Praca w firmie KUBA LAKIERY wygląda następująco. Minimum 9 godzin pracy dziennie, bardzo często też dłużej, nadgodziny niepłatne! oraz nie oddawane w dniach wolnych lub godzinach do odebrania! (usunięte przez administratora)brak poszanowania dla pracownika a tym samym dla człowieka - to taki standard (usunięte przez administratora) (Doprowadzanie pracowników do płaczu i ogromnego stresu poprzez wywieraną presję). Stres i nerwówka to codzienna norma ale za to nędzna wypłata prawie zawsze na czas. Zarobki miesięczne dzielone na ilość przepracowanych godzin w miesiącu to najniższa krajowa lub mniej. Duża rotacja pracowników. Firma KUBA nieustannie poszukuje rąk do pracy, jak nie przez ogłoszenia w necie to przez oferty Urzędu Pracy w Białej Podlaskiej. Tam również proponuję zapytać o firmę KUBA LAKIERY. Panie z Urzędu Pracy znają opinię o ww. firmie, oraz pracodawcę i panujących w tym zakładzie warunkach pracy. Wiedzą również że współpraca z pracownikami nie trwa zbyt długo, gdyż nie wiele osób jest w stanie sprostać oczekiwaniom Pana Jurka J. Większość normalnych osób nie posiada kompetencji i wystarczającej odporności na stres i poniżanie do pracy w tej firmie, ale są też osoby które mają godność i szacunek do siebie żeby tam nie pracować. Jeśli komuś nie przeszkadza wyzysk i opisane przeze mnie warunki pracy nie stanowią przeszkody to w imieniu firmy KUBA LAKIERY zapraszam bezrobotnych do współpracy. Biedronka lub Lidl będzie zdecydowanie lepszym wyborem :-) Pozdrawiam.