Opinie o Framo Morat Polska Sp. z o.o. w Nowa Ruda

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Framo Morat Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Framo Morat Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Framo Morat Polska Sp. z o.o. w Nowa Ruda

zniesmaczona

Zarobki najniższe w strefie, cały czas normy w górę, ludzie fajni ale kierownictwo do bani, brak stażowego

Pozytywna
@zniesmaczona

Ja pracuję tam już kilka lat i jestem mega zadowolona. Bardzo fajna atmosfera. Kierownik zawsze z szacunkiem odnosi się do wszystkich. Z resztą kierownictwa jest różnie ale znałam gorszych.

Administrator Nowy wpis

Szukam pracy w mieście Nowa Ruda. Zainteresowała mnie oferta firmy Framo Morat Polska Sp. z o.o.. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 5100 ?

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę Framo Morat Polska Sp. z o.o. na stanowisko Administrator IT? Pojawiło się 8 października na Pracuj.pl. Planujecie na nie aplikować?

Ado Nowy wpis

(usunięte przez administratora)zarobki na samym dnie oczywiście nie dowiesz się co oferują za wszelką cenę ukrywają ta informacjię-stara sztuczka (usunięte przez administratora) prywaciarzy. Pytania głównie z wiersza poleceń, nikt takich pytań na zachodzie nie zadaje bo jest oczywiste ze wszyscy kożystają z google. Welcome to Poland!! Pozdrawiam

zniesmaczona

Pozytywna Nowy wpis
@zniesmaczona

Znam osoby które tam pracują i wiele słyszałem, wynagrodzenie marne, no i tylko normy podkręcanie ponad siły ludzkie , do tego chamstwo ze strony kierowniczej bo trzeba ludzi trzymać krótko za pysk, można powiedzieć że idziemy w stronę Korei Północnej bo Niemiecka firma znalazła Polskich poganiaczy (kierownictwo) by ścigali rodakow za fachową pracę, za nędzne grosze... Wstyd !!!

Aplikowałeś do Framo Morat Polska Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Controllingu? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Zygmunt

Zarobki poniżej oczekiwań, najniższe w całej strefie, atmosfera do bani,kierownictwo również.Pracowalam parę lat to wiem,nie polecam.

Urszula
@Zygmunt

Parę lat? Czyli za długość stażu pracy można liczyć na wyższe wynagrodzenie? U Ciebie tak ostatecznie było?

Zygmunt
@Urszula

Za staż nie ma nic....lipa

Edyta

Czytam ze chyba nie jest tak źle skoro zarobki wyższe niż minimalna. Czy ktoś byłby tak łaskawy i podał mi pełna kwotę netto tutaj jaka się dostaje?

Lidia

Hej! Firma aktualnie poszukuje na stanowisko Pracownik działu logistyki. Oferują możliwość rozwoju zawodowego - czy ktoś wie o jakie szkolenia chodzi? Zależałoby mi na nauce języków.

karola

Mój mąż pracuje tam już dwa lata. Jest bardzo zadowolony.

Terenia
@karola

Czyli atmosfera miła? Zarobki jakie?

Men
@karola

Buha ha ciekawe z czego jest zadowolony z tego wyzysku czy buha ha z pieniedzy

Sick

Chyba jako kierownik

@Terenia

Atmosfera fajna, zarobki kilka stów wyższe niż najniższa.

@Men

Cóż, niektórym nic nie dogodzi. Całe szczęście to wolny kraj i dla wszelkich niezadowolonych droga wolna. Jeden woli pracę na miejscu za mniejsze pieniądze, a inny woli więcej kasy, ale dojazd do pracy dwugodzinny. Kwestia wyborów.

Mania

Kobiety pracują na męskich stanowiskach??? Tragedia

Edyta
@Mania

Bez przesady - w końcu mamy teraz równouprawnienie. Chyba już nikogo nie dziwi to, że kobiety wykonują obecnie cięższe prace niż wcześniej. W Framo Morat szukają teraz Operatora CNC oraz Pracownika działu montażu: https://pl.framo-morat.com/kariera/ Może sama chciałabyś spróbować swoich sił w takiej firmie? Co Ty na to?

Byly

Szkoda gadać wyzysk ludzi marne zarobki

Zostaw merytoryczną opinię o Framo Morat Polska Sp. z o.o. - Nowa Ruda

• Jak się pracuje w Framo Morat Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Framo Morat Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Framo Morat Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Framo Morat Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Framo Morat Polska Sp. z o.o.
  • Spacerowa 30
    57-402 Nowa Ruda

Framo Morat Polska Sp. z o.o.