Opinie o Deco Cleanenergy Sp. z o.o. w Siedlec trzebnicki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Deco Cleanenergy Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Deco Cleanenergy Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deco Cleanenergy Sp. z o.o. w Siedlec trzebnicki

PRO

WYKONAŁEM PRACE WYSTWILEM FAKTURĘ W M-CU MARCU I DO DZIŚ NIE MAM PRZELEWU. FIRMA SZOK

zleceniodawca
@PRO

Ten Pan PRO z Zielonej Góry rzeczywiście dostał zlecenie na opracowanie ekspertyzy w zakresie PPOŻ budynku. Dostarczył opinię wraz z fakturą. Ekspertyza bez postanowienia jest nic nie warta, a więc z faktura sie pospieszył. Ekspertyza zrobiona niedbale z błędami, poprawiał kolejne 2 mc ponieważ Strażak w komendzie nie chciał wydać postanowienia. Teraz Pan PRO wypisuje bzdury, że nie otrzymał zapłaty. TYLE W TEMACIE

Klient

Malgorzata Nic prostrzego Zleć usługę i zapłać po wykonaniu Jak będziesz zadowolona to zapłacisz jak nie to nie płac Myśle ze trzeba odwiedzić stronę firmy Zobaczyć referencje pogadać z kimś z firmy i podjąć decyzje Mi robili cały dom 400m 2 wodę zimna ciepła cyrkulację pompa ciepła podłogówkę wentylacje elektryka uziomy itp itd Nie mam zastrzeżeń roboty odbierał kierownik budowy którego zatrudniłem i jeszcze doglądał architekt Nie są najtańsi na rynku raczej górna półka Tyle w temacie

tez byly klient
@Klient

opinia pisana wyzej jest przez wlaściciela oszołoma, chlopka roztropka ktory robi przekrety nie znajac sie na tym co robi nikomu nie polecam tej fiemki , firemka z pracownikami z lapanki i po znajomosci , oni tylko ladnie tynkuja i maluja , reszta to jest amatorszczyzna na najtanszych podzespolach

Gość Nowy wpis

Cześć. Przed momentem natrafiłem na ofertę pracy dla hydraulika. W opiniach tutaj ktoś napisał, że pracodawca nie daje umów, a w ofercie wpisana jest umowa o pracę. To jak to w końcu jest z tą umową - można od początku współpracy liczyć na umowę o pracę?

Jacek Muszyn Nowy wpis

Oj Rysiu Rysiu, zepsułeś gazomierz za niemałe pieniądze (próba ciśnienia) uszkodziłeś pompę za dużo większe pieniądze bo nie ściągnąłeś zaślepki z filtra. i masz jeszcze czelność wypisywać takie głupoty które oczerniają firmę. chociaż byś się podpisał z imienia nazwiska.... Twój język, brak interpunkcji Cię wystarczająco zdradza. A taki hydraulik z długoletnim doświadczeniem byłeś, wszystko wiedzący najlepiej a położyłeś się na dwóch prostych rzeczach....

klient Nowy wpis
@Jacek Muszyn

muszyn i ta jego firma to sa partacze, facet prowadzi firme nie znajac sie na niczyn tylko na podpisywaniu umowy, szuka jeleni do pracy za grosze jak cos pojdzie nie tak to nie chce placic, pomyłki sie zdarzaja ale ty muszyn jestes beszczelny, jak sie przedluzy praca i realizacja to nie chce placic pracownikom szuka dziury w calym, nie dajcie sie naciagnac na tego pajaca , widzialem jak traktuje pracownikow i jak jest prowadzona praca przez deco, mysle ze niedlugo ekipa z programu ustarka bedzie z kamerami u was:)

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Deco Cleanenergy Sp. z o.o. dla potencjalnych kandydatów? Na Lento.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Hydraulik.

krzysiek

trzymaj sie z daleka nie placi zero umowy zrobi robote szuka nastepnych jeleni

Jacek Muszyn Nowy wpis

myślisz, że ktoś kto uszkodzi materiał na kilka lub kilkanaście tysięcy to jest całowany po rękach i dostaje kolejne zlecenie, żeby była powtórka z rozrywki? To normalne, że jeśli ktoś się nie zna na tym co robi lub robi to niezgodnie z normami to traci prace. i tak jest w każdej firmie nie tylko tu.

Ile jest zmian w Deco Cleanenergy Sp. z o.o.?

Czy rekrutacja na stanowisko Hydraulik, monter, spawacz w firmie Deco Cleanenergy Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz

Klient

tez byly klient
@Klient

Grażyna

Piszesz opinię z pozycji klienta Deco, to skąd informacja, że firma nie wypłaca należności pracownikom i że oni odchodzą po kilku miesiącach? Najlepiej byłoby, gdyby sami monterzy i dociepleniowcy wypowiedzieli się o swojej sytuacji. Liczę, że czytacie to i dacie znać.

klieny
@Grażyna

w trakcie realizacji pracownicy sie skarzyli ze malo zarabiaja, nie maja wody na budowie do picia a był upał, oraz odpowiednich narzedzi do pracy czyli czym pracowac ..... coś jeszcze chcesz wiedziec ???

