Opinie o Zinner Logistics Sp. z o.o. w Siedlce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Zinner Logistics Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zinner Logistics Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zinner Logistics Sp. z o.o. w Siedlce

Były pracownik Nowy wpis

Nie wiem jak zinner logistisc ale Pan prezes założył kolejna spółkę. I również tam nie płaci pracowniką. Po prostu oszust. Wziął nasze prowizję i nam ich nie wypalił. Tylko obiecuje i daje słowo. Największy manipulant jakiego w życiu poznałam. Ludzi ma za nic żadnych skrupułów. Żadnych wyrzutów sumienia. Za nic ma to że pracownicy nie mieli z czego opłacić rachunków. Największy....oszust jakiego poznałam. Oszukał wszystkich pracowników i z żadnym nie rozliczył się do końca. Ja poszłam do sądu pracy a pieniędzy i tak nie wypłacił.

Igor Nowy wpis

moze wie Pani nazwe tej nowej spolki? pytam zeby znowu nie trafic na niego, mam niezaplacone FV z 2020 roku sprawa w komornika

Marcin Nowy wpis

jeśli ktoś również próbuje odzyskać kase na własną ręke, to nie ma sensu próbowałem już 5msc i cały czas nic i znajomy dał mi kontakt do kancelarii która zajmowała się jego sprawą i po 3msc kasa wpłyneła, jeśli ktoś też ma taki problem to polecam kontakt pod numer 516 328 185

Tartak Grudziądz

Niestety ja z firmą mam złe wspomnienia, nie chcieli mi zapłacić za 6 faktur na łączną kwotę 36tyś zł. Próbowałem wszystkiego dzwoniłem, prosiłem, nawet oddałem sprawę sądu i komornika, i nic, mam tylko nakaz zapłaty i bezskuteczną. a w końcu z polecenia od znajomego dostałem numer do kancelarii która zajmuje się takimi trudnymi sprawami i wzieli sprawę, a po około 4 albo 5 miesiącach dostałem przelew na połowe kwoty więc super, teraz czekam na kolejną rate. Jeśli ktoś ma taki sam problem jak ja to polecam kontakt pod numer 516 328 185

Agata Nowy wpis
@Tartak Grudziądz

Bardzo mnie ciekawi .. w jaki sposób tłumaczyli swoje niezapłacenie przez tyle czasu???

Artur

Jeśli ktoś jeszcze ma problem z odzyskaniem kasy to polecam kancelarię pod numerem 516 328 185, odzyskali kilka faktur, gdzie były już po bezskutecznej egzekucji komorniczej. nie wiem jak im to się udało ale zleciłem im już więcej spraw

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Zinner Logistics Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA

ale macie nieprofesjonalną stroną, wygląda jak z PRLu haha

Jadwiga

W PRL-u nie było stron internetowych , bo nie było jeszcze internetu

Łucja
@Jadwiga

XD dobra, zrobiłaś mi dzień. ;p A tam co treść ukryta jest to ktoś hejt jakiś dał czy był tam komentarz warty przeczytania?

ADA-TRANS

(usunięte przez administratora) ! oszukal mnie komornik nie pomogł, sąd NIC NIE POMÓGŁ!! zglosilam do kancelarii ktora pomogla czekalam długo ale chociaż skutecnie 572.300.704 .

PAKBUD
@ADA-TRANS

też polecam pana Szczęsniaka zajął się moją fakturą:)

Artur jaszewski
@ADA-TRANS

równiez mogę polecić współpracę z panem Wojciechem bo trzeba przyznać że sprawnie te pieniądze wróciły

Piotr transport
@Artur jaszewski

Już chciałem machnąć ręką bo windykacja sądowa nic nie dała ale dałem panu Szczęśniakowi i prowadził to karnie - niedawno mi zapłacili :)

klient
@ADA-TRANS

Od jakiej kwoty zajmuje się sprawami

Igor

Właśnie próbowałem zadzwonić pod ten numer, ale niestety nikt nie odebrał Mam też problem z płatnością

Wojciech Szczęśniak

teraz pod numerem 572 300 704

Jan

Prowadzimy sprawy sądowe przeciwko Zinner Logistics - działamy na własny koszt (+48 574 719 528).

Igor

(usunięte przez administratora) Nie płaci przewoźnikom!Omijać daleko!

