Convoy Logistics Platform Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Convoy Logistics Platform Sp. z o.o.

Wiecie może, czy w Convoy Logistics Platform Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Zofia Nowy wpis

z czego wynika brak opinii od dwóch lat? kiedy były prowadzone ostatnie nabory? widziałam, ze Koordynator do spraw transportu był potrzebny dwa lata temu a obecnie wisi ogłoszenie dla Logistyka. Czy ktoś do niego się odniesie? ktoś pytał o relację z szefostwem, jaką styczność się z nim ma z perspektywy tego stanowiska?

Były pracownik 123 Nowy wpis

Faktycznie, jeszcze niedawno była tu spora ilość negatywnych postów z zakresu kilku ostatnich lat - niestety były to wypowiedzi bardzo nieostrożne. Większość z nich zawierała imię lub inicjał nazwiska konkretnej osoby oraz bardzo emocjonalne określenia, które (niezależnie czy zasłużone czy nie) miały charakter obraźliwy. Zapewne została złożona skarga i Serwis nie miał innego wyjścia niż te posty usunąć. Dlatego w takich opiniach najlepiej zachować spokój, unikać imion lub inicjałów (bo może to zostać uznane za naruszenie) i zwyczajnie opisać fakty. Bo te fakty mówią same za siebie i nie trzeba niczego dodawać.

Czy w Convoy Logistics Platform Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Ktoś

Czy jest aż tak źle z szefostwem? A jak przez pracowników jest odbierany dział księgowości?

Czy kandydat na stanowisko KIEROWCA AUTOBUSU w firmie Convoy Logistics Platform Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Kamil

A to prawda ze firma czasami nie płaci na czas ?

Mariusz
@Kamil

Zawsze płacą na czas! Ale poziom firmy - to podstawówka. Są osoby, które zajmują się tym, na czym kompletnie się nie znają. Jak chcesz mieć stabilny stan psychiczny to NIE JEST pracodawca dla Ciebie!!!

Magdalena
@Mariusz

Dlaczego piszesz, że poziom firmy to podstawówka? Czy nie ma jakichś szkoleń dla pracowników, którzy na danym stanowisku sobie nie radzą? Czy podczas rekrutacji na dane miejsce nie trzeba było posiadać jakiejś wiedzy na temat tego czym w późniejszym czasie będzie się zajmować?

Radek

Witam poszukuje podwykonawcy na rejon słupsk ktoś coś podpowie

Co aż tak żle?

Wiktor

Rzadko tu zaglądacie a ja interesuję się firmą pod kontem pracy. Podpowiedzcie czy warto aplikować?

IamOK
@Wiktor

Czytaj co ludzie piszą na dole. Absolutnie nie.

Zofia

A jesteś przy tym w stanie podać jakiś powód z aktualnego doświadczenia? Opinie są dość dawne i mało merytorycznie ujęte. Jaka jest atmosfera teraz w biurze, ile osób pracuje i jaki jest średni staż?

Judyta

To aż takie plotkarstwo w formie duze?

Anka

Nie macie zbyt dobrej opinii o firmie. Miałam zamiar aplikować i teraz zastanawiam się.

Witek

Od dawna nikt nie zagladał na forum z jakiegoś powodu? Mam nadzieję, że to dobra praca?

Nickshery

Bryl to oszust jakich mało, nie odbiera telefonów ani nie odpowiada na wiadomości, jest winien pieniędze za wykonaną pracę... Zgadzam się z postem poniżej! Przeswietlcie firme

Peras

Wspolpracujecie z największymi (usunięte przez administratora) jakich w życiu spotkałem. Jeśli jest możliwość przeswietlcie spółkę Bryla i Wójcika bo ludziom(usunięte przez administratora) Jeśli chcecie kontakt do chłopaków i dowody bo ja już na nic nie liczę to zapraszam do kontaktu . Perek929@wp.pl Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przeswietlic wspólników

Zostaw merytoryczną opinię o Convoy Logistics Platform Sp. z o.o. - Niepołomice

• Jak się pracuje w Convoy Logistics Platform Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Convoy Logistics Platform Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Convoy Logistics Platform Sp. z o.o.?

Convoy Logistics Platform Sp. z o.o.