Opinie o IGP Operations PL Sp. z o.o. w Siestrzeń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie IGP Operations PL Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie IGP Operations PL Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IGP Operations PL Sp. z o.o. w Siestrzeń

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Nóż Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie. Pieniądze słabe żadnych dodatków do pensji. O jakichkolwiek możliwościach awansu można zapomnieć. Nawet zwykłe wyjście na papierosa boli dyrektora. Choć byś miał nawet bardzo dużą wydajność to nie zostaniesz doceniony bo będziesz traktowany na równi z pęsetami. Jeśli chodzi o ludzi jest sporo spoko osób. Ale zapewne to się szybko zmieni.

Teresa Nowy wpis
@Nóż

Wyjście na fajkę boli? Przecież chyba normalnie przysługuje tu przerwa, więc chyba można wtedy robić co się chce?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Jaki dress code obowiązuje w IGP Operations PL Sp. z o.o.?

Maria

Jak wygląda obecnie możliwość zatrudnienia w czasach epidemii i w związku z rządowymi restrykcjami w firmie Igp Pulvertechnik Polska Sp. z o.o.? Czy pracodawca zapewnia swoim pracownikom maseczki jednorazowe i płyn do dezynfekcji rąk, czy jest to we własnym zakresie? Na jakie wynagrodzenie można obecnie liczyć na początek? Jakie są oferowane benefity lub dodatki do pensji?

Pracodawca Nowy wpis
Pracodawca
@Maria

Dzień dobry, oczywiście. Jest kilka rodzajów maseczek do wyboru, środki do dezynfekcji również.

Czy w Igp Pulvertechnik Polska Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Anna
@Pytanie

tak, jest pakiet opieki zdrowotnej, system premii oraz karta multisport.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Igp Pulvertechnik Polska Sp. z o.o. na stanowisko Doradca Terenowy - branża agro - nasiona bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Nikt

Nie polecam pracy w tej firmie(usunięte przez administratora) Nie masz szans na podwyżkę, nie ma mowy o podwyższaniu kwalifikacji, awans itd.(usunięte przez administratora)

Jak wygląda oferta pracy u nich w przedsiębiorstwie Igp Pulvertechnik Polska Sp. z o.o. w miejscowości Siestrzeń? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe info. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o IGP Operations PL Sp. z o.o. - Siestrzeń

IGP Operations PL Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Żelechowska 2B
    96-321 Siestrzeń
  • NIP: 5291617994 REGON: 16358516 KRS: 0000170671

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

IGP Operations PL Sp. z o.o.