Opinie o Przedsiębiorstwo Drogowo Mostowe Maksbud Sp. z o.o. w Bielsk Podlaski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Drogowo Mostowe Maksbud Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Drogowo Mostowe Maksbud Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kruszywa - Obróbka kamieni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Drogowo Mostowe Maksbud Sp. z o.o. w Bielsk Podlaski

Było minęło Nowy wpis

Robiłem w tej firmie w 2016r.Kierownik budowy tzw."Żurawel" z krywiatycz to kawał ch..ja reszta dziada.myśli stary pasożyt że jest wielkim kozakiem.zero kultury

123 Nowy wpis

Jako były pracownik mogę powiedzieć tyle, ze minimalna krajowa x 10godzin dziennie, 5 dni w tyg + co 2 sobota, ewentualnie latem jak jest sporo roboty to każda sobota. Robisz wszystko. Często są takie cyrki typu pracujesz 10h z czego 2h to będą dojazdy z bielska do filii w siematyczach, oczywiście służbowym samochodem, w pracy jesteś 12h płacą Ci za 10 i tako. Nie polecam

Wojtek Nowy wpis
@123

To (usunięte przez administratora) jest.robiłem tam.nie polecam

Wacek Nowy wpis

Witam.warto iść do firmy maksbud?

Potencjalny pracownik

Uwaga dla kandydatów na roboli stawka 28 brutto wymagane prawo jazdy C+E i uprawnienia na maszyny budowlane

Andrusza
@Potencjalny pracownik

To robotnik drogowy na jaką stawkę może liczyć?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Drogowo Mostowe Maksbud Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku OPERATOR KOPARKI?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Na stronie internetowej InfoPraca.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Przedsiębiorstwo Drogowo Mostowe Maksbud Sp. z o.o.. Poszukiwani są Kierowca. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Wojtas

W tej firmie nie ma czegoś takiego jak kierowca. Tutaj wszyscy robią wszystko. Dzisiaj jeździsz ciężarówką, jutro idziesz do łopaty a w kolejny dzień jeżeli masz uprawnienia to robisz czy to na koparkoładowarce czy na rozściełaczu do masy asfaltowej. Jest to ROBOTNIK DEOGOWY i tyle w temacie. Jeżeli masz prawo jazdy to jeździsz samochodem ale jak masz słabe plecy, układy i jest mało roboty na samochody to idziesz zwyczajnie do łopaty pracować razem w innymi na budowie dróg. Szef sieje postrach na firmie i panuje dziwna atmosfera.

Justyna

Czy wybierając się na rozmowę do Maksbud warto się jakoś specjalnie przygotować? Czy pracodawca już podczas rekrutacji weryfikuje nasze umiejętności lub wiedzę? Jeśli tak, to w jaki sposób? Jak taka rozmowa kwalifikacyjna przebiega w firmie? :)

Ola
@Justyna

Ciężka rozumowa Pozdro Michał

Tymek

Nie można powiedzieć, że jesteście częstymi gośćmi na tym wątku. Jest tak dobrze i dlatego brakuje chęci do pisania?

Czy Przedsiębiorstwo Drogowo Mostowe Maksbud Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Inco

Tak

Terum

Tak, najchętniej do łopaty

Lk

Może ktoś uzasadnić czemu jest tam tak źle ? Słowo dno moze dla każdego co innego oznaczać. Interesuje mnie ile godzin dziennie się pracuje. Jak to jest z tymi pracującymi sobotami ile ich wypada. Ile płacą za przestoj zimowy. Ile można zarobic na godzinę będąc kierowcą. Atmosfera . Szukam czegoś na miejscu i się zastanawiam czy warto tam iść.

Gówno nie firma

Firma dno

Witek

(usunięte przez administratora)nie firma.zero kultury.bałagan porażka

Lecho

Maksbud to jest (usunięte przez administratora) firma

Pawel

Porażka

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Drogowo Mostowe Maksbud Sp. z o.o. - Bielsk Podlaski

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Drogowo Mostowe Maksbud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Drogowo Mostowe Maksbud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Przedsiębiorstwo Drogowo Mostowe Maksbud Sp. z o.o.
  • Mickiewicza 183
    17-100 Bielsk Podlaski
  • NIP: 5430201086 REGON: 8126918 KRS: 0000187227

Przedsiębiorstwo Drogowo Mostowe Maksbud Sp. z o.o.