podziękowaniem za udział w rekrutacji i informacją, że inny kandydat otrzymał etat na stanowisku, na które Pan aplikował. W kwestii stroju służbowego - nasz przedstawiciel, w dniu spotkania z Panem, miał na sobie firmową polówkę z jubileuszowym logo. Przykro nam, iż fakt ten odebrał Pan jako brak szacunku względem kandydatów, którzy tego dnia przyszli na rozmowę rekrutacyjną. Zapewniamy, że nie taki był nasz zamiar, polówki firmowe noszą wszyscy pracownicy, nieważne jakie stanowiska zajmują. Nosimy je, gdyż utożsamiamy się z firmą. Jeszcze raz dziękujemy za przesłaną opinię i życzymy Panu wszystkiego dobrego.

Zostaw merytoryczną opinię o Sas Sp. z o.o. - Stęszew

• Jak się pracuje w Sas Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sas Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sas Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sas Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 7 ocen.

Sas Sp. z o.o.