Opinie o Szutta Instalacje Sp. z o.o. w Siedlec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Szutta Instalacje Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Szutta Instalacje Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szutta Instalacje Sp. z o.o. w Siedlec

Jaka umowa obowiązuje w Szutta Instalacje Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika @jo

29.01.2024 11:01

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega? Napisz, co robisz na co dzień w firmie, czym się zajmujesz?

@joikona wywiad

Jestem monterem instalacji wodnej i cieplnej oraz wentylacji.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

@joikona wywiad

W firmie pracuję już 8 lat.

Czy polecił(a)byś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

@joikona wywiad

Polecam miła atmosfera. Nigdy nie spotkałem się z problemem, kiedy zgłaszałem potrzebę zakupu nowych, potrzebnych narzędzi. Oczywiście o sprzęt należy dbać, tak żeby inni pracownicy również mogli z niego korzystać.

Wskaż dwa (lub więcej) pozytywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

@joikona wywiad

Prawda jest taka, że tę pracę trzeba po prostu lubić. Jest to praca fizyczna, do której trzeba odpowiednich umiejętności oraz kwalifikacji, więc naturalne jest to, że nie każdy się do niej nadaje. Uważam, że firma zapewnia możliwość kształcenia oraz zdobywania nowych umiejętności. Dodatkowym plusem jest to, że pracując, można zwiedzić różne kraje.

@joikona wywiad

W pracy poznaje się nowe technologie i sposoby montowania instalacji. Pracuję w branży, która dynamicznie się rozwija a każde zlecenie, tak naprawdę jest wyzwaniem.

Jak oceniasz atmosferę w pracy?

@joikona wywiad

Panuje u nas bardzo dobra atmosfera, jak w rodzinie. Moi współpracownicy są pomocni. Przełożeni troszczą się o pracowników. Pomagają i zapewniają wszystkie narzędzia, które są niezbędne do pracy.

Czy pracodawca wywiązuje się z ustalonych warunków współpracy? Jeśli nie, co nie jest zgodne z ustaleniami?

@joikona wywiad

Nie narzekam. Pracodawca wywiązuje się z umowy.

Nick Nowy wpis

Tak jak piszesz masz rację liczy się do nich tylko kasa Pan Z to tylko załatwia ludzi do pracy a prace załatwia mu tylko pośrednik działa tak jak Agencja pracy niekompetentna firma czytając poprzednie opinie widać że wszystko się zgadza.

Co do gościa to brak kompetencji naciągnął mnie na niepotrzebne koszta. Praca miała być od zaraz założyłem działalność i czekaj pan 3tyg i tak do niczego nie doszło. Zwykły krętacz firma bez sprzętu bez sprawnych aut dosłownie jakąś masakra. Pan Z zna się tylko na kasie a o hydraulice nie ma pojęcia. Poznałem Niemca od którego ma zlecenia i gościu taki sam żebyś tylko pojechał oni kasę dostaną a ty .... Mega nie polecam(usunięte przez administratora) bez doświadczenia.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Szutta Instalacje Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jak długo czekaliście na odzew z Szutta Instalacje Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Zaplace jak mi. Oni zapłacą

Firma to jeden (usunięte przez administratora) i cyrk jak i sam szef Zbyszek to błazen który nie ma pojęcia o robocie i prowadzeniu firmy klamca i bajkopisarz interesuje się tylko swoim kontem które i tak jest puste.... Tak samo jego (usunięte przez administratora) zwykły (usunięte przez administratora)kierownik firmy instalatorskiej z papierami Malara i to kupionymi ????????????????klamie prawie tak dobre jak szef....robi wszystko zeby obronić własną cyganska (usunięte przez administratora) Samego szefa (usunięte przez administratora) Na budowę w berlinie za - 60000euro bo. Mu nie zapłacili hehehe ..... Żenada i tragedia wszystkie pozytywne komentarze pisali sami i to (usunięte przez administratora) w tym samym dniu.... Boze co za inteligentni ludzie.... A Komentarz od Grzegorza skomentuje tak.... PROMIL NIE KLAM..... ???????????? POZDRAWIAM SZEFA PEWNIE SIĘ SPOTKAMY NIEBAWEM I WYRUWNAMY RACHUNKI

Mateusz
@Zaplace jak mi. Oni zapłacą

Firma tyle lat działa na rynku i nigdy nie było żadnych komentarzy. Widocznie jakiś niekompetenty i niepoważny były pracownik nie ma co robić i wypisuje takie bzdury. Brak słów.

Zdziwiony

Witam. Coś mi tu nie pasuje. Taki hejt.... Ja nie mam żadnych problemów z tą firmą. Płatności w terminie dwutygodniowym, wg umowy. Dwa razy zdążyło się, że był poślizg tygodniowy, po wcześniejszym powiadomieniu. Jestem podwykonawca i nie rozumiem, innego "podwykonawcy" płaczącego, ze nie ma czym.robic??? To znaczy, że firma wykonuje usługę dla zleceniodawcy bez narzędzi? To znaczy, że potrzebuję coś zrobić, wołam firmę i muszę się zaopatrzyć w swoje narzedzia? Żenada. Jeśli ktoś coś (usunięte przez administratora), to ma.dwa.razy zapłacone za tą robotę? Śmierdzą mi tu trole.z konkurencji, lub "fachowcy" którzy (usunięte przez administratora)pracę, a potem trzeba po nich poprawiać. Gratuluję Dobrego samopoczucia.

