Opinie o PKM Zachód Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PKM Zachód Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PKM Zachód Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKM Zachód Sp. z o.o. w Zielona Góra

Niestety ale końca robót nie widać… Na budowie w Gubinie jak innych miejscach nic kompletnie się nie dzieje…Kwestia kiedy i czy w ogóle budowy zostaną ukończone ? Mam niestety co raz większe obawy, że deweloper ma ogromne problemy finansowe…

@Paweł

Ale w mediach nie sprawia wrażenia żeby je miał... Pokazują się gdzie mogą.

Eli

Niestety opóźnienia są w całym województwie. Ludzie czekają na odbiór 1,5 roku. To jest skandal. Tym się powinna zając prokuratura i telewizja a ludzie powinni wystąpić z pozwami o odszkodowania za opóźnienia.

Maria

Czekam na mieszkanie na Konstytucji w Nowej Soli....Śmiech na sali, jeden Ukrainiec ociepla cały blok, zejdzie mu z rok czasu. Jakieś jaja z tą firmą z dykty i papieru. Ja napewno spotkam się z właścicielem w sądzie, i z tego co wiem nie tylko ja... A może pozew zbiorowy?

Bunia
@Maria

Jak można się umówić?też jestem chętna by zgłosić do prokuratury. Na Ekonomicznej w N. Soli robiony jest parking. 4 ukraincow siedzi w aucie , muzyka leci...., drzwi do klatki wstawione i dalej nikt bloku nie kończy. 1,5 roku opóźnienia!!!!????????

Misns
@Maria

Czy jest większa ilość osób które chcą zrobić jakiś pozew grupowy ? Bo termin oddania to może czerwiec 2023

Budują, budują...i wybudować nie mogą.

Ewelina

a długo tak czekacie? zamierzacie domagać się z tego tytułu jakiegoś odszkodowania? bo czytam że to raczej poważna sprawa.

@Ewelina

Budynek na strefie miał być oddany w 2020 roku, budynek na konstytucji w 2021. Wszystko napisali w gazetach i w necie. Zwalają na covid a nie mają na budowę.

Krystyna

Nie no covid też odrobinkę się do tego przyczynił na pewno, przecież w tym okresie wszystko stało, więc opóźnienia są naturalne. Ale już ustalili kolejne terminy czy tak z miesiąca na miesiąc odraczają?

@Krystyna

Z tego co wiem to inni deweloperzy w mieście nie mieli opóźnienień w covid i budowy ukończyli przed terminem.

Krystyna

Tak? A jacy na przykład, o które inwestycje chodzi? Bo jeśli faktyczne tak jest, no to innego argumentu na obronę ich to raczej już nie mam. ;)

Novaport, pbo, arkadia...

Krystyna

Na jakich niby inwestycjach? No ale dobra wierzę, nie musisz specjalnie googlować. No niestety ja i tak nie sądzę, żeby można było ich za to aż tak bardzo winić. Najlepszym się zdarza. W ich przypadku to co wychodzi, chyba błędy w zarządzaniu?

@Krystyna

A i na przemysłowej też już wyprzedzili...

Armii Krajowej...bez googlowania????

Sebastian

Widzę wszystko masz w jednym palcu. Jak tak długo budują to nie mają w umowie kar umownych które będą musieli zapłacić za opóźnienia? Bo według mnie tak zwykle jest.

@Sebastian

Nie widziałem umów, ale znam osobę co się wycofała. Z tego co wiem to straciła trochę na tym (notariusz inflacją itp ). A po za tym...dalej widzę budują.

@Ewelina

Domagajcie się odszkodowania - już samo płacenie wynajmu jest szkodą po stronie nabywcy. Najlepiej uderzyć grupowo.

@Tomek

Mają podpisać umowy przeniesienia własności do końca sierpnia 2022 ciekawe czy znowu przesuną termin. To jest kpina, a inne budowy reklamują że praca wre chodzi mi o Sławie czy Bytomiu Odrzańskim

@M

Wszędzie tak piszą - ze zdwojoną siłą, mocą, energią , w czasie deszczu itp. Obawiam się tylko że jak sprzedawali po cenie około 4000-4500 za metr te mieszkania to jak je teraz wykończą. Sami wiemy że wszystko poszło w górę a metr oscyluje teraz po 5500-6000.

@Nowy

Tak, tylko ludzie od stycznie br weszli i wykańczają mieszkania, bo pisemnie mieli od dewelopera zgodę. Nie wiem ilu skorzystało z tego. To prawda ceny za metr poszły w górę i fajnie będzie takie mieszkanie sprzedać, dobra inwestycja nawet jak mają ponad rok obsuwy

@M

Tylko w jakim standardzie to wykończą....? Mówię o obu lokalizacjach w N.S.

