Opinie o Monter Glob Sp. z o.o. w Czerwonka-Parcel

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Monter Glob Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Monter Glob Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia organiczna, nieorganiczna i przemysłowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monter Glob Sp. z o.o. w Czerwonka-Parcel

Grzegorz Spawacz

Poziom znajomości tematu przez kierownika Radosława jest tragoczny. CZekam aż coś się tam zawali. Ci ludzie nie umieją lego układać. Masakra

@Grzegorz Spawacz

A kto w ogóle rekrutuje takie osoby na stanowiska kierownicze? To są osoby z zewnątrz czy jest szansa na awans wewnętrzny? Jeśli można awansować wewnątrz firmy to jakie kryteria wtedy trzeba spełniać? Kto poniesie odpowiedzialność, jeśli tak jak piszesz coś się zawali?

Poszkodowany

Toksyczna firma , omijać szerokim łukiem

Karolcia
@Poszkodowany

A dlaczego toksyczna? Wypowiadasz się jako pracownik? Opowiedz o co dokładnie chodzi, proszę, bo mąż się właśnie nad pracą tutaj zastanawia. Ktoś wie jaką stawkę godzinowa teraz dają dla montera w delegacji zagranicznej? Kiedyś pisaliście tutaj o 10 euro - podnieśli ?

Seba 1 Nowy wpis

A z kim lepiej się współpracuje?

Gaba Nowy wpis

Na stronie firmy są wymienione wolne etaty i one są wszystkie aktualne czy po prostu ktoś tego nie zdjął? Bo między innymi jest stanowisko brygadzisty i to byłaby praca idealna dla męża. Tylko szczegółów jakoś mało.... Można znać chociaż wysokość pensji?

Ewa Nowy wpis

Średnio idzie dowiedzieć się czegoś konkretnego z tych komentarzy. Czy obecnie jest szansa na etat montera regałów magazynowych, tak jak 5 lat temu? Pytam oczywiście w imieniu męża. Czytam, że nie wymagali cv i ciekawe jak teraz jest. Swoją drogą to na jakiej podstawie jest weryfikowany kandydat? Umowę dawali zleceniówkę łamaną na umowę na czas nieokreślony. Dobrze rozumiem, że zleceniówka jest na okres próbny?

Alfred Koczarek Tarnów

Ostatnio pracownicy tej firmy zanieczyścili materace moczem i kałem oraz ściany krwią. Bardzo pijani i agresywni Nie polecam

Rozmowę kwalifikacyjną w Monter Glob Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko ELEKTRYK , ELEKTROINSTALATOR?
Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Monter Glob Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Monter?

Grzegorz Spawacz

@Grzegorz Spawacz

Poszkodowany

Toksyczna firma , omijać szerokim łukiem

Karolcia
@Poszkodowany

Czy pensja w Monter Glob Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Monter, ich ogłoszenie jest 2 listopada na Pracuj.pl.

CYRK

haha dzisiaj kolo dzwonił do pracy jako monter miałem jechać do FRANCJI ZA 6 EURO NORMALNIE PADŁEM

ko
@CYRK

w polsce 30zl/h daja w delegacji

obserwator

Witam wszystkich,coś tu słabo z tymi wpisami ,może ktoś napisać coś więcej o pracy w delegacji np. Francja

Rambo
@obserwator

Dostajesz 10 euro i za to masz się nażreć Stawka za godzinę godna nędzarza Ludzie piją i się biją Chcesz do kryminału to się zgłoś A - dodatkowo , jak noe wyrobisz normy to pracujesz za darmochę

Grot

(usunięte przez administratora) to ośrodek wczasowy przy tej firmie Ostre chłopaki , dużo koksu i gruchę wali Ci gość pod nosem bo na 5 metrach 10 chłopa śpi , Tragedia i pazury od roboty bolą

To najgorsza firma w jakiej robiłem Poprzednio pracowałem kilka lat w K2 i różnica jest ogromna , tu po prostu obiecali więcej kasyna dostałem (usunięte przez administratora)

Barbara
@Adam

Dlaczego Monter Glob to najgorsza firma w jakiej robiłeś? Co tu jest nie tak według Ciebie? Masz na myśli jakieś konkretne warunki pracy? Jakie?

@Barbara

Ludzie piją i są agresywni

Olek

@Adam co najbardziej ci tu nie odpowiadało?

Bart
@Olek

Wymuszenia i pobicie Jeden to nawet psa pobił w szale po tym jak się naćpali

Pytający?
@Bart

Nie rozumiem oceny firmy poprzez pracowników? Panowie zazwyczaj pracują w delegacji, na której nie ma Pracodawcy czy też innych istotnych osób. Ile ludzi tyle charakterów, mieszanka narodowości, według mnie jest ok.

Jacek
@Pytający?

