RAMARO Radosław Jóźwiak spółka komandytowa

Opinie o RAMARO Radosław Jóźwiak spółka komandytowa

Firma naprawdę spoko,i fajnie się tu pracuje mimo większych czy mniejszych problemów.Ludzie się Szanują albo docierają jeszcze????Szkoda że z rodzinnej firmy zaczyna się robić korpo, ale może to nieuniknione w tych czasach☹️. Dzisiaj na przykład fajnie było zobaczyć całą ekipę na zdjęciach,szkoda że bez kapitana .A wiadomo bez niego morale spadają.

Monika i Wojciech Hoffmann

Monika i Wojciech Hoffmann Nowy wpis 29.10.2021 13:47 Pracownik Zakupy w sklepie RAMARO to był dla nas bardzo dobry wybór. Na nasze życzenie firma stworzyła kanapę na stelażu włoskim, która w pełni spełniła nasze oczekiwania. Wygląda rewelacyjnie oraz jest bardzo dobrze wykonana z pięknego i miłego w dotyku materiału. Pięknie się prezentuje i daje pełen komfort w codziennym użytkowaniu. Stelaż włoski bardzo dobrze wmontowany w kanapę, rozkłada się lekko i przyjemnie i co najważniejsze w końcu trafiony, bardzo dobrze dobrany i polecony przez pracowników sklepu materac, dzięki któremu wstajemy wyspani i bez bólu pleców. Obsługa przemiła, wszystko można ustalić, dopytać o szczegóły, bardzo profesjonalne podejście do tematu. Dostawa zgodnie z ustalonym na początku terminem. Panowie dostarczający towar z pełnym profesjonalizmem dostarczyli towar i ustawili w mieszkaniu. Dziękujemy! Polecamy zakupy w tym sklepie!!!

Roma Nowy wpis

Dzień dobry. po pierwsze to czy możliwe, że będą jeszcze nabory dla Graphic Designerów? Szukam pracy w Kostrzynie i wygasła już oferta mi się pokazała. Dodatkowo zastanawiam się nad trybem pracy. Czy hybrydowy były akceptowany?

K.B

@pracodawca Pozwólcie że opowiem swoje doświadczenia przy próbie podjęcia pracy w tej firmie. Przeszedłem proces rekrutacji i zaproponowano mi stanowisko, gdzie miałem być odpowiedzialny za kontrolę jakości dostaw. Rozmowy z jednym z właścicieli firmy i dyrektorem operacyjnym. Byliśmy umówieni co do zakresu obowiązków i oczywiście stawki. Umowa o pracę miała obowiązywać od 01.02.2024 – był to czwartek. Firmę odwiedziłem w poprzednim tygodniu, oraz 30.01.2024 – miałem poznać firmę oraz zostać wstępnie zapoznany z pracownikami i funkcjonowaniem firmy. Pokazano mi moje stanowisko pracy. W momencie obchodu, do pracownika firmy który mnie oprowadzał, zadzwonił jeden ze wspólników, który chciał ze mną porozmawiać. Pomyślałem że to dobrze że poznam kolejnego właściciela. Przyjechał w dresie, widać że bardzo się spieszył. Usiadłem z nim przy stole, przeprosił za ubiór, przedstawił się, po czym po minucie rozmowy powiedział że UWAGA: nie zgadza się na moje zatrudnienie i wyszedł. Do podpisania umowy nie doszło (stad pośpiech rano i wczesny przyjazd wspólnika). Stwierdził że jest zły na zarząd że nie poinformowali go o moim zatrudnieniu. Nigdy wcześniej nie zostałem tak podle potraktowany. Co więcej, zostałem kompletnie bez pracy, ponieważ rozstałem się z moją poprzednią firmą za porozumieniem stron, wiedząc że tutaj jestem dogadany. Nie wytłumaczono mi powodów odstąpienia od podpisania umowy. Po całej sytuacji zadzwoniłem również do Dyrektora firmy, który jak stwierdził też jest bardzo zaskoczony i zdziwiony tą sytuacją. Obiecał że wróci do mnie z wytłumaczeniem. Niestety do dzisiaj nie oddzwonił i nie odbiera telefonów Dlatego odradzam wszystkim rekrutację w tej firmie, bo można zostać kompletnie z niczym. Firma z zewnątrz wyglądającą bardzo profesjonalnie, w rzeczywistości mają duży problem z dogadywaniem się między sobą. ( Zwłaszcza właścicieli firmy ze swoim Dyrektorem . Panowie Radosław,Robert i Grzegorz ) Pozdrawiam

