Opinie o RR Customs Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy RR Customs Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w RR Customs Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RR Customs Sp. z o.o. w Kielce

Ochalka

Ludzie generalnie zawsze się buntuja kiedy coś się od nich wymaga a zwłaszcza pracy w pracy. W tym kraju nie ma przymusu pracy. Proponuje tym co są niezadowoleni aby sami znalaźli pomysł na biznes, zainwestowali w park maszynowy i zatrudnili ludzi po to aby patrzyli jak pracują maszyny. Później zapłacili rachunki i pracowników jak wyżej. Jak braknie środków to nie ważne powiesz pracownikom, żeby się nie martwili bo najważniejsze to dobra atmosfera. Osobiście uważam że współpraca i atmosfera jest ważna ale ja chodzę do pracy żeby wykonac okreslone zadania w moim przypadku sprzedać swoja wiedzę. Za to mieć pensje i do tej pory nie mam z tym problemu... dlaczego? bo może robię co do mnie nalezy i nie(usunięte przez administratora)samej siebie, bo mam poczucie odpowiedzialnosci, bo zawsze integruje się z firmą....... Uważam również, że nie ma ludzi nie zastąpionych są tylko wartościowi. Pamietaj szacunek zawsze idzie w dwie strony, wiec zanim kogos zweryfikujesz oceń samego siebie. Jezeli chcesz odniesc sukces to pracuj w ciszy niech Twoje osiagniecia krzyczą za Ciebie. To co mówisz o innych dużo świadczy o Tobie samym. Pozdrawiam

@Ochalka

Dziękujemy bardzo za Twoją opinię, wszystkie uwagi są dla nas bardzo cenne. Wierzymy, że wspólnymi siłami jesteśmy w stanie połączyć dobrą pracę z jeszcze lepszą atmosferą.

Aktualność
Miło nam powiedzieć "Dzień dobry" wszystkim użytkownikom serwisu GoWork.pl

poszukującym informacji o firmie RRCustoms.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w RR Customs Sp. z o.o.?

Nie ma mozliwosci awansu. Jezeli zostaniesz zatrudniony na stanowisko handlowca, to musisz sie liczyc z tym, ze oprocz zadan zwiazanych z Twoim stanowiskiem pracy, bedziesz jeszcze rozlewal, oklejal kosmetyki i robil mase innych rzeczy, za ktore osoby odpowoedzialne zostaly zwolnione z dnia na dzien. Jezeli chodzi o awans - w tej firmie instnieja tylko spadki w dol. Nie da sie piac do gory.

dziewczyna

To nie jest prawda, że nie da się awansować. Da się. Trzeba jednak się angażować, (usunięte przez administratora) i pokazać, że się człowiekowi chce zrobić coś więcej niż tylko to, co mu pokazano palcem. A jak się oczekuje korony króla za odbębnienie 8h i tyle to sorry ale tak to chyba nigdzie nie ma;)

BATMAN

Pracowałem tam kilka miesięcy. Powiem krótko tak. Jest sezon to zapłacą podstawe, ale równocześnie zaczynają się cyrki. Pracą ciągle dużo i dużo. Pracuje się nie po 8 Tylko nawet 12.(usunięte przez administratora) łącznie z sobotami bo owe też się często zdarzały na niektórych działach. (usunięte przez administratora) Dużo spraw papierowych załatwianych bez świadomości pracownika... Jest kasa to idzie wszystko załatwić. Przychodzi jesień i cyk sezon się kończy ludzi trzeba uszczuplić zaczynają się zwolnienia , nie wiadomo kiedy nie ma połowy ludzi. (usunięte przez administratora)

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie RR Customs Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. Social Media powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Wojtek

