Opinie o BGR Technika Sp. z o.o. w Jelonek

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy BGR Technika Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w BGR Technika Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BGR Technika Sp. z o.o. w Jelonek

Byłem tam.

Szkoda gadać , brygadziści to sami alkoholicy,atmosfera karygodna , ogólnie wciąż brakuje ludzi ,więc sami sobie odpowiedzcie dlaczego!!!Nigdy nie polecił bym tego cyrku.A komentarz niżej chyba napisany przez kogoś z biura ????

ZZZZZ

Nie zgadzam się z taka opinią. Dobry pracownik nie ma takich problemów!

Koniczyna

Jeśli chcesz lizać tyłek brygadziscie, bhpowcowi i prezesowi to będziesz pracował ram latami ale jak się odezwiesz ze za mało ci płacą albo nie daj boże wypadnie ci jakiś pilny wyjazd do Pl to cie zwolnia i to dyscyplinarnie

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie dzieje się w firmie?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie BGR Technika Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Porazka

Nie polecam. Atmosfera w pracy tragedia. Ludzie nie szanuja sie na wzajem wieczne nerwy krzyki pospiech. Zarobki nie adekwatne do wysilku fizycznego i niebezpieczenstwa na wysokosciach.

Czarek

Może ktoś napisze jaka jest atmosfera i w ogóle czy warto szukać tu pracy?

Grzegorz

Czy ktoś pracuje w tej firmie? właśnie dostałem propozycje wyjazdu do Niemiec. Stawka nie za duża 10 euro na reke ale zus odprowadzony w calości od zarobków suchy prowiant, 30 dni urlopu, nadgodziny 50% - ulak i rodzinne itp zjazdy co 4 tyg. robota na stałe wydaje sie być ok i bo blizej domu. Moze ktoś coś powiedzieć więcej czy warto?wyplata na czas?

Walek
@Grzegorz

Nie nie warto. Połowa z tego nie jest prawdą. Na pewno nie są płatne nadgodzny. I na rękę wychodzi 8,60. Jak się odezwiesz że słyszałeś co innego to cie zwolnia. Nie idź.. Warunki mieszkaniowe w Hamburgu tragedia.

ernesto

Kierownik, który nie panuje nad swoimi ludźmi i dwóch ludzi(brygadzista i kierowca), którzy sprawiają, że praca z nimi jest karą.

Zostaw merytoryczną opinię o BGR Technika Sp. z o.o. - Jelonek

• Jak się pracuje w BGR Technika Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BGR Technika Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BGR Technika Sp. z o.o.?

BGR Technika Sp. z o.o.
  • Obornicka 8