@Nowy

Zawsze jak odbierasz mieszkanie czy dom warto wziąść rzeczoznawcę, wypunktuje dewelopera i będzie musial to poprawić w określonym czasie. Mógł oddać blok rok temu wtedy nie byłby tak w plecy a nie ciągnąć kilka srok za ogon patrz: robić kilka budów równocześnue

@M

O ile je dostaniecie. Dużo ryzykujecie, bo on pozwala wam wykańczać mieszkania, a potem nie dokończy budowy i nikt mu tego nie odbierze. Nie godźcie się też na to by później oddał klatki, bo on zrobi wtedy straszną chałę.

@M

Na augustowskiej nic nie poprawił. Woda ludziom cieknie z sufitu i ogrodzenia ogródków się walą. Farby zabrakło na elewacji to dał inną. Miały być lustra, łądne numerki na drzwiach i podświetlenia, ale nie ma nic. dosłownie nic. Więc nie odbierajcie klatek przed odebraniem bloku.

Augustowska

można samemu, ale obiecał co innego początkowo.

Karol
@Augustowska

To co takiego obiecywał na początku?

Obecnie... nie budują.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w PKM Zachód Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Klient

Wszystkie opinie są jak najbardziej prawdziwe. Najlepiej wychodzi przesuwanie terminów. Robią sobie kpiny z ludzi. Gdyby oddali w terminie to niestety koszty wykończenia byłyby naprawdę niższe. Brak siły na dewelopera. Jest bezkarny.

mirek ZG
@Klient

Chodzą słuchy, że on ma duży problem wykończyć w Gubinie i nie ma kasy, więc w Żarach i Nowej Soli może być duży problem. Walcie mu opinie na Facebooku albo na google, wtedy on szybciej reaguje. Słyszałem też, że pracownicy masowo się zwalniaja bo nie płaci.

@mirek ZG

No ale przecież chwalą się w necie i nie tylko jak dają pieniądze na prawo i lewo sportowcom robiąc zdjęcia z prezydentami...to skąd ta kasa...

mirek ZG

działania pod publiczkę(usunięte przez administratora) Najlepsze jest to, że on na koniec wcisnie swoją zaprzyjaxnioną wspólnotę RTBS i nic nie wyegzekwujecie. Będą się przerzucać protokołami, ale i tak nic nie naprawi w częściach wspólnych, tak jak u nas na Zamojskiego. Do części wspólnych użyje największego badziewia. Grilujcie typa na Facebooku to może coś to pomoże. Facet jest bezczelny od momentu sprzedaży mieszkania i tylko atakuje.

Marek ZG

KPINA! Ten deweloper nie ma nic wspólnego z profesjonalizmem, same fuszerki i cięcie kosztów... Użyto najgorszych materiałów w Bloku przy ulicy Jana Zamoyskiego 5 w Zielonej Górze... Blok oddany do użytku z prawie rocznym opóźnieniem, na naprawę domofonu czekałem 3 miesiące, po kilkunastu telefonach i nadszarpanych nerwach, w bloku brak kamer, pęknięcia sufitu, ścian i konstrukcji - ponieważ blok ciągle pracuje - jednak naprawy i zainteresowania ze strony dewelopera również brak. W komórce lokatorskiej nie ma co trzymać, ponieważ każdy bez problemu może się do niej włamać. Miałem nie dodawać opinii ale tego już za wiele, gdy skradziono mi rower, postanowiłem o tym opowiedzieć, niech ludzie się dowiedzą z kim mają do czynienia

@Marek ZG

U nas to samo na augustowskiej - nawet farbę, która mu została wykorzystał u Was na klatce. Wchodzcie na konto PKM Zachód na google i zostawiajcie negatywne komentarze lub na profilu na facbooku - u nas nieco zadziałało. Generalnie standard wykończenia tutaj, a np. w budnexie czy Ekonbudzie to niebo i ziemia. No ale jakoś musza przecież zarobić na kolejny samochód dla szefa.

@Marek ZG

Ps. też macie takie drzwi, że każdy może się włamać? takie drewiane z deseczek?

@Augustowska

Serio takie drzwi macie? A zamki jakie? W sumie można samemu sobie drzwi bez zgody wymienić?

Zamierzałem kupić u nich mieszkanie, po namowach już byłem zdecydowany (nowa sól). W ostatniej chwili zmieniłem zdanie i dewelopera (zaczął budowę później). Właśnie cieszę się z nowego mieszkania, a ci nieszczęśnicy co wzięli od Pkm dalej patrzą na gołe mury i dalekiiiiii koniec (chyba) budowy.

Zostaw merytoryczną opinię o PKM Zachód Sp. z o.o. - Zielona Góra

PKM Zachód Sp. z o.o.