Opinie o Fish N All Sp. z o.o. w Tyniec Mały

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fish N All Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fish N All Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fish N All Sp. z o.o. w Tyniec Mały

zainteresowany Nowy wpis

Firma zmieniła swój adres na Wrocław? Możecie dodać co aktualnie się dzieje a może warto aplikować?

krysia Nowy wpis

pracowalam w fish'n'all. prezes porywczy, raczej trudny w odbiorze, ale zdecydowanie wyplata zawsze na czas. nie wiem jak bylo z jego poprzednia firma. w tej nie ma z tym problemu. prezes jest wlochem i taki ma tez temperament - wystarczy nauczyc sie puszczac to mimo uszu.

justyna311

Hej, czy może coś się zmieniło w podejściu firmy do robienia biznesu? W dalszym ciągu nie za bardzo można im ufać? Zastanawiam się nad podjęciem z nimi współpracy bo warunki brzmiały kusząco, ale nie jestem pewna czy kiedykolwiek zobaczę wypłatę? Prosiłabym Was o więcej detali, jeśli ktoś mógłby się podzielić byłabym wdzięczna.

Zbigniew Nowy wpis
@justyna311

A jakie warunki Ci zaproponowali? I skąd ten pomysł, że mogliby nie wypłacić Ci pensji?

patrycja Nowy wpis
@justyna311

Hej, @justyna311 możesz powiedzieć coś więcej o ich propozycji? jakie warunki Tobie zaproponowali? Zdecydowalas sie na wspolprace z ta firma?

Wiecie czy Fish N All Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

lol

nie - nie, nawet wypłaty pracownikom nie udostępniają xD

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Fish N All Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
wiedza

niestety fabio stefanelli wraz z ojcem to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) . Liczne pozwy indywidualne i zbiorowe są na to dowodem .

Bolo

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać o firmie? Zawsze macie możliwość zmiany pracy!!

!@#$%^
@Bolo

a skad wiesz ze te osoby tam jeszcze pracuja a nie zmienily? nie wyglada na to jakby dalo sie cos pozytywnego napisac :D

Wiktor

Wiem, że firma ma dobra opinię i zastanawiam się kto tu pisze?

xD
@Wiktor

najwyraźniej zadowoleni kliencii................................ xD a dobra opinie o firmia ma kto? wlasciciel....?

bua
@xD

taaa, "dobrą opinię" - jak egs sp z o o

odradzam

odradzam

Konrad

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć jak się pracuje w firmie i czy warto aplikować?

Kamil
@Konrad

Wlasnie widzialem ogloszenie na kierowce i chcialem poczytac opinie ale po tym co czytam tutaj i na opiniach o innej firmie tego prezesa - EGS - to chyba szkoda czasu na wysylanie cv zeby nie wpakowac sie w jakies szemrane interesy

haha

bo to ta sama firma co E.G.S. Sp. z o. o. bodajże z namyslowa wystarczy tam wejsc i piczytać

Zostaw merytoryczną opinię o Fish N All Sp. z o.o. - Tyniec Mały

Fish N All Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Ryszarda Chomicza 14
    55-040 Tyniec Mały