Gonska

Ja tu pracuje i jest do bani prezes Szuta wisi mi kasę jak i wszystkim

Instalator

Na poczatku przyznaje, ze bylo OK. Ale od roku zaczely sie schody z wyplacalnoscia i jego brakiem. Ciagle zwlekanie, obiecywanie i teksty: 'czekam za przelewem'. Niesprawne auta sluzbowe,ktore pokonywaly 1000km jednorazowo. Obciazanie pracownikow za paliwo i lepszy standard hotelu,zablokowane karty DKV Brak urlopu wypoczynkowego, Brak diet, Brak platnosci faktur za odziez robocza, Zabieranie przepracowanych godzin, Praca zespolowa z niekompetentnymi pracownikami. Reasumujac z wlasnego doswiadczenia nie polecam wspolpracy z prezesem Zbigniew Szutta. Z powazaniem Byly Instalator

Hahaha

Nie polecam w ogóle jak najdalej od tego człowieka, przerobisz dwa tygodnie wyślę Ci jakieś śmieszne pieniądze 200 lub 300 euro bo nie ma bo czeka za kasa a Ty masz przerobić dwa tygodnie i czekać kolejne dwa aż Pan błazen dostanie spłatę od firmy dla której pracuje gdyż on groszem nie śmierdzi..... Zwykły dziad jak najdalej od niego

Xyz
@Hahaha

No i tu masz rację kłamca próbuje na wszystkim obciąć kase a na dodatek wielki własciciel a jezyka niemieckiego nie zna brak zainteresowania i organizacji pracy byle coś wpłyneło kasy na jego konto a dla pracownika niema normalni u niego pracować nie będą.

@Hahaha

Siemka daj znać jak. Się z tobą skontaktować mam propozycję też robiłem u tego kłamcy.... Ale karma wraca odezwij się

Czekam na przelew

Witam! Bardzo chetnie nawiaze z Toba kontakt w celu wspólnego rozwiazania sporu z Szutta.

Grzegorz

Dobra firma.

Bardzo dobra i rzetelna firma. Nie rozumiem poprzednich komentarzy, chyba ktoś napisał je z zazdrości. Szef zawsze płaci na czas i za każdym razem kiedy tylko chcę, dostaję zaliczkę. Zresztą nie tylko ja, ale większość pracowników. W 100% polecam nie tylko jako pracodawcę, ale też jako wykonawcę robót.

Pato
@Michał

Jak by była żetelna firma to by ludzie pracowali a przychodzą i odchodzą i nie jest tak jak piszesz.

@Pato

Dziwne, że są ludzie, którzy pracują w tej firmie od lat i są zadowoleni. Przychodzą i odchodzą Ci, co chcą nic nie robić a dostawać pieniadze. Niejednych już takich widziałem.

Z Szefem nigdy nie było problemów. Zawsze do dogadania, przed wyjazdem do Polski zawsze miałem pieniądze na koncie. Sympatyczny i miły człowiek, z którym można wszystko załatwić. Odszedłem z firmy, ponieważ wróciłem na stałe do Polski. Na szefa nie mogę powiedzieć złego słowa. Polecam tę firmę.

Pato
@Tomek

To chyba że pracowałeś w innym okresie jak była kasa bo nie jest tak jak piszesz zaległości w płaceniu i bałagan na budowach. Chyba że to pisze osoba która podnosi ocene a trzeba być obiektywnym i pisać prawdę.

Kuba

Super pracodawca.

Podwykonawca

Nastąpiła pomyłka w wpisaniu kwoty za roboczo godzinę nie 28 tylko 18 euro na godzinę na własnej działalności..... Pozdrawiam wszystkich czytajacych

Podwykonawca

Chciałbym powiedzieć parę słów o tej firmie ale nie wiem czy mi miejsca wystarczy...... Sam właściciel to jakis hydraulik na papierze nic więcej brak pojęcia o czym kolwiek, drugie płaci śmieszne pieniądze i tak nie w całości i na czas tylko na raty w jakiś małych kwotach, trzecie to brak jakichkolwiek narzędzi dwa klucze śrubokręt i jakąś wiertarka i wkrętarka i jedna zaciskarka na kilka osób lub brygad, najlepiej jakby podwykonawca miał cały swój sprzęt że sobą za 28 euro na godzinę z czego potrąci tobie na hotel i jeszcze na tym przytnie parę euro, w ogóle proszę was trzymajcie się od niego z daleka, nie wypłacalny w ogóle wielki kłamca......

Alig

Zaległości w płaceniu wypłaty nie na czas i i za byle co odciągane od wynagrodzenia.

Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Szutta Instalacje Sp. z o.o. - Siedlec

• Jak się pracuje w Szutta Instalacje Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Szutta Instalacje Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szutta Instalacje Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Szutta Instalacje Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Wolsztyńska 42
    64-212 Siedlec

Szutta Instalacje Sp. z o.o.