Weronika
@Igor

Cześć @Igor, czy byłeś zatrudniony jako przewoźnik w Zinner Logistics? Czy chodzi Ci o jakieś opóźnienia w jednej wypłacie, czy dłuższy okres czasu- proszę podaj więcej informacji.

@Weronika

nie dostalismy oplaty za transport 550e , dostalismy nakaz zaplaty z odsetkami,na razie ta sprawa zajmuje sie komornik . gdy sie nic nie doczekamy od komornika pojdziemy droga postepowania karnego. jest nas tacych pokrzywdzonych sporo ..

Smyk
@Igor

Witam. Z tego co wiem postępowania komornicze są bezskuteczne! Też mam nakaz zapłaty wystawiony na tą firmę. Może wspólnie złożymy wniosek o upadłość? kontakt smykexpress@wp.pl

@Smyk

witam , tak teraz wiem , juz poszedłem w tej sprawie droga postępowania karnego

Weronika

Na swojej stronie Zinner Logistics pisze o ciągłym, dynamicznym rozwoju firmy: https://zinnerlogistics.com/. Czy to prawda? Jeżeli firma faktycznie brnie do przodu, oznaczałoby to duże możliwości rozwoju zawodowego. Czy macie jakieś informacje na ten temat?

Tomasz

Odzyskuję pieniądze od firmy Zinner Logistics. Wszystkie sprawy zakończone spłatą, zapraszam do kontaktu 603 -- 244 -- 912

@Tomasz

Polecam profesjonalne podejście do sprawy.

Nie polecam współpracy z tą firmą, trzeba upominać się o swoje pieniądze. W sprawie płatności polecam tutaj dzwonić: 787 098 982

prawda
@Marcin

Również polecam dzięki nim odzyskałam swoje pieniądze

Majka

Czy na magazynie jest system jakiś np 12/12 albo 48/24 ?

LukS

jak sprawa z f.v za usługi

martusia539

Witam, my również mamy nie uregulowane nalezności, na sz\częście tylko 1 faktura.

Bolo
@LukS

Nie płacą...(usunięte przez administratora)...żadnej współpracy z nimi

?

@Igor pracowałeś tu jako kierowca? skąd to wiesz?

@?

Jestem właścicielem tej firmy i wiem na 1000% ze nie zaplacyliscie nam i wiem nawet, że sprawa trafiła do sądu

Igor

UWAGA! Firma nie placi przewoznikam ! Sprawa zgloszona do windukacji! Faktura od marca 2020 roku nie zaplacona! Zero platnosci zero kontaktu!

kontakt
@Igor

Tutaj dzwoń 504 979 098 - Może Ci potwierdzić jak pieniądze odzyskał od nich.

Rekr

Tak.Od kwietnia 2020 firma rusza z kolejnymi rekrutacjami.Ciągły rozwój i elastyczne dostosowanie się do aktualnej sytuacji. hr@zinnerlogistics.com

Gutek

@Mateusz Tak było przed zarazą a czy teraz firma planuje w ogóle rekrutować nowych?

Mateusz

Witam. Jeśli chodzi o rekrutację przebiegała płynnie, firma jest elastyczna, zaproponowali mi luźny termin pracy (ja akurat zacząłem na następny dzień). Jeśli chodzi o pracę wewnątrz w razie problemu kierownictwo lub współpracownicy zawsze pomogą, dbają o atmosferę pracy czego nie można powiedzieć o wielu firmach w tej branży, więc mogę spokojnie ją polecić. Dziękuję i pozdrawiam

Mateusz

Witam, jeśli chodzi o rekrutację wszystko przebiegało płynnie i elastycznie jeśli chodzi o termin rozpoczęcia, ja akurat zacząłem na następny dzień. Co do kierownictwa, w razie problemu zawsze mogę liczyć na pomoc, duży plus również daję za atmosferę w pracy, oraz chcę podziękować współpracownikom. W tej branży jest wiele firm z dużą rotacją pracowników ponieważ ludzie nie wytrzymują psychicznie, tutaj natomiast dzięki wsparciu pracowników nie ma tego problemu. Dziękuję i pozdrawiam wszystkich.

Zostaw merytoryczną opinię o Zinner Logistics Sp. z o.o. - Siedlce

• Jak się pracuje w Zinner Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zinner Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zinner Logistics Sp. z o.o.?

Zinner Logistics Sp. z o.o.

Zinner Logistics Sp. z o.o.