Janek
@K.B

W tej firmie nikt nie liczy się z pracownikiem. Łamane są podstawowe prawa pracownika. Dzisiaj jesteś jutro Cię może nie być. Firma nie warta zainteresowania. Chyba że inspekcja pracy

K.B Nowy wpis
@K.B

Jestem po rozmowach z firmą. Firma po mojej sytuacji zachowała się porządnie. Przeprosiła mnie , zaprosiła mnie to firmy i porozmawialiśmy. Zaproponowali mi pracę,ale już miałem pracę inną, dlatego zrezygnowałem. Z wielkiego minusa, mają u mnie duży plus. Nie jedna firma nie odniosła by się do mojego wpisu, a firma Ramaro naprawiło to co zrobili źle i wizerunkowo poprawili się w moich oczach. Doszliśmy do porozumienia. Krzysztof Białkowski

aaa Nowy wpis

Hej. ;) zainteresowało mnie to nowe ogłoszenie dla specjalisty ds. Social Media. w ostatnim wątku napisano, że firma dynamicznie się rozwija, w tym przypadku również z tej przyczyny prowadzone są nabory? mam już doświadczenie i chciałabym się dowiedzieć jak praca na dziale wygląda, zależy mi na dobrej atmosferze

Nowy wpis

@aaa

Tak, w związku z rozwojem firmy prowadzimy obecnie rekrutacje na kilka stanowisk, m.in. rozbudowujemy dział marketingu i dlatego poszukujemy specjalisty ds. Social Media. Zachęcam do aplikowania

Grafik znowu jest poszukiwany? widzę, że w grudniu już ktoś o te ofertę pytał a od początku lutego jest w internecie jakaś dostępna. Nie mam pojęcia tylko czy to na pewno na to samo stanowisko? co powiecie o stabilności zatrudnienia? ktoś opowiadał niedawno o problemach w podpisaniu umowy, a tutaj wychodzi na to, że można tylko na zlecenie się zatrudnić. która ze stron w tym przypadku częściej rezygnuje ze współpracy i czemu?

Dziękujemy za zainteresowanie. Nasza firma dynamicznie się rozwija, dlatego poszukujemy grafików. Oferujemy również umowę o pracę i stawiamy na długotrwałe relacje z pracownikami.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie RAMARO Radosław Jóźwiak spółka komandytowa? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista ds. Księgowości i Administracji?

Czy w RAMARO Radosław Jóźwiak spółka komandytowa poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Ktoś się tu podpytuje o pracę krawcowej oraz zarobki, ja to widziałam kiedyś od firmy ogłoszenie dla samego kierownika szwalni tylko z tego co pamiętam nie było w nim i tak podanych stawek. Wiecie ile wyniesie? I czy na tym stanowisku tylko się nadzoruje czy także można pomoc szyć?

Abi

Witam czy ktoś może wie jakie są zarobki w tej firmie na stanowisku krawcowa. Pozdrawiam

Tu o grafiku chyba jeszcze nikt niczego nie pisał? :) właśnie zauważyłam, że dziś dodano ofertę na taka stronkę. Jest przy tym oznaczenie, że potrzeba kogoś od zaraz… a można wiedzieć dlaczego? to rotacja akurat czy jakiś rozwój? i czy jest tu ktoś kto pracuje na dziale i może polecić mi aplikacje? Czego na rozmowie się spodziewać?

