Opinie o Mgbuilding Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mgbuilding Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Mgbuilding Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mgbuilding Sp. z o.o. w Kielce

elemel

słaba firma, jakość pracy pod psem , ceny pod psem . jakość usług bardzo nieterminowość umowy

były
@elemel

Ciągłe uwagi od pracodawcy, że praca po 10 godzin to za mało, pracownicy to głównie Ukraińcy zatrudniani bez umowy ,, jak mu się coś stanie to go nie znasz" zero zasad w kwestii BP jak Inspektor nie zwraca na to uwagi. Stawka za 10 godzin 3500 zł do ręki bez możliwości podwyżki, tylko wymówki nie stać nas. Żadnych benefitów. Nie polecam jeśli ktoś ma ambicje.

Witam serdecznie, czy inżynier budowy będzie jeszcze potrzebny w najbliższym czasie? mam przed sobą ofertę sprzed paru miesięcy, w której napisano, że wystarczy roczne doświadczenie aby móc starać się o angaż. stąd też może zainteresowanie

Roksana

Czy w firmie prócz zastosowania zasad BHP, które zostały jeszcze w ubiegłym roku ogłoszone priorytetem w jednym z wątków są jeszcze jakieś inne? I czy ktoś z Państwa zna bieżące zarobki Inż. Budowy? Mąż widział ofertę, która wygasła z miesiąc temu i się nią zainteresował. Powinien dalej obserwować bieżące?

ex Nowy wpis
@Roksana

proszę się przejść na budowę i zobaczyć to rzekome ,,przestrzeganie BHP" zarobki najlepiej za darmo i po 12 godzin

@ex

Pytanie tylko brzmi na którą budowę? Jakby nie patrzeć jak są oferty w sieci to na cztery lokalizacje. czy mogą się jakkolwiek miedzy sobą różnić ze względu na warunki? od czego to zależy jaką ekipę się dostanie? sprzęt i tym podobne? ma się na to bezpośredni wpływ?

Alex Nowy wpis
@ex

Akurat z własnego doświadczenia wiem ,że firma dba i przygląda wielką uwagę do przestrzegania BHP. Zarobki też są niczego sobie.

elemel

były
@elemel

Teresa

Z tego co widzę jest duże zainteresowanie atmosferą w firmie, ale nikt za bardzo nie chce się nią chwalić. Czyli można sądzić, że trochę bywa tu nieprzyjemnie? Ktoś jeszcze w 2019 oceniał, że firma słaba, jakość i ceny w sumie też już nawet nie wspominając o terminowości umowy. Z tymi umowami to do dziś mają takie problemy?

@Teresa

Pracuje już jakiś czas. Z umowami nie ma problemu. Atmosfera- to wszystko zależy od zespołu na danej inwestycji. Generalnie są lepsze i gorsze dni jak to na budowie. Ja nie narzekam, a wręcz jestem zadowolony.

@bob_budowniczy

Dzięki za odpowiedź! A powiedz mi czy czasami na niektórych inwestycjach odbywa się jakieś małe "piwkowanie"? ;)

Tzn?

@bob_budowniczy

Oj czyli pewnie nie. Nie chciałam nikogo tym pytaniem urazić, ale często się zdarza, że chłopaki na budowie, żeby jeszcze efektywniej pracować wypiją sobie zimne piwko czasem, taki stereotyp, ale raczej ciężko żeby firma chwaliła się czymś takim publicznie?

@Teresa

Nie ma takiej możliwości, generalnie ja w swoim życiu się z czymś takim nie spotkałem. Po pracy i owszem można gdzieś wyjść się zintegrować ale nie w pracy. To już nie te czasy. Teraz to się tępi!

@bob_budowniczy

I to bardzo rzetelne podejście do tematu. Nie powinno się w żadnym przypadku przymykać na takie rzeczy oka, dyscyplina jest najważniejsza. Rozumiem więc, że stosowanie zasad bhp to tutaj priorytet?

Tak.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Mgbuilding Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Gabriela

Cześć! Chciałabym uzyskać z Waszą pomocą kilka informacji na temat pracy w tej firmie. Czy firma oferuje pracownikom benefity? Pracownicy z najdłuższym stażem pracy są w jakiś sposób wynagradzani? Z góry dziękuję za odpowiedź!

Proszę o opinie o atmosferze w pracy w biurze.

Dżasta

Hej Ciekawa jestem jak jest atmosfera w pracy ogólnie w firmie ? I czy jest szansa na rozwój? Z góry dziękuję

Szukam opinii na temat firmy Mgbuilding, ponieważ zauważyłam ostatnio ciekawe ogłoszenie o pracę na gowork.pl. Tylko nie jestem pewna, czy ogłoszenie to jest nadal aktualne. Dotyczy pracy kierownika. Z chęcią dowiem się, jak wygląda u nich proces rekrutacji i czy rzeczywiście oferta jest aktywna.

Czesław

Czołem pracownicy Mgbuilding! Chcę za Waszym pośrednictwem ustalić, czy zadowoleni jesteście z pracy w tym właśnie miejscu? Liczę, że zechcecie podzielić się z osobami, które nie mają doświadczenia zawodowego, jak tam się pracuje. Sam z chęcią tego właśnie się dowiem, dlatego bardzo proszę o odpowiedź. Dziękuję.

Olek

@elemel A czy jesteś w ogóle pracownikiem firmy czy to inspiracja konkurencji?

Zostaw merytoryczną opinię o Mgbuilding Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Mgbuilding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mgbuilding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Mgbuilding Sp. z o.o.
  • Oskara Kolberga 16