Opinie o Rexer Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Rexer Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Rexer Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rexer Sp. z o.o. w Wrocław

Firmowa strona przedstawia kilka ogłoszeń. Jestem zainteresowany stanowiskiem Inżynier budowy branży instalacji sanitarnych. Rok temu ktoś wspomniał, że realne zarobki to 5 tysięcy netto. Teraz były zwyżki wynagrodzeń. W firmie też mieliście podwyżki? Aktualne widełki jak się prezentują?

KanPol Nowy wpis

Polecam tę firmę pod każdym względem. Pełny profesjonalizm

Jak długo czekaliście na odzew z Rexer Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Wpadłam gdzieś w necie na ogłoszenie dla Inżyniera Budowy i szukam info dla mojego wujka. Ciekawa jestem, że napisali, że dają atrakcyjne zarobki. No ale bez konkretnych liczb. Ktoś wie, ile można zarobić na tej posadzie? Albo chociaż widełki?

Odpowiedz Nowy wpis
@Anna

Wszystko zależy od doświadczenia. Przy kilku letnim myślę, że można liczyć na ok 5000 netto.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Rexer Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Mario

Chcialbym sie wypowiedziec na temat pokazow ktore firma uskutecznia. Urzedzenie moze ma tam jakis sens ale troche kitu pociskaja wiec nie mozna wirzyc we wszystko co opowiada Pan na pokazie.(spiewka ta sama na kazdym pokazie). Nie realizuja tego co obiecuja na rozmowie przez telefon. No I nigdy ale przenigdy nie wolno robic czegos takiego ze Pan mowi ze jak kupisz teraz to o 2-3 tys taniej bo to podchodzi pod naciagactwo. Ogolnie urzadzenie 5 punktow na 10 a firma ktoea to sprzedaje 1punkt na 10

Witam, jak wyglada system premiowania w firmie Rexer?

Nie wygląda, bo go nie ma.

Hanna
@Odpowiedz

W sensie w ogóle ich nie ma czy tak trudno je wyrobić? Podstawa w takim razie satysfakcjonująca? Możesz powiedzieć ile tu można zarobić na dzień dzisiejszy?

Czy pracodawca Rexer Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Nie

Raczej demotywuje.

Izabela
@Nie

:( A można wiedzieć czym?

Wszystkim
@Izabela

Kłamstwami i podwójnymi standardami

Wiktoria

W jakim sensie nie rozumieją podstaw? I o co chodzi z tym sponsorowaniem Rosjan? Możesz to troszkę rozwinąć?

Co wchodzi w socjal Rexer Sp. z o.o.?

nic

mozesz sobie na spokojnie w prywatnym czasie całkowicie za darmo popracować w nadgodzinach.

Dariusz
@nic

Serio?? Myślałem, że czasy bezpłatnych nadgodzin u pracodawców już dawno minęły. Dużo jest tych nadgodzin czy są to jedynie pojedyncze przypadki?

@Dariusz

dużo :)

Izabela
@Odpowiedz

Ile tak średnio w miesiącu?

greg

Wielkie ambicje i plany pozbawione obecnie podstaw. Ta firma zapowiadała się obiecująco, ale Osoby, które świadczyły w firmie o wiedzy, uczciwości i profesjonalizmie odeszły. Ciekawe: dlaczego w tak krótkim czasie? Na ich miejsce przyszły takie, które interesuje przede wszystkim zapchanie własnych kieszeni, tak żeby się nie napracować, a jak przy okazji będzie na kogo zrzucić odpowiedzialność to już w ogóle super. Takie osoby w połączeniu z niedoświadczonym i słabym prezesem, który cierpi na przerost własnego ego pasują do siebie idealnie, bo wszyscy kryją się wzajemnie i jest miło. Firma stwarza pozory stabilności i prestiżu, ale trochę zastanawiające, że poza jedną osobą i zarządem wszystkie szukają nowej pracy. Najwyraźniej nie jest tak kolorowo. Pozostaje obserwować...

@greg

A kto był taki ceniony i odszedł? Nikt nie jest niezastąpiony. To właśnie duże ego pisze tego typu posty. Akurat po odejściu kilku "fachowców" atmosfera znacznie się poprawiła. Wcześniej cała kadra była skłocona. Ale niektórym to odpowiadało.

Greg

W biurze się Wam poprawilo chyba. Myślicie tylko o biurze i ten post to potwierdza. Chociaż czopek stale narzeka inmowi ze w biurze robią wszystko zle a on nieomylny. Na budowie jest tylko gorzej odkąd czopek robi co chce bo nikt go nie kontroluje. Ten kłamca i (usunięte przez administratora) powinien dawno frytki sprzedawać a nie pracować jako kierownik. Bezczelny gówniarz, który nie szanuje ludzi. Do pięt nie dorasta niektorym.

@greg

Tak, szczerze to nie ma kogo obserwować. Firma działa na tzw. rympał, zatrudniają emerytki i upadłe pseudo gwiazdy..

Czy firma Rexer Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Nie

Panuje przeświadczenie, że kobieta wie i może mniej. Niestety utwierdzane jest to również przez same kobiety w firmie (właściwie to jedną starą, która jest nietykalna).

@Nie

Piszesz tak, jakby tych kobiet pracowało tam znacznie więcej. A jakoś nie wierzę, że macie tam dziesiątki inżynierek.

@Wiktoria

Powodzenia zatem ;-)

Wiktoria

Hej, po jakim czasie można liczyć na umowę na stałe jako specjalista ofertowania w Rexerze? Czytałam, że na początku jest okres próbny. A później? Czas określony czy nieokreślony? Można tutaj liczyć na stabilne zatrudnienie? Jak zmienia się stawka po przejściu z jednej umowy na drugą? :)

Poldek

@Jarek czyli ekipa zgrana...Ciekawe jak teraz, czy też taka fajna paczka

Zbynio

Trudno zdobyć informacje jak się pracuje. W internecie mają bardzo dobrą opinię. Może ktoś napisze coś o pracy?

Jarek
@Zbynio

Powiem tak. Praca 10 godzin codziennie. Kierownicy budowy pod pantoflem dyrektora. Nic nie można się odezwać a tym bardziej mieć własnego zdania. Zwolniliśmy się ekipą ok roku temu i z tego co mi wiadomo Prezes nadal nie zdaje sobie sprawy, że Pan Dyrektor nie nadaje się na stanowisko. Jeżeli się sprzeciwisz to będzie się mścił. Jedynie plus to wypłata na czas.

karlos
@Jarek

ekipa? ta która kradła czy ta która nic nie umiała?

Czy w Rexer Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Nie, są zawierane umowy o prace na 3 msc okres próbny

Ferdek

Nie wyobrażam sobie żeby na budowie rządzili pracownicy. Firma dobra bo dobrze kierowana!!

Daniel

Wiecie czy firma potrzebuje aktualnie ludzi? Jakieś dodatkowe informacje byłyby mile widziane.

Sławek
@Daniel

Wiem, że poszukują monterów instalacji, klimatyzacji oraz spawaczy instalacji.

Fajna firma, zgrany zespół. Praca trudna i często ciężka ale można liczyć na wdzięczność zarówno słowna jak i pieniężna.

Zostaw merytoryczną opinię o Rexer Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Rexer Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rexer Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Rexer Sp. z o.o.
  • Szwajcarska 11