A sam może pracujesz też w Monter Glob? Jestem ciekaw czy przyjmują tam osoby bez większego doświadczenia, świeżo po studiach. Wiesz coś na ten temat? :)

Rysz
@Pytający?

Jaka mieszanka narodowości Pijane Ukraińcy czy Polaki to samo Bydło jest Pracować się nie da Kwatera upał i smród , 6 w pokoju że się pozygac można i wszyscy piją berbele

Bartek Nizioł

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Pracownicy z kryminału - alkohol i narkotyki. Szef tez narkoman , ostatnio podpalił samochód. Jak się postawisz to można dostać lanie. Ja chciałem pracować ale bałem się zasnąć na hotelu.

Cyryl Cz

Witam, jestem firmą wynajmującą pokoje dla Firmy Monter-Glob na ma od początku roku 2019. Wynajem trwa cały czas od początku roku 2019. Nasza współpraca układa się bardzo pozytywnie. Nie było żadnych zastrzeżeń ze strony moich pracowników co do nocujących pracowników firmy Monter-Glob. Firma wynajmuje u nas pokoje dla kilkudziesięciu pracowników. Płatności są terminowe, bardzo dobry kontakt. Polecam.

Rafał

Masz jakieś informacje o samej pracy w firmie Monter Glob? Chciałbym za pośrednictwem wątku ustalić, czy jest to przyjazne miejsce pracy. W Twojej ocenie warto aplikować?

Monter
@Rafał

Witam Proszę nie czytać negatywnych wpisów konkurencji tylko zadzwonić do firmy i umówić się na spotkanie .Wtedy Pan będzie mógł sam wyrazić swoją opinie

Refaktor
@Cyryl Cz

Cyryl - co Ty piszesz ????? U mnie zniszczyli ściany i łóżka (usunięte przez administratora) Proszę nie kłamać , non stop porno na laptopach , łóżka zanieczyszczone i balangi Jak uwagę żona zwróciła to chcieli pobić Nie !!!!! Nigdy więcej

Ciekawski00'
@Refaktor

Zastanawia mnie fakt jakim prawem zaglądał Pan w ich prywatne rzeczy ? Bo przecież skąd Pan wie o porno w laptopach?

2020

Ci, którzy chcą pracować w firmie, powinni być przygotowani na spocenie się jak koń pod koniec dnia pracy, a pójście do toalety tylko w czasie przerwy obiadowej. W przypadku nieprzestrzegania normy dziennej odliczane są godziny pracy. Takie są wymagania szefa firmy. Wiem to.

Dzwoniłem w sprawie pracy - nie wierze aby te wpisy to konkurencja pisała Pan z którym rozmawiałem , poziom kultury bardzo niski. Nie potrafił się wysłowić po polsku normalnie , warunki słabiutkie , Ja podziękowałem

nowy
@Michał

Niewiem z kim pan rozmawiał ale ja rozmawiałem z całym szefem i rozmowa była naprawdę odpowiednia przedstawił mi wszystkie warunki .

Tadek
@nowy

Nie wiem ale ja także nie odniosłem dobrego wrażenia Szukają naiwnych bes Doświadczenia Za grosze

Uwec

Nie pracuje tam i to jest dobra wiadomość

Waldek

Firma krzak pojechałem na montaż , siedziałem w hotelu 5 dni i roboty ni ma. (usunięte przez administratora) nie dla mnie taka robota.

Ryszard
@Waldek

Nie bardzo Cię zrozumiałem. Pojechałeś do pracy i okazało się, że pracy nie było? Czy zgłaszałeś to do pracodawcy i starałeś się rozwiązać ten problem? Na stronie firmy jest oferta rekrutacyjna na stanowiska: monter regałów wysokiego składowania, brygadzista monterów regałów wysokiego składowania, spawacz, pracownik budowlany do wykończenia wnętrz i pracownik magazynowy i wygląda na to, że jest sporo pracy. Możesz to wyjaśnić?

Waldek
@Ryszard

No tak było Nie wiem co się stało ale Musiałem zjechać na własny koszt Ponoć papierów nie zrobili i nie można było robić Ogólnie to fatalne towarzystwo wiec nie polecam

Ryszard
@Waldek

Czyli nie pracowałeś bo nie miałeś wyrobionych odpowiednich dokumentów. Jeśli to firma była odpowiedzialna za ich brak to powinna Ci to zrekompensować. Czy próbowałeś wyjaśnić sprawę i w zamian podjąć inną pracę?

Takeuch

Tak budowali ze się zawaliło

Zostaw merytoryczną opinię o Monter Glob Sp. z o.o. - Czerwonka-Parcel

• Jak się pracuje w Monter Glob Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Monter Glob Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Monter Glob Sp. z o.o.?

Monter Glob Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 17 ocen.
  • 47E
    96-500 Czerwonka-Parcel