Witam Pracuje w firmie już ponad rok. Nie ma większych problemów z szefostwem, wszystko jest do dogadania. Przeważnie narzekania są od osób które zostały zwolnione. Nikt w tej firmie nie każe nikomu biegać po ścianach ale jak ktoś jest mało wydajny, tzw. opier**lacz , sam bym zwolnił taką osobę. Firma docenia pracowitość, dokładność, sam jestem tego przykładem. Coś poszło nie tak, wiadomo będzie (usunięte przez administratora) im mniej materiału się marnuje tym lepiej. Nie jestem bez winy, czasem coś poszło nie tak, był opr. ale niwelowałem swoje błędy. Jak ktoś myśli, że przyjdzie do pracy i będzie walił ścieme to będą mu płacić i trzymać taką osobę to są w błędzie w tej czy innej firmie. Pozdrawiam wszystkich którzy zaraz mnie skarcą swoimi hejtami, sramto, tamto.

Kraken
@Wojtek

Skoro doceniają i szanują pracowitego pracownika , to czemu ciągle słyszę od kogoś ze RR Customs zwolniło kilkanaście jak nie wiecej ludzi w przeciągu listopad - grudzień ? ???? Dobre gadane byle by dalej pracować tam.

PH

Witam czy ktoś pracował na stanowisku przedstawiciela handlowego - zastanawiam sie nad aplikowaniem pojawily sie ogloszenia.. bardzo prosze o informacje dotyczace pracy na tym stanowisku. za wszystkie info dziekuje.

Detail
@PH

Wysłałem CV, ale nie mam wieści co do firmy, pytałem znajomych detailerów w okolicy i żadnych wieści, a z właścicielem lokalnego sklepu motoryzacyjnego który tym handluje się nie znam na tyle by pytać o firmę i doświadczenia handlowe. Kosmetyki jak na swoją cenę mocno średnie.

Atmosfera się posypała , pełno zwolnień z dnia na dzień , możesz pracować uczciwie angażować się a finał będzie taki że nikt tego nie doceni i zostaniesz wywalony/a

Zdziwiony

I to tylko dlatego, ze firma ma klopoty finansowe i polowa zalogi musi isc na "bezplatny urlop". Zwolnienia chyba robione droga eliminacjo bez wzgledu na to jak pracowales angazowales sie i jak dobryn pracownikiem byles

Roman

Teraz jest ogłoszenie o naborze na przedstawiciela handlowego. Piszą: wysokie wynagrodzenie podstawa plus premia, praca na terenie całej Polski. Czy tu jest tylko 1 przedstawiciel. Proszę o informację od osób z dzialu handlowego na jaką pensję można liczyć.

Witold

Nie bardzo rozumiem Twoją wypowiedź. Chciałeś napisać, że wcześniej w trakcie pracy była możliwość przygotowywania sobie posiłków? Wyjaśnij, proszę swój komentarz.

Jerzy

Co konkretnie nie podobało Ci się podczas Twojego zatrudnienia w tej firmie? Powiesz coś więcej?

mietek

Zmięcie kurierów bo opinie wam psują i towar

Igor

Każdy zdaje sobie sobie sprawę, że można zawsze coś poprawić ale generalnie dobry pracodawca, polecam pracę.

Zippy

Czy szukają jeszcze ludzi do pracy? Jak jest z sianem ? Jaka atmosfera pracy ?

my
@Zippy

cały czas, hajs lepszy niż to opisują na dole.

Michał O

Nie wiem skąd tu tyle takich opinii negatywnych ? Chyba nie trafiliście nigdy na dużo gorsze zaklady... Póki co na rozlewni jest nawet fajnie :) Przepracuje trochę dłużej to wtedy się wypowiem