Dzień dobry, zauważyłam ze widnieje w sieci oferta dla kadrowej. Czy jest tu ktoś kto pracuje na tym dziale i mógłby opowiedzieć o warunkach pracy? jaka atmosfera i tym podobne? zastanawia mnie tez powód naborów to zespół się powiększa czy po prostu jakaś rotacja występuje?

Większa ilość rekrutacji w ostatnim czasie jest wynikiem dynamicznego rozwoju naszej firmy. Nowe pomysły i świeże podejście napędzają zmiany, dlatego zapraszamy do aplikacji na stanowisko w Ramaro. Gwarantujemy przyjacielską atmosferę, opartą na współpracy :)

Wrocławianka

Moje doświadczenie z firmą jest pozytywne. Zamówienie bardzo szybko zrealizowane. Ale dostawa po godzinie 20 to już chyba lekka przesada. Mam małe dziecko więc montowanie narożnika wyrwało je ze snu. Panowie starali się być jak najciszej ale nie zawsze się da. Czy tak jest zawsze?

Grzesiek
@Wrocławianka

Tak jest zawsze. Jeździłem w tej firmie 3 miesiące. Szefostwo myśli że kierowcy nie mają rodzin ani innych obowiązków. Jeździłem do 1-2 w nocy i rano od nowa. MASAKRA

Ciekawe na jakich warunkach ostatecznie ten wspomniany w lutym brygadzista stolarni się przyjął… Mój partner ma doświadczenie, dlatego się interesuję. ;) sama widziałam natomiast bieżącą ofertę dla specjalisty ds. obsługi klienta i zastanawiam się czy by nie aplikować. Nie ma tu jednak niczego aktualnego co jest dla mnie zastanawiające… jest tu teraz ktoś z obsługi i by ocenił prócz atmosfery również zarobki? są rynkowe czy może wyższe?

Brygadzista

Słyszałem zę firma szuka brygadzisty stolarni - warto składać papiery Szukają na inne stanowiska ??

Tytan

A taki był spokój!!!

@Tytan

Odnośnie czego? Coś się wydarzyło w listopadzie u was? Generalnie to pracujesz może jeszcze? Pytam, bo chciałabym się zorientować w aktualnych stawkach i atmosferze jaką obecnie macie. Coś konkretnego się zmieniło teraz po nowym roku?

Tak Tak

Żeby to pierwsza tego typu sytuacja od strony osób z tego kręgu..

Tak tak tak
@Tak Tak

Tomek emerytowany podrywacz pijany. Dobre hahaha.

@Tak tak tak

Śmieszne jest to, że rzadko jest trzeźwy! Haha! Stary stalker!

ON
@Losowy

Przecież Szymon już nie pracuje…

@ON

A czy on jeden tam pił?

@Losowy

To tutaj zezwalają na picie? Nikt za to dyscyplinarki nie dostał nigdy ani nic?

@Dominika

Owszem, zezwalają, jak sami piją to udają że tego nie widzą.. Dyscyplinarki nikt nie dostał, wręcz przeciwnie, szanują takich ludzi...

Rafi
@Dominika

Szefostwo nie pozwala ale kierownik produkcji nie daje przykładu i popija pokryjomu i myśli że nieczuć

@Rafi

Myśli? A szef czuje? Bo trochę coś nie tak z tym w takim razie. Każdy inny to normalnie akceptuje?

@Dominika

Czuje każdy kto ma z nim jakakolwiek styczność. Nie tylko od niego czuć zresztą. A apropo akceptacji to zależy kto, ten kto pije nie będzie się wypowiadał i akceptuje to. Niepijący nawet jeśli coś powie to będzie zignorowany.. Taka sytuacja.

@Losowy

Trochę chyba nieco nieodpowiedzialna ta sytuacja? Bo jakby nie patrzeć takie coś mogłoby doprowadzić do jakiegoś wypadku przy pracy? Zwłaszcza, że piszesz o tym, że podobno od innych też coś czuć. Czyli pozostaje zgłoszenie tego do odrębnej instytucji, skoro rozmowy tutaj nie dają skutku?

Marzena

I żadna z pracownic tego nigdzie nie zgłosiła wyżej? :/ Zawsze był w firmie taki problem z alkoholem?