Czy w Deco Cleanenergy Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Konrad J

nie odbywaja , po prostu mowisz ze jestes goptowy robic za fizola , wowczas cie biora za najnizsza krajowa nawet ukraina zwiała z tego (usunięte przez administratora) !!!

Wanda
@Konrad J

A to ciekawa informacja akurat... to ile osób tutaj jest obecnie zatrudnionych? I rozumiem, że pełen skład Polaków się ostał?

Małgorzata

Mam z Panem z tej firmy umowę do podpisania na wykonanie instalacji ciepłej wody, ogrzewania i elektryki czy osoby niezadowolone mogą podać kontakt do siebie bo chciałabym porozmawiać i się poradzić na co zwracać uwagę

ser
@Małgorzata

myślę że na własną głupotę ....... tak na poczatek, bo ja juzk przyjdzie sie z nimi rozliczyc, to juz tylko będziesz sobie pluł w twarz :) wiec zastanow sie 5 razy .....

morelka

Firma prowadzona przez (usunięte przez administratora) Brak płatności za FV.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Deco Cleanenergy Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

robert

tak

biznes

Temu panu juz podziekowalismy 3 krotnie i dalej wydzwania i namawia ... opowiada cuda nie widy jak to tanio bedzie po obliczeniu calej inwestycji i ich oszczednosci nam wyszlo ze to sie kompletnie nie oplaca jeszcze ceny gazu liczy po starych cenach

urszula

nie polecamy ........ sa same problemy z nimi ...........!!!!!!!!! intalacje robione na materialach z marketu , sa awaryjne firma oszczedza na wszystkim , chlopek roztropek bawi sie w kierownika a o niczym nie ma pojecia co wykonują w ciagu 5 lat mielismy X usterek, wykonawca sie wypina od odpowiedzialnosci naprawy awaria za awaria !!!!!! problemy z odprowadzaniem wody, dzialaniem systemow jednym słowem fuszerka !!!!!!!!!!! koszty obslugi rosna a DECO udaje ze jest wszystko ok pracownicy tej firmy przyjezdzaja i nie wiedza jak naprawiac bo sie nie znaja na tym dzwonia bo lokalnych firmach aby im powiedziec jak naprawic :D szopka goni szopke !!!!!!!!!!! pozytywne opinie pisze własciciel oszołom !!!!!!

firma spoko, wypłacalna, wykonywałem dla nich instalacje elektryczne w kotłowni przemysłowej podłączyłem pompy, kotły, automatykę itp Fakturę dostali z terminem 14 dni kasa wpłynęła na konto po 10 dniach Materiał kupiła firma Deco Clean Energy sp z o o według mojego zestawienia Nie miałem żadnego problemu

margines przedsiebiorcy

zgadzamy sie, dobra atmosfera u tej firmy jest , dopóki pracujesz za śmieszne pieniadze jak dojdzie cos nowego co trzeba doliczyc za nadgodziny humorek znika, a ogolnie wlasciciel wpada w zly humor i zaczyna sie pyskowka i cwaniakowanie :D ostrzegam przed nimi !!! zmiencie nazwe na ,,poprosze deco sera " bo pieniedzy u nich nie zobaczysz :D ser z maslem juz predzej

Janusz

Rewelacja

Rafał

Właśnie jestem przed firmowym komputerem, robie kosztorys i zobaczyłem te opinie Muszę napisać, że ktoś kto pisze takie opinie jak ZIBI nie ma w ogóle żadnej informacji o firmie DECO CLEANENERGY SP. Z O.O. Mamy bardzo dobre warunki pracy, nikt nie czeka na wypłatę Jestem również kierownikiem robót i stawiam sprawy jasno, umiesz pracować, robisz dobrze to ok Jak nie umiesz psujesz materiał i się obijasz to wylatujesz z dnia na dzień. Nie tolerujemy fuszerek Podwykonawcy mają bardzo dobrze ale jak pieprzą robotę to wylatują Zarząd firmy to ludzie po Politechnice Wrocławskiej z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem na budowach

Tadeusz

10 lat współpracuję z nimi wymagają bardzo dobrej jakości robót, płacą bez problemu. Negatywne opinie to mają osoby, które pewnie nic nie robiły a brały kasę i w efekcie wyleciały z roboty Nie jeden podwykonawca wyleciał u nich z roboty za fuszerki - to chyba normalne

Ewelina

Czy w Deco Cleanenergy w jakiś sposób pracownik jest doceniany za staż pracy? Wiele osób szuka stabilnego zatrudnienia i jest to zawsze miłe gdy pracodawca dba o takich pracowników i zapewnia im np. możliwy awans, jakieś benefity lub premię.

Irek

@Mirecka Paulina a wiesz na jakich warunkach zatrudniają?

Zostaw merytoryczną opinię o Deco Cleanenergy Sp. z o.o. - Siedlec trzebnicki

• Jak się pracuje w Deco Cleanenergy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Deco Cleanenergy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deco Cleanenergy Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Deco Cleanenergy Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Parkowa 11
    55-095 Siedlec trzebnicki

Deco Cleanenergy Sp. z o.o.