Nie jest tak źle, podstawy płacone zawsze 10. a czasami premie do 20 ale wiemy o tym i nie płaczemy. Płacą co do umówionej złotówki wiec to ważne ! A ci co płaczą że źle mieli to łajzy i nieroby co szef wypierdzielił i słusznie :) jest ok :) ale zawsze może być lepiej ! Lubię atmosferę w RR Customs Sp. z o.o. za: Jest klimat a nie jakieś korpo srolpo

do prezesa

dokładnie, podstawy zawsze płacisz prezesie 10 bo tyle jest na umowie czyli najniższa krajowa, resztę trzeba wychodzić i wyprosić u księgowej czasem do 20 uda jej się wypłacić jak jest ktoś męczący i łazi codziennie, a co do reszty wypowiedzi domyślam się, że sam właściciel tu pisał bo to dokładnie takie podejście do ludzi tam obowiązuje, nawet tutaj nazwał swoich byłych pracowników "łajzami"

Amadeusz

Taka prawda, że w korpo srolpo byłoby o wiele lepiej.

Szkoda czasu

Mydlenienie oczu... Szefostwo to główny problem w tej firmie. Wystarczy tydzień pracy, żeby się o tym przekonać. W ogłoszeniu i na rozmowach teskt typu "wystarczy, że jesteś pracowity, a wszystkiego się o nas nauczysz" nie ma racji bytu. Od razu wymagania jakbyś posiadał lata doświadczeń. Nie dajcie się nabrać. Porządna ekipa, która chciała coś zdziałać, rozpadła się już jakiś czas temu. Szybko zostałem doceniony w innej firmie, a tam szybko awansowałem. Nie polecam. Chyba, że chcecie stracić czas.

Mateusz

Odszedłem z tej firmy 2 tygodnie temu. Nie było źle. Ludzie są fajni. Jadę za granice pracować ale może kiedyś wrócę.

Pracuję 2 lata w tej firmie i jest spoko. Da się ze wszystkimi dogadać. Widać wielu byłych zwolnionych napisało opinie.

Nie dajcie się nabrać na bajki o cudownych zarobkach w tej firmie. Na umowie najniższa krajowa a reszta pod stołem jak się doprosisz z wielkim opóźnieniem. Brak wizji, ciągła zmiana pomysłów, dzisiaj pracujesz jutro już nie bo właścicielowi się odmieniło i np. zlikwiduje twój dział. Dział marketingu jest tam tworzony i likwidowany średnio 2 razy w roku. Okropna atmosfera pełna wiecznych pretensji, nie możesz mieć własnych pomysłów i inicjatywy bo zawsze są złe, a jak nawet będą zatwierdzone to i tak potem powie, że przez Ciebie nie idzie. Pracownicy są zmuszani do siedzenia ponad czas bez zapłaty, ciężko o kilka dni urlopu. Dyrektor cały czas drze się na pracowników i ich wyzywa. Właściciel szczuje na siebie ludzi wymyślając sytuacje, które nie mają miejsca. Nie polecam nikomu tam pracy, zostaniesz zniszczony psychicznie i (usunięte przez administratora).

K.

Żaden wpis tutaj nie jest nieprawdziwy. Firma pokazuje się z innej perspektywy na fb gdzie ktoś może pomyśleć, że praca w RR to praca marzeń szczególnie dla fana motoryzacji. Rzeczywistość wygląda właśnie tak jak jest to opisane, wiele jeszcze złego można dodać bo dobre aspekty ciężko znaleźć.

Z pozytywnych rzeczy to dobra ekipa, tylko szybko się rozsypuje.

Irena

Atmosfera w miejscu pracy jest bardzo ważna, a tworzą ją właśnie współpracownicy. Piszesz, że ludzie odchodzą z RR Customs - co jest tego powodem? Może pracodawca mógłby zrobić coś, co zatrzymałoby na dłużej wartościowych pracowników, chcących pracować wciąż w firmie. Jak myślicie?

Wolontariusz

Praca w te firmie to nie praca tylko wolontariat. Nie płacą na czas, co najwyżej w ratach. Robią też wszystko by twoje pieniądze koniec końców nie zostały Ci wypłacone

Zostaw merytoryczną opinię o RR Customs Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w RR Customs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RR Customs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RR Customs Sp. z o.o.?

RR Customs Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 50 ocen.

RR Customs Sp. z o.o.