Lola
@Marzena

Zgłosiła,lecz nie przyniosło to żadnego efektu

@Lola

Jak to możliwe?

Lola
@Dominika

Musiałabyś pogadać z tą laska , która przechodziła przez to piekło..

Aleksandra
@Losowy

A kto nie jest trzeźwy? O co chodzi? Tego wpisu wyżej nie widać.

TakaJa

To co wypisujcie tutaj na temat Ramaro to totalna ŻENADA i STEK BZDUR. Nie macie odwagi rozmawiać oko w oko tylko tutaj się produkujecie. Wstyd !!!

Animator
@TakaJa

I wiadomo kto to pisał... Ktoś kto zrobił dobrze komu trzeba w zamian za pseudo posadę... Pozdro 'kierowniczko'. Śmiech!

TakaJa
@Animator

Pudło! Nie pracuje w Ramaro. (usunięte przez administratora) jesteście.????

Animator
@TakaJa

Oczywiście, przecież to jest oczywiste, prawda? Weź się nie kompromituj broniąc firmy na tym forum. Wystarczająco ośmieszasz się na codzień.

Ktoś

Po co ta zawiść i zła krew w firmie i o firmie.skoro wszyscy negatywnie nastawieni wracają do niej na kolanach? Fachowcy (pseudo), ludzie kreatywni…tak wam źle ? Zarabiacie spore pieniądze nieadekwatne do Waszych umiejętności!!! Troszkę pokory!!!

@Ktoś

Niektórzy wracają na kolanach (zazwyczaj alkoholicy, bo w innych zakładach nie byłoby tak łatwo chlać w trakcie zmiany...). Faktycznie niektórzy ludzie często zarabiają tam więcej niż powinni i dostają nawet awanse nieadekwatne do kompetencji (czego dostaliśmy ostatnio idealny przykład w postaci kierowniczki nabiału). Problem w tym, że ci, którzy faktycznie mieli jakąś wartość już nie wrócili, ponieważ dostali lepszą pracę, gdzie docenio ich umiejętności. Gdzie więc te "spore pieniądze nieadekwatne do umiejętności", skoro jako nowi pracownicy dostali więcej w innych firmach? Widocznie wystarcza tylko na lekkie podniesienie stawki dla tych, którzy ucieszą się z byle czego, żeby tylko przestali marudzić.

Obserwator
@Owszem

Krzysztof, zajmij się pracą i powierzonymi obowiązkami!!! Ani już nie ma tej firmie ????

@Obserwator

Niestety, strzał nietrafiony. Jeżeli trzeba pogonić Krzysztofa do pracy, to trzeba mu to powiedzieć, a nie pisać w tym miejscu. Z tego co mi wiadomo, strona ta służy do zamieszczania opinii o firmie, a nie jako forum pracownicze. Swoją drogą zamieszczanie komentarza o godzinie 07:07 w momencie kiedy przerwa jest o 10:00 (z tego co mi wiadomo), powiewa lekką hipokryzją Obserwatorze.

Lolo
@Obserwator

Nie uważasz, że twój komentarz jest nie na miejscu? Widzisz aż taką wielką potrzebę personalizowania swojej wypowiedzi i kierowania jej do określonej osoby bezpodstawnie? Spójrz na siebie, bo skoro masz czas czytać to i wymyślać głupoty w CZASIE PRACY to znaczy, że Ty również nie wypełniasz powierzonych ci obowiązków.. Przyganiał kocioł garnkowi? A co do Ani to akurat dobrze, że jej tu nie ma. Dziewczyna nie pasowała do tego śmiesznego towarzystwa i śliniących się na nią wiecznie facetów... Teraz zostały albo wiekowe albo obszerne, czyli idealne do takich typów.

obserwator
@Owszem

bo to nie jest opinia o firmie

obserwator
@Ktoś

Opinie na takie tematy należy załatwiać z pracodawcą a nie na forum.Ktoś kto dostaje awans zawsze będzie niewygodny dla reszty,już tak jest i będzie. A Obczernianie kogoś na forum jest karalne.

