Dasko Logistics Sp. z o.o.

Opinie o Dasko Logistics Sp. z o.o.

NIEDZIECKI

DASKO pełen profesjonalizm trzeba pracowac nikt za darmo nic nieda.firma jest naprawde rzetelna i bardzoooo dobra pracuje tu już 7 lat i naprawde dobrze jest.

Kamila
@Zainteresowany

A powiedziałbyś jak spora jest rotacja u nich w ciągu roku? No i czy ze względu na kryzys gospodarczy to czy u nich są przyblokowane podwyżki? Bo myślałam o zatrudnieniu do nich, ale chciałabym mieć możliwość rozwoju i awansu, który jest tożsamy z podwyżką.

@Wojtek

Rok robi tutaj jakąś różnicę? To i tak długi staż, raczej o czymś świadczy?

Wojtek

6 lat Piotrek pracujesz w Dasko

Jakie są mocne strony pracodawcy Dasko Logistics Sp. z o.o.?

Turysta

Pracuje 9 lat i nie szukam pracy, kto umie lepiej zarabiać to niech piany nie bije, płacą tak jak trzeba a pracować i wykonywać polecenia planistów trzeba. Komu nie pasuje To nie jest praca przymusowa , nie psujcie atmosfery idźcie gdzie lepiej

@Turysta

Czyli jak ktoś ma łeb na karku, to można tu znaleźć stabilne zatrudnienie i zarobić dobre pieniądze? No, no - 9 lat to już coś :) Przez ten czas regularnie firma zwiększała wynagrodzenia? Dużo jest pracowników, którzy mogę się pochwalić takim stażem pracy, jak ty? Czy rotacja jest jednak? Wiesz może co z przyjęciami do firmy aktualnie? Na ich stronie piszą o braku nowych ofert pracy:/

@Turysta

Skoro zarobki są takie jak trzeba, to może dasz mi znać, czy składają się one tylko z podstawy? Czy poza nią można spodziewać się jakieś premii, dodatków? Rozjaśnij, jeśli możesz:)

Paweł Nowy wpis

Witam Chciał Bym Uzyskać Informacje Czym Ta Firma Się Zajmuje Bo Chciał Bym Podjąć Tam Prace

Witam, poszukuje pracy jako kierowca międzynarodowy. Niestety aktualnie brak jakichkolwiek ofert. Czy ktoś posiada wiedzę na temat najbliższych możliwych przyjęć? Jeżeli ktoś pracuje jako kierowca dla firmy, będę wdzięczny jeżeli napiszecie ile można dostać za jednorazowy wyjazd i gdzie najczęściej są kursy

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Dasko Logistics Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Henryk Szakal

Słabe pieniądze w porównaniu do innych firm.

Jarek
@Henryk Szakal

Jakich innych? Tak każdy może pisać podaj konkrety

NIEDZIECKI

Wojtek

6 lat Piotrek pracujesz w Dasko

@Wojtek

Rok robi tutaj jakąś różnicę? To i tak długi staż, raczej o czymś świadczy?

@NIEDZIECKI

7 lat robisz i chyba boisz się nosa wychylić i znaleźć coś normalnego. Zabawa z paletami plus targanie 800kg ręcznym wózkiem na almelo, albo nocki na gmbh za te pieniądze to śmiech. Za 2na2 w D dają juz po 2 tyś €, także nawet z twoim stażowym kasa w dasko jest bez szału, dlatego ogłoszenia są wszędzie gdzie tylko się da ....

@Szczery

A nie da się poprosić o podwyżkę albo coś takiego? Przecież jak tyle lat się pracuje to to jest chyba dobry argument żeby podwyższyli pensję?

Niedziecki
@Szczery

Chyba nie zrozumiałeś chłopcze treści mojej wiadomości napisałem że dobrze jest w dasko a ty wypisujesz że boje sie nosa wychylić i znaleźć coś normalnego więc wróć przeczytaj uważnie i wtedy wypisuj swoje mądrości.

@Anna

Pewnie, że są podwyżki tylko i wyłącznie po przepracowanym okresie tzw stażowe. Żadnych innych podwyżek nie ma i pewnie nie będzie bo firma nie ma na to pieniędzy ????

@Niedziecki

Pewnie, że jest dobrze. Zwłaszcza dla kogoś komu Dasko uratowało życie. Dla takich ludzi nie ma lepszej firmy. Pytanie tylko dlaczego na facebooku rekrutacja trwa i posty co chwilę się ukazują. Jakoś rozmawiam z pracownikami i auta nie dochodzą tylko zwalniają się ludzie bo kasa nie jest adekwatna do tej pracy tym bardziej biorąc pod uwagę inflacje. Pójdziesz pracować do NL czy D masz odpowiedni kontrakt i na start lepszą kasę tutaj szał był z 10 lat temu. (usunięte przez administratora) Dla Ciebie jest dobrze bo masz wypłatę na czas czy dostaniesz laczki na lato, albo okulary przeciwsłoneczne?