Owszem

Drugiej tak toksycznej i niekompetentnej osoby ze świecą szukać... Firma podejmuje co raz dziwniejsze decyzje. Chyba czas opuszczać szeregi tej firmy, bo to co się dzieje to jakaś paranoja. Ciekawe kiedy osoby decyzyjne się obudzą i przejrzą na oczy... No i czy nie będzie już za późno, ponieważ ludzie, którzy mają swoją godność i chociaż trochę ją sobie cenią będą się przez nią zwalniać, albo oleją jej zwierzchnictwo. Pozostaje tylko życzyć im powodzenia i żeby nie zostali tylko z tą jedną osobą.

Nie wierz w cuda
@Owszem

Nie przejrzą na oczy, a decyzje będą podejmowali coraz gorsze.. Stracą dobrych pracowników niestety.. Ludziom, którzy chcą tam pracować nie zostaje nic innego jak mieć nadzieję, że ta decyzja zostanie cofnięta.. Nadzieję tak wielką, jak apetyt naszej koleżanki...

Hanna
@Nie wierz w cuda

niestety pierwsza wypowiedź która komentujecie zostala usunieta - nie wiadomo o co chodzi i o jakiej decyzji mowicie?

Nie wierz w cuda
@Hanna

O kierowniczce nabiału..

Trzeźwo myślący.

Nie polecam pracy w tej firmie. Fatalna atmosfera, brak jakiejkolwiek organizacji pracy i logistyki, a kierownictwo nie ma zielonego pojęcia o branży meblarskiej, nie mówiąc o zarządzaniu personelem. Ludzi dzieli się na lepszych i gorszych. Dobrych pracowników, którzy są kreatywni i mogliby wnieść coś dobrego do firmy traktuje się tutaj gorzej niż źle lub po prostu się ich pozbywa. Faworyzowani są tzw leserzy i alkoholicy. Stanowiska kierownicze proponuje się osobom toksycznym, które regularnie się spóźniają/biorą L4, olewają obowiązki, jakie zleca im przełożony, nie mają pojęcia o tym co robią (jeżeli w ogóle coś robią) i przez które zwalniają się dobrzy pracownicy. Dział nabiał - żenada.

@Trzeźwo myślący.

Dział nabiał? No ogólnie wszystko to naprawdę słabo brzmi, aż smutne, że w takich warunkach pracujesz. Ale tak właściwie to, do której grupy z tych które wymieniłeś przynależysz? Jesteś tym kreatywnym i próbują się Ciebie stąd pozbyć?

Trzeźwo myślący.
@Dominika

Zgadza się, słabo to brzmi, ale taka prawda.

Mr. Bean

Jeśli chcecie aplikować na stanowiska biurowe- tylko jak nie macie doświadczenia albo sytuacja w stylu "nóż na gardle", inaczej odradzam. Jeżeli macie już jakiś warsztat pracy w handlu i pojęcie o swoich fachu to nie tędy droga... :) Brak poprawnej organizacji pracy, brak dobrego menadżera. Rozliczanie (usunięte przez administratora) z części kasy dostaniesz w pakiecie. Poza tym brakuje dobrych schematów działania (korporacyjnych) w dziale handlowym i ogólnej kultury pracy. Można spotkać fajnych ludzi i usłyszeć śmieszne historię, więc jedynie to na plus ( niektórzy).

@Mr. Bean

Chociaż to, że ludzie są spoko. A co to znaczy, że kasa w pakiecie? ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o RAMARO Radosław Jóźwiak spółka komandytowa - Kostrzyn

• Jak się pracuje w RAMARO Radosław Jóźwiak spółka komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy RAMARO Radosław Jóźwiak spółka komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RAMARO Radosław Jóźwiak spółka komandytowa?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RAMARO Radosław Jóźwiak spółka komandytowa?

Kandydaci do pracy w RAMARO Radosław Jóźwiak spółka komandytowa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RAMARO Radosław Jóźwiak spółka komandytowa