Szczery

Jak sam nick wskazuje jestem szczery, zresztą poczytaj opinie czy tutaj czy na innych forach, mało kto opisuje tą firmę w superlatywach. Ale skoro dla ciebie jest tak (usunięte przez administratora) to tylko pozazdrościć, że potrafisz cieszyć się z byle czego i chociaż by pluli w twarz będziesz twierdził, że pada deszcz... Pozdrowionka

@Szczery

Panowie, rotacja jest wszędzie, w każdej firmie i w każdej branzy. Zwlaszcza ze wzgledu na kryzys gospodarczy.

Kamila
@Zainteresowany

Honorata

Dasz znać czemu? Fajnie byłoby poznać jakieś konkrety, szczególnie jeśli nie polecasz pracy w firmie. Tata myśli nad stanowiskiem Kierowcy Międzynarodowego. Wyczytał o premiach, dietach, jakimś systemie motywacyjnym. Jak to wygląda?

Czy Dasko Logistics Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Aznar

Tak od 8-15 weekendy wolne ????

Cezar

Za 4,5 tys.złotych podstawy na umowie i jeszcze piszą w ogłoszeniu że zadbaj o swoją emeryturę , to chyba jakiś żart .Niby że tak troszczą się o starość kierowcy .Robota u Holendra a pieniądze jak w Polskiej firmie .Za taką robotę minimum 3 tysiące euro netto ,przy trzech tygodniach przepracowanych w miesiącu .

DriverPL

Koledzy powiedzcie czy faktycznie dostaje się umowę zgodną z nowymi przepisami związanymi z pakietem mobilności czyli 5922zl brutto + wszystkie dodatki wynikające z różnic stawek w danym kraju ? I czy to jest tylko na papierze czy tak płacą. Jakie systemy pracy są do wyboru bądź jakie są narzucone przez firmę ? I jak sama praca przestrzegają czasów pracy kierowcy czy wydzwaniają proszę bo musimy tam dojechać ? Proszę o szczerą odpowiedź najlepiej od jakiegoś kierowcy który tam pracuje.

Łucja
@DriverPL

Chętnie przycupnę. Udało Ci się uzyskać jakieś informacje? Ciekawa jestem czy pracę można uznać za stabilną...

Alemelo

Nie

Roman
@Łucja

Umów nie ma do dzisiaj zgodnych z pakietem moblilnosci. Pensja stoi w miejscu. 52 euro na start masz, później 55 euro, po 2-3 latach 58 euro. Tak to wygląda.

Wanda
@Roman

Dużo ludzi doczekuje w tej firmie do tej stawki 58 euro? Czy jednak większośc szybciej odchodzi w poszukiwaniu lepszej pensji?

@Wanda

Nikt tu nie chce pracować. Stare dziady tylko robią, bo do emerytury im dużo nie brakuje.

Kebab

Podstawa 4520 brutto plus 330zl brutto za dzień żal

@Kebab

A czemu właśnie tak? Co z pakietem?

Karol

Cześć , czy jest tu ktoś kto pracował w tej firmie przynajmniej rok ?

Maja

No i fajnie, a z ciekawości na którym stanowisku jesteś i co takiego spoko tu jest? ;p

Cm

Dziennie po 7-8 rozladonkow frytki wszystko ręcznym wózkiem palety po 700-800kg a na koniec wymiana palet z paleciary na pake i tacho na max wyjechanie. Jak się nie postawisz co cały tydzień 15h pracy i same 9

@Cm

Ej strasznie dużo tego wszystkiego przecież. A z tym postawieniem co wspominasz, to jak się człowiek sprzeciwi to co wtedy?

Bolek
@Cm

Dobrze wiedzieć jakie panują warunki, widziałem ofertę i już chciałem dzwonić

@Bolek

Aż tak Cię to zniechęciło? W sumie to czego się spodziewałeś?

Borys

Dokładnie tak jest

Matko święta, jaki wywód. Nie przesadzasz czasem troszeczkę? Mogłeś zawsze aplikować do innej firmy skoro tutaj tak bardzo cię zdenerwowali.

Słabo płacą. Rekrutacja wieloetapowa i na koniec wielkie rozczarowanie ( znaczna negocjacje pensji). Strata czasu.

Olga
@Kandydat

z drugiej strony dobrze że to wychodzi na rozmowie a nie w momencie podpisania umowy albo co gorsza w pierwszy dzień pracy...

harry

witam może jakieś szczegóły pracy w dasko . Jak wygląda praca system oraz wynagrodzenie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Dasko Logistics Sp. z o.o. - Niepruszewo

• Jak się pracuje w Dasko Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dasko Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dasko Logistics Sp. z o.o.?

Dasko Logistics